Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• @inferno_rider,
    proszę o wiadomość na adres doradca@info2.ncplus.com.pl. W temacie maila wpisz nick z forum, a w treści krótko opisz problem i podaj numer karty. Postaramy się pomóc.

Komentarz

• Brak doładowania

Witam dnia 24.03.2016 doładowywałem kartę TNK HD ale do dziś nie pojawiło się na mojej karcie próbowałem pisać na doradcę ale wraca mailer-daemon proszę o pomoc
      pozdrawiam

Komentarz

• @ konrad681,

spróbuj wysłać wiadomość ponownie. Zwróć uwagę, czy podajesz prawidłowy adres e-mail, czyli doradca@info2.ncplus.com.pl.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Brak doładowania TNK HD

Zostało wysłane czekam na odpowiedź
          pozdrawiam

Komentarz

• @ konrad681,

wiadomość wysłana.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

• MIX był lepszy niestety zlikwidowali ofertę bez umowy czekam na Ofertę Lepszą bez Umowy z C+ mogę płacić ale nie chcę Umowy TNK HD jest za słaba jak dla mnie nie kupię miałem kupić ale MIX bez umowy

Komentarz

• Mam takie pytanie, czy TVP 1 i 2 w SD są dostępne w ofertach na kartę ?

Komentarz

• Tak są dostępne.

Komentarz

• Nie we wszystkich. O ile pamiętam w NC+ na kartę nie działają.
                    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• napisał(a) legionista1916 Zobacz post
                      MIX był lepszy niestety zlikwidowali ofertę bez umowy czekam na Ofertę Lepszą bez Umowy z C+ mogę płacić ale nie chcę Umowy TNK HD jest za słaba jak dla mnie nie kupię miałem kupić ale MIX bez umowy
                      Ten znowu bełkocze bez ładu i składu.
                      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• Witam

Być może już padło takie pytanie - ale proszę o wsparcie doradcę NC+. Mam zestaw "pakiet domowy HD na kartę" (z białym dekoderem) kupiony w zeszłym roku (wykorzystuję go tylko w wakacje na działce - więc od września był nieopłacany).
                        Teraz chciałbym dokonać wpłaty na okres zbliżających się wakacji. Mam numer konta i numer karty.

Wyczytałem ostatnio, że zmieniły się warunki oferty na karę (teraz jest smart). Czy będę podlegał migracji do tej nowej oferty (jeżeli tak - to jak należy to zrobić) czy też będę miał (dla mnie wystarczającą) ofertę dotychczasową?

Z góry dziękuję za info

Pozdr

Komentarz

• Karty nie są automatycznie migrowane. Jeśli chcesz się upewnić w jakiej ofercie działa Twoja karta, proszę o wiadomość na adres doradca@info2.ncplus.com.pl. W temacie podaj nick z forum, a w treści krótko opisz problem i podaj numer karty.

Komentarz

• ja uważam że NC+ się boi sprzedawać C+ bez umowy na doładowanie a to jest błąd bo tak by dużo osób kupiła a tak nie wezmę bo po co brać coś co się nie korzysta

Komentarz

• Czy ta oferta jest aktualna? http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/o_ofercie

Komentarz

• napisał(a) Swmn Zobacz post
                                Czy ta oferta jest aktualna? http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/o_ofercie
                                Nie już nie zamówisz takiego zestawu. Aktualnie do wyboru nc+ na kartę lub Smart HD+.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+