Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• jak zwykle moderatorzy forum nic zapewnie nie wiedza mimo to widac ze osoba ktora zajmuje sie ofertami na karte wrescie pomyslala o uzytkownikach i przyszedl jej rozum do glowy mogli by tez pomyslec o poprawieniu pakietu drugiego w ofercie Tnk HD bo kanaly sie powtarzaja z pakietem pierwszym

Komentarz

• Moi Drodzy,

z przyjemnością potwierdzam fakt, że w ramach pakietów Podstawowych Domowy HD i Smart HD+ uruchomione zostały dodatkowe kanały HD.
      nSport+ HD, Ale Kino+ HD, MiniMini+ HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, TeleTOON+ HD, TVP Sport HD, AXN HD, Disney Channel HD, Discovery Channel HD.
      Przypomnę, że odbiór dodatkowych kanałów możliwy jest tylko na urządzeniach dekodujących HD (MPEG-4). Oferta ta obowiązuje do odwołania.

Komentarz

• napisał(a) Monika_nc+ Zobacz post
        Moi Drodzy,

z przyjemnością potwierdzam fakt, że w ramach pakietów Podstawowych Domowy HD i Smart HD+ uruchomione zostały dodatkowe kanały HD.
        nSport+ HD, Ale Kino+ HD, MiniMini+ HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, TeleTOON+ HD, TVP Sport HD, AXN HD, Disney Channel HD, Discovery Channel HD.
        Przypomnę, że odbiór dodatkowych kanałów możliwy jest tylko na urządzeniach dekodujących HD (MPEG-4). Oferta ta obowiązuje do odwołania.
        No i jeszcze zmiany w ofercie Nc+na kartę
        Domowy HD+ (MiniMini+HD,nSport+HD,Nat Geo Wild HD,TVN Fabuła HD - OBOWIĄZKOWO)
        Dodanie pakietów Premium , Ekstra
        i będzie cacy,można dekodery wyjmować z szafy.
        Mogą zacząć pracę nad ICA dla ofert Prepaid.
        Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2016-03-16, 13:00.
        WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
        01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
        01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• Pragnę tylko zauważyć, że kanał Disney Channel HD jest już od dłuższego czasu dostępny i to nie w ramach promocji, gdyż wersja SD została usunięta.

Komentarz

• Kanał jest jak najbardziej dostępny, tylko nie ma go na liście w dekoderze .
            NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• @Monika_nc+ a co z muli+? Zostanie jak było czyli smart hd = multi+. Nowa matematyka 180 pln = 300 pln.
              wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

• napisał(a) Monika_nc+ Zobacz post
                Moi Drodzy,

A nc+ na kartę też ?
                Odchodzę przez dizmar

Komentarz

• @ i love nc+,

otwarte okno dostępne jest dla użytkowników pakietów Domowy HD i Smart HD+. Promocja nie dotyczy oferty nc + na kartę.
                  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Ktoś tu pytał, gdzie jest Disney Channel w SD, ale pytanie zniknęło: freq: 10892MHz, pol: V, FEC 3/4, modulacja QPSK.

Może państwo moderatorzy by poprosili kogo trzeba, żeby uaktualnić listę kanałów dla użytkowników modułów? Bo ostatnia chyba jest z roku 2013, czy coś koło tego.

Komentarz

• napisał(a) Kasia_nc+ Zobacz post
                      @ i love nc+,

otwarte okno dostępne jest dla użytkowników pakietów Domowy HD i Smart HD+. Promocja nie dotyczy oferty nc + na kartę.
                      Czyli tylko NNK i TNK HD nie nc+ na kartę ?
                      Odchodzę przez dizmar

Komentarz

• witam, mam pytanie jakie kanały dzialaja w pakiecie bez opłat ? chodzi mi o tnk hd ?
                        czy jest tvp abc ? jesli ktos ma prosze o liste kanałów bez opłat

Komentarz

• Tutaj: http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd. Patrzysz na programy z gwiazdką w pakiecie DomowyHD. Polsat 2 i TV4 są też w HD.

Komentarz

• no widze wlasnie ale to te kanały sa w tnk hd ?? ja mam oferte 12 mies po ostatnim doładowaniu dzialaja pakiet bez opłat a tam na tej stronie pisze 1 mies po ostatnim doladowaniu

Komentarz

• napisał(a) inferno_rider Zobacz post
                              no widze wlasnie ale to te kanały sa w tnk hd ?? ja mam oferte 12 mies po ostatnim doładowaniu dzialaja pakiet bez opłat a tam na tej stronie pisze 1 mies po ostatnim doladowaniu
                              TNK i NNK ma tą samą ofertę.
                              TNK -12mies. NNK -1mies.ale pakiet bez opłat ten sam.
                              WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                              01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                              01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• dobrze wszytsko rozumiem, ja posiadam tuner ADB 2850
                                i nie mam nawet w liscie kanałów orange sport tvp abc jest ale nie dziala dlaczego ?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+