Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pakiet bez opłat w TNK HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Klaudiusz 77
    założył(a) wątek Pakiet bez opłat w TNK HD

Pakiet bez opłat w TNK HD

"Kanały dostępne w Pakiecie bez opłat aktywnym dla użytkownika każdorazowo przez 12 miesięcy po wygaśnięciu Dostępu do Pakietów, które Użytkownik uprzednio doładowywał"
    Tak jest napisane w regulaminie a dlaczego nie w praktyce?
    Mi pakiet bez opłat został zablokowany po 31 dniach od wygaśnięcia ostatniago opłaconego miesiąca(nie mam SMART HD).Po kontakcie z BOK dowiedziałem się,że mam telewizje N???Dlatego mam jedynie na 31 dni darmową telewizje.To jak wygląda normalna TNK HD Z 12 miesięcznym dostępem do pakietu bez opłat,kto ją posiada i gdzie można ją kupić?

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Możliwe, że dekoder jeszcze nie miał uprawnień do wszystkich kanałów.
    Jeżeli nadal będzie problem napisz do mnie a ponowię uprawnienia.

Leave a comment:

• kolarek
    replied
    napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
    Uprawnienia zgodnie z moim mailem z doradcy wysłane. Teraz trzeba trochę poczekać.
    "Złapał" uprawnienia, były kanały przez 10 min.teraz wyświetla komunikaty 'Kanał niedostępny"na zmianę z "Przerwa w sygnale antenowym.Sprawdź ustawienie anteny".Inne kanały FTA w tym HD działają normalnie :-(
    Przywróciłem ustawienia domyślne i na razie pakiet bez opłat działa
    Ostatni raz edytowany przez kolarek; 2014-05-08, 13:21. Powód: Reset odbiornika

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Uprawnienia zgodnie z moim mailem z doradcy wysłane. Teraz trzeba trochę poczekać.

Leave a comment:

• tomkep
    replied
    @kolarek, pewnie dekoder był długo nieuzywany i karta nie ma uprawnień. Włącz na TVP 1 HD i poczekaj z godzinkę. Jak nic nie wskoczy, wyślij numer karty do moderatorów zgodnie z tym co Ci napisał Piotrek_nc+ powyżej, ponowią Ci uprawnienia. Zostaw dekoder włączony na TVP 1 HD.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Witaj,
    wyślij maila na doradce zgodnie z informacjami zawartymi w mojej sygnaturze.
    W mailu podaj swój nick oraz dane karty o której mowa. Po ich uzyskaniu udzielę konkretnej odpowiedzi.

Leave a comment:

• kolarek
    replied
    Pakiet bez opłat?

Witam.Nabyłem na aukcji 2850ST z karta.Po sprawdzeniu ważności doładowania okazało się,że pakiet bez opłat powinien działać do 26.12.2014 .Domowy HD był aktywny do 2013.12.20.Niestety pakiet bez opłat nie działa jest tylko info o kontakcie z NC+.Czy znaczy to,że karta została zmigrowana do oferty w której ważność bezpłatnych jest tylko 1 miesiąc od końca ważności pakietu Domowy HD??

Leave a comment:

• Klaudiusz 77
    replied
    Dzięki wszystkim za wyczerpującą odpowiedź!
    O wiele więcej się dowiedziałem,niż gdy dzwoniłem do BOK.

Jeszcze raz Dzięki i pozdrawiam!

Leave a comment:

• pablo82
    replied
    napisał(a) Klaudiusz 77 Zobacz post
    "Kanały dostępne w Pakiecie bez opłat aktywnym dla użytkownika każdorazowo przez 12 miesięcy po wygaśnięciu Dostępu do Pakietów, które Użytkownik uprzednio doładowywał"
    To jak wygląda normalna TNK HD Z 12 miesięcznym dostępem do pakietu bez opłat,kto ją posiada i gdzie można ją kupić?

Tak wygląda w moim przypadku moduł z kartą TNK HD z pakietem bez opłat ważnym 12 miesięcy od ostatniego doładowania. Natomiast tak wygląda moduł NNK z 1miesięcznym okresem pakietu bez opłat:

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @Klaudiusz 77,
    czas dostępności pakietu bez opłat, zależy od oferty z której skorzystałeś i jest określony w Przewodniku. W przypadku oferty n na kartę pakiet bez opłat jest dostępny przez miesiąc po zakończeniu okresu doładowania.

Leave a comment:

• Klaudiusz 77
    replied
    Posiadam również TNK SD i doładowania wysyłam na ten sam adres Cyfrowego Domu ul. Kłobucka 23.Kanały w TNK HD też są takie same jak na stronie internetowej.Już nie wiem jak te dwie telewizje można rozróżnić...

Leave a comment:

• tomkep
    replied
    napisał(a) Klaudiusz 77 Zobacz post
    Tak jest napisane w regulaminie a dlaczego nie w praktyce?
    Mi pakiet bez opłat został zablokowany po 31 dniach od wygaśnięcia ostatniago opłaconego miesiąca(nie mam SMART HD).Po kontakcie z BOK dowiedziałem się,że mam telewizje N???Dlatego mam jedynie na 31 dni darmową telewizje.To jak wygląda normalna TNK HD Z 12 miesięcznym dostępem do pakietu bez opłat,kto ją posiada i gdzie można ją kupić?
    Ja mam. Pakiet darmowy działa rok po doładowaniu. A kupić można jeszcze gdzieniegdzie jakieś końcówki w sklepach Internetowych lub na allegro. Zanim kupisz - zapytaj czy to na pewno TNK HD, bo nie wszyscy sprzedawcy są na tyle ogarnięci żeby odróżnić TNK HD od N na Kartę w której to pakiet darmowy jest tylko na miesiąc (tak jak w SmartHD).

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+