Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Witam proszę o pomoc. Kupiłam kartę startową Tnk Smart Hd i dziś mija drugi dzień a karta dalej nieaktywne chociaż w BOK twierdzą że aktywna. Dekoder Ariva200

Komentarz

• Witam. Na stronie https://telewizjanakarte.pl/tnk_hd zauważyłem aktualizację kanałów HD w pakiecie domowym. Nie licząc kanałów nadawanych w ramach promocji (z paczki +) widzę, że dublowane kanały są w wyższych pakietach: Eurosport1, Discovery, nsport+ - pakiet premium oraz tvp sport i axn w pakiecie extra. Czy planowane są jakieś przetasowania w zawartości wyższych pakietów? Na przykład. dodanie kanału eurosport 2 do pakietu premium W chwili obecnej albo korzystam z pakietu domowego lub extra. Pakiet premium nie jest już dla mnie tak atrakcyjny by go dodatkowo aktywować.

Komentarz

• Nie wiadomo. Wymienione przez Ciebie kanały pokazały się w pakiecie Domowym ponieważ NC+ usunęła ich odpowiedniki w SD z listy kanałów na dekoderach które są w użyciu w ofercie TNK HD. Podejrzewam, że uprawnień do ich oglądania też już od jakiegoś czasu nie ma.
        NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• Zapewne jak sobie przypomną o tej stronie to zaktualizują bo trochę to dziwnie wygląda płacić np. za AXN HD 2 razy z pakietem Domowym i Ekstra albo z kilkoma innymi powtarzającymi się w tych 3 pakietach kanałami

Komentarz

• Kiedy w końcu Cyfrowy Dom zaktualizuje stronę z ofertą na kartę TNK SD już nie ma a dalej widnieje na stronie czy ktoś z przedstawicieli mógłby popchnąć tą sprawę dalej jest to śmieszne, żeby na stronie widniało coś czego nie ma, dodatkowo też stronę z ofertą TNK HD pasowało by zaktualizować czyż nie (kilka logotypów do poprawy i do dodania brakujących)?

Komentarz

• Dlaczego Nowa TV jest dostępna tylko przy doładowanym koncie? Jako kanał z oferty darmowej DVB-T powinien chyba być dostępny bez ŻADNYCH opłat. Podobnie ATM Rozrywka. Proszę o publiczne uzasadnienie takiego stanu rzeczy.

Komentarz

• Od 6 grudnia jest kodowana tak samo jak fokus i 8 tv i na razie nie ma kodowań dla ofert na kartę. W innym temacie zadałem pytanie czy te kanały będą dostępne i przedstawiciel Kasia przekazała do odpowiedniego działu zapytanie trzeba czekać co odpowiedzą

Komentarz

• witam czy warto jeszcze kupic karte tnkhd chodzi mi szczegolnie o pakiet bez oplat przez 12 miesiecy czy wycofaja wkrotce tnkhd?

Komentarz

• Nie ma żadnych planów żeby usuwać ofertę TNK HD, ma się dobrze. Usunięto tylko TNK SD bo usuwają z satelity kanały sd i zostają tylko w hd

Komentarz

• napisał(a) Luki555 Zobacz post
                      Nie ma żadnych planów żeby usuwać ofertę TNK HD, ma się dobrze. Usunięto tylko TNK SD bo usuwają z satelity kanały sd i zostają tylko w hd
                      Wysłałem e-mailem zapytanie dotyczące braku możliwości oglądania TNKHD cały czas jest opis sprawdź kartę i nic nie pomaga :-(

Komentarz

• Z twojego opisu wynika że coś jest z dekoderem sprawdzałeś sposób resetowania dekodera do ustawień fabrycznych ewentualnie uruchomić dekoder bez karty i w momencie komunikatu że brak karty włożyć ją do dekodera jeśli nie to spróbuj tak zrobić może zaskoczy

Komentarz

• Witam. Do tej pory uzywalem tnkHD ktora stala sie nc+ w systemie prepaid...razem z globo opticum hd. Ostatnio na gwiazdke dostalem dekoder nc+ z nagrywarka PVR Hd 5800SX. Probuje go wystartowac ale mowi mi ze mam slac sms z nr mojej karty w celu aktywacji. Uzywam dotychczasowej karty ktora jest juz od ponad roku w uzyciu wiec ...aktywna. SMS mimo wszystko wyslany ale brak efektow. Caly czas ekran aktywacyjny i nic wiecej. Sygnal jest bo stary dekoder hulal az milo... co robie zle? chcialbym w koncu spokojnie poogladac tv...

Komentarz

• Ten dekoder jest sparowany z kartą z którą był kupiony, twoja poprzednia karta w nim nie zadziała. A w SMS-ie musisz podać numer karty kupionej z dekoderem, nie tej starej.

Komentarz

• tomkep...problem w tym ze gdy chce wyslac sms zeby aktywowac karte ktora dostalem z dekoderem to otrzymuje zwrotne info ze ten nr telefonu zostal juz uzyty do aktywowania innej karty (tej starej jak domniemam). Dlatego to troche zakrecone...
                              mimo wszystko dzieki za info bo nie wiedzialem ze tak to dziala.

Komentarz

• Jeden numer telefonu -> jedna aktywacja karty przez SMS. Masz rację, strasznie i zupełnie niepotrzebnie to skomplikowali. Musisz zadzwonić na infolinię (pewnie trochę poczekasz) i aktywować kartę paszczowo. Będziesz potrzebował numer karty i numer dekodera.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+