Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

aktywna karta a brak dostepu do kanłów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• aktywna karta a brak dostepu do kanłów

witam oplacilem karte tnk a mam ciagle brak dostepu do kanałow

napisał(a) zkzjaro1988 Zobacz post
    witam oplacilem karte tnk a mam ciagle brak dostepu do kanałow
    ja tez mam ten sam problem

Komentarz

Brak kanałów

Mam aktywną karte od dziś czyli po 7 dniach ale teraz nie mam dostępu do TV1,TV2,TVN,Polsatu ,co mam robić?
      Dekoder na kartę optimum 8

Komentarz

napisał(a) oka78 Zobacz post
        Mam aktywną karte od dziś czyli po 7 dniach ale teraz nie mam dostępu do TV1,TV2,TVN,Polsatu ,co mam robić?
        Dekoder na kartę optimum 8
        Do bok-u nie można się dodzwonić

Komentarz

Zamiast tracić kasę na telefon to lepiej wysłać e-mail do przedstawiciela i poprosić o komplet uprawnień na wasze karty podając oczywiście jej numer w wiadomości. Po otrzymaniu odpowiedzi uruchomicie dekoder i zostawiacie go przez godzinę żeby pobrał wysłane uprawnienia i powinno być wtedy w porządku. Sprawdźcie jeszcze pod tym adresem czy kasa jest już zaksięgowana minimum 3 dni robocze trzeba czekać na to
          https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_...oladowania.php
          Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
          Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!
          Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2015-03-31, 08:10.

Komentarz

napisał(a) Luki555 Zobacz post
            Zamiast tracić kasę na telefon to lepiej wysłać e-mail do przedstawiciela i poprosić o komplet uprawnień na wasze karty podając oczywiście jej numer w wiadomości. Po otrzymaniu odpowiedzi uruchomicie dekoder i zostawiacie go przez godzinę żeby pobrał wysłane uprawnienia i powinno być wtedy w porządku. Sprawdźcie jeszcze pod tym adresem czy kasa jest już zaksięgowana minimum 3 dni robocze trzeba czekać na to
            https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_...oladowania.php
            Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
            Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!
            Dzięki za pomoc wszystko mi włączli

Komentarz

Dziś u mnie wystąpił ten sam problem - brak TVP1, TVP2, POLSAT, TTV, TV4 i kilku jeszcze innych kanałów.

Niestety pewnie z nowymi uprawnieniami znikną kanały TELETOON PLUS, KUCHNIA, DOMO itd.

Najbardziej zawiedzione będą dzieci, bo zdążyły się przyzwyczaić do TELETOON-a.
              Daliście cukierek, a teraz go odbieracie...

Te kilka dodatkowych kanałów na pewno by się przydało, bo od dawna nic nowego nie ma w ofercie, a na abonament na pewno nie zamierzam wracać.

Komentarz

@K-ów
                Napisz do nas @ na skrzynkę Doradca.

Komentarz

brak kanałów

Wczoraj aktywowałem TV NC+ na kartę i do chwili obecnej nie mam dostępu do większości kanałów np; TVN,TVN 7,TVN24,Canal +itd itd mój nómer karty; xxxxxxxxxxxx .Proszę o pomoc.

Geno 105
                  Ostatni raz edytowany przez Damian_nc+; 2015-04-07, 18:27. Powód: dane

Komentarz

brak programów

jak można świętować z wami jak nie dbacie nawet o nowego klienta ,2 dzień i już mam dość ani programów ,ani dodzwonić się do was.wstyd!!!

Komentarz

brak programów

Bardzo szybka odpowiedż od Doradcy Nc+.Dziękuję .Jaki będzie efekt ? .Podzielę się z Wami>

Komentarz

Brak Polsatu i Tvn

Witam,
                        Od tygodnia jestem nowym uzytkownikiem NC+ na karte z modułem CI. Po skanowaniu na liście programów brakuje polsatu i tvn-ów.
                        Ustawienia anteny:
                        Siła 100%
                        Jakość 70%

Po kilkukrotnych konsultacjach telefonicznych żadnych efektów.
                        Proszę o pomoc.
                        Pozdrawiam

Komentarz

Witam.

Moduł CI nie wpływa na listę kanałów. Jego zadaniem jest rozkodowanie sygnałów przekazywanych przez tuner satelitarny (w odbiorniku TV-SAT lub odpowiednio wyposażonym telewizorze). Skanowanie może nie przynieść oczekiwanych rezultatów np. z powodu nieaktualnej listy transponderów satelitarnych. Ale metody tworzenia listy kanałów zależą od typu odbiornika TV-SAT.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

Brak programów

Witam,
                            W jaki sposób zauktalizować listę transponderów?
                            pozdrawiam

Komentarz

Brak Polsatu i TVN

Witam,
                              Z tego co wyczytałem to potrzebuje uprawnienia, czy jest ktos w stanie mi pomóc?

pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+