Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Damian_nc+ Zobacz post

Nie już nie zamówisz takiego zestawu. Aktualnie do wyboru nc+ na kartę lub Smart HD+.
    Czyli że teraz tylko nc+ na kartę z dekoderem lub smart hd+ z własnym dekoderem.
    A czy jest możliwość dostosowania karty nc+ do innego dekodera, bo z obecnym są problemy.

Komentarz

• moze mi ktos wytlumaczyc,dlaczedo ,pomimo oplaconej TNK HD do kwietnia 2017,regularnie znikaja programy.Zostal mi jedynie TVN BiS i TVP Historia.????

Komentarz

• witekp, sugeruję kontakt z obsługą. Konsultanci spółki Cyfrowy Dom, dostępni są pod numerem 22 430 77 77. Możesz również skontaktować się mailowo wysyłając wiadomość na adres doradca@info2.ncplus.com.pl. W przypadku kontaktu mail, w temacie wiadomości proszę o wpisanie nicku z forum. Natomiast w treści krótko opisz problem i podaj numer karty.

Komentarz

• jaki jest koszt doładowania teraz TNK HD ??

Komentarz

• Cały czas ta sama kwota. 19,90 zł miesięcznie za każdy pakiet.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• A kiedy nastąpi zmiana w pakiecie Premium HD i skończy się płacenie za te same kanały x2
              WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
              01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
              01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• Od 3 dni nie mam ani jednego kanału, mimo że mam ważność konta do koncówki listopada. Niebieski ekran z danymi anteny i nie da się przejść dalej. Na infolinii czekając w kolejce spędziłem łącznie ponad pół godziny, mimo to nie udało mi się połączyć z konsultantem. Taka obsługa klienta to jakiś skandal.

Komentarz

• @ Witek_H ,

zapraszam do kontaktu z Doradcą, zgodnie z moją sygnaturą.
                  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

• Napisałem, ale od rana brak odpowiedzi :/

Komentarz

• Witek_H, odpowiedziałem na Twój e-mail. Pozdrawiam

Komentarz

• Witam, to mój pierwszy post. 3 dni temu opłaciłem NC+ na kartę, nie używałem jej przez dłuższy czas i teraz mi nie działa, niech ktoś to aktywuje czy coś. Na jakiego maila wysłać nr karty?

Komentarz

• @ Artur12xx ,

zapraszam do kontaktu na skrzynkę doradca@info2.ncplus.com.pl .

Komentarz

• Witam mam pytanie czy była jakaś zmiana w kwestii pakietu Bez Opłat w TNK HD?
                            Chodzi mi o zmianę z ważności 12 miesięcznej na 1 miesiąc. Pytam, bo na stronie głównej TNK HD, pakiet Domowy HD z poziomu strony głównej i gwiazdką są oznaczone kanały, a pod tym pakietem jest wyjaśnione, że są one dostępne przez 1 miesiąc po wygaśnięciu do pakietów, które Użytkownik uprzednio doładował.

Komentarz

• Błąd i to od dawna. Ja po tej zmianie, w zeszłym roku aktywowałem nówkę sztukę TNK HD i do dzisiaj pakiet darmowy działa. Znaczy się - nadal jest 12 miesięcy.
                              NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• Myślę, że im nie jest na rękę to 12 miesięcy dostępu do pakietu "Bez Opłat" i dlatego to tak oznaczyli, aby zniechęcić nowych użytkowników.

Podobnie było w TNK SD, gdzie na początku pakiet Bez Opłat był ważny do końca trwania oferty i później to zmienili na 12 miesięcy od ostatniego doładowania. Mam nadzieję, że w TNK HD tego nie zmienią.
                                Ostatni raz edytowany przez bogdanzieba; 2016-10-09, 16:48.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+