Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ponawiam wniosek o UPORZĄDKOWANIE listy kanałów dla TNK HD!
    Dublowanie a nawet triplowanie kanałów na głównej liście to gruba przesada. Czy to naprawdę taka wielka trudność czy może wielka sztuka?

Komentarz

• Witam

Mam pytanie

U znajomych ważność pakietu bez opłat kończy się 16.04.2016r czy tak jak w przypadku TNK SD w HD też jest jakiś termin gdzie kończą się wybrane usługi dla TNK HD?

Komentarz

• @ cinek410,

w ofertach na kartę możesz korzystać z wykupionych kanałów do określonego czasu, w zależności od warunków oferty i dokonanego doładowania. Napisz do Doradcy, zgodnie z moją sygnaturą i podaj numer karty, wówczas zweryfikujemy jaką posiadasz ofertę i do kiedy jest ona ważna.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Witam.
          Mam proste pytanie.
          Czy Nc+ razem ze spółką Cyfrowy Dom mogą się dogadać i opracować system ICA dla posiadaczy ofert: n na kartę,TNK,nc+na kartę ?
          Dzięki dobrowolnej rejestracji użytkownik miałby dostęp do swojej oferty,nr.konta do wpłat,nr.karty,rodzaju i numeru dekodera,daty ważności doładowania,dokonywać szybkich wpłat itd.
          Bez potrzeby wydzwaniania samemu nadawać uprawnienia na kartę,aktywować dodatkowe pakiety itd.
          Nowe opcje jak HBO,Filmbox,Cinemax Manpack też by były mile widziane na zasadzie przedpłaty.
          W ofercie nc+na kartę pakiet Premium i Ekstra już dawno powinien wejść w życie.
          Pozdrawiam.
          Ps.
          Jaki prezent dostaną użytkownicy oferty nc+na kartę ,nnk hd, tnk hd na 21 lecie C+ ?
          Użytkownicy tych ofert są widać inni.
          (nawet komuś się nie chciało zmienić 20 na 21 edycji limitowanej dekodera za 99zł - taki drobiazg a jednak...)
          WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
          01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
          01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• @Kris1975,
            dziękuję za sugestię - przekazałem ją do odpowiedniego działu.

Komentarz

• napisał(a) Kris1975 Zobacz post
              [...] Mam proste pytanie. Czy Nc+ razem ze spółką Cyfrowy Dom mogą się dogadać i opracować system ICA dla posiadaczy ofert: n na kartę, TNK, nc+na kartę ? [...]
              Do tego jest jeszcze oferta SMART HD+

Komentarz

• napisał(a) wigru Zobacz post
                Do tego jest jeszcze oferta SMART HD+
                Ofertę SMART HD+ powinni przenieść do oferty nc+ na kartę.Dołączyć minimini+ i nsport+ do Domowego HD+ (bo i tak kosztuje 24,90). Multi+ można spokojnie wtedy zlikwidować.Użytkownicy SMART HD dostaliby Eurosporty,Travel,Romance i zamienniki w HD,nc+na kartę Minimini+ i nsport+ w Domowym HD+.
                SMART HD+ jak w przypadku TNK SD spokojnie wtedy przechodzi do historii.
                Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2016-03-14, 10:33.
                01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Ofertę SMART HD+ powinni przenieść do oferty nc+ na kartę.Dołączyć minimini+ i nsport+ do Domowego HD+ (bo i tak kosztuje 24,90). Multi+ można spokojnie wtedy zlikwidować.Użytkownicy SMART HD dostaliby Eurosporty,Travel,Romance i zamienniki w HD,nc+na kartę Minimini+ i nsport+ w Domowym HD+.
                  SMART HD+ jak w przypadku TNK SD spokojnie wtedy przechodzi do historii.
                  Bardziej mi chodziło o to, żeby ten "panel sterowania" tez dotyczył oferty SMART HD+.

W Ofertach TNK SD, TNK HD, nc+ mix, n na kartę - tego jest za dużo, ludzie się gubią i mylą. TNK SD odejdzie niedługo w niepamięć, a resztę mogliby ujednolicić. Prepaid to prepaid. W tym panelu powinien być pakiet podstawowy + możliwość dokupienia kanałów które chcę oglądać na zasadzie przedpłaty.

A w SMART HD+ chciałbym jak najwięcej kanałów HD, nawet teraz, bo już na satelicie jest zdublowany np: nSport+ HD, AXN HD to już całkowicie nie rozumiem dlaczego nie można ich odbierać jak można odbierać kopię SD tych kanałów. Kopia SD powinna być dla ludzi, którzy nie mają dekodera SD. Również się to dotyczy oferty TNK. Ogólnie postępując w ten sposób to co najmniej stanie w miejscu jeśli nie cofanie się w rozwoju.
                  Ostatni raz edytowany przez wigru; 2016-03-14, 12:59.

Komentarz

• napisał(a) wigru Zobacz post
                    Bardziej mi chodziło o to, żeby ten "panel sterowania" tez dotyczył oferty SMART HD+.
                    Jeśli połączyliby ofertę SMART HD+ z ofertą nc+na kartę ,to taki panel oczywiście byłby dostępny dla posiadaczy kart SMART ,bo byliby zmigrowani do oferty nc+na kartę.
                    Ofertę SMART HD+ można by było zakończyć.(jednej mniej)

Komentarz

Jeśli połączyliby ofertę SMART HD+ z ofertą nc+na kartę ,to taki panel oczywiście byłby dostępny dla posiadaczy kart SMART ,bo byliby zmigrowani do oferty nc+na kartę.
                      Ofertę SMART HD+ można by było zakończyć.(jednej mniej)
                      Ja nie chcę migrować do oferty nc+ na kartę.
                      Jak się doładuję na rok za 180 zł to mogę oglądać TVN24 przez 12 miesięcy.
                      A w TNK HD za oglądanie TVN24 przez 12 miesięcy muszę zapłacić 238,80 zł.
                      To lepiej nich zlikwidują TNK HD (jedna mniej) albo obniżą ceny.

Komentarz

• Wara od mojej TNK HD! To już niech lepiej zlikwidują SmartHD+!

A bardziej serio - panel jak najbardziej. Likwidowanie ofert - niekoniecznie, bo to moja jest najlepsza .
                        NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• napisał(a) tomkep Zobacz post
                          Wara od mojej TNK HD! To już niech lepiej zlikwidują SmartHD+!

A bardziej serio - panel jak najbardziej. Likwidowanie ofert - niekoniecznie, bo to moja jest najlepsza .
                          No więc właśnie, każdy ma inne potrzeby. Mogli by to ładnie podpiąć w czytelną całość, odświeżyć strony, zrobić panel zarządzający i każdy by był zadowolony.

Komentarz

• Ja też uważam że jak na razie to TNK HD/NNK jest lepszą ofertą od innych ofert na kartę. Więc bez takich podtekstów, że lepiej likwidują te bo jak dla mnie to mogą nie istnieć te smart czy nc na karte

Komentarz

Witam.
                              Mam proste pytanie.
                              Czy Nc+ razem ze spółką Cyfrowy Dom mogą się dogadać i opracować system ICA dla posiadaczy ofert: n na kartę,TNK,nc+na kartę ?
                              Dzięki dobrowolnej rejestracji użytkownik miałby dostęp do swojej oferty,nr.konta do wpłat,nr.karty,rodzaju i numeru dekodera,daty ważności doładowania,dokonywać szybkich wpłat itd.
                              Bez potrzeby wydzwaniania samemu nadawać uprawnienia na kartę,aktywować dodatkowe pakiety itd.
                              Nowe opcje jak HBO,Filmbox,Cinemax Manpack też by były mile widziane na zasadzie przedpłaty.
                              W ofercie nc+na kartę pakiet Premium i Ekstra już dawno powinien wejść w życie.
                              Pozdrawiam.
                              Ps.
                              Jaki prezent dostaną użytkownicy oferty nc+na kartę ,nnk hd, tnk hd na 21 lecie C+ ?
                              Użytkownicy tych ofert są widać inni.
                              (nawet komuś się nie chciało zmienić 20 na 21 edycji limitowanej dekodera za 99zł - taki drobiazg a jednak...)
                              ... w cuda nie wierzę, od lat ludzie im mówią, zrób to, popraw tamto... to jest jak wołanie głuchego na puszczy. W jakiś dziwny sposób NC+/ITI/wszystkie prepaid od lat pozostają niezmienne, to nie sytuacja która powstała raptem, do starych problemów dochodzą nowe bo w prepaid pojawiają się nowe oferty (nowe interesujące "pakety") dzięki temu bo starych problemów dodajemy nowe, nikt nie chce ich rozwiązywać, góra problemów rośnie a zaczepienie jednego problemu będzie miało wpływ na co innego. Wcale bym się nie zdziwił że w "czapie" jeden na drugiego "zrzuca" robotę - bo to nie moja działka, konsultanci dzięki temu łatwego życia nie mają.
                              Masę dubli oficjalnie będzie można zlikwidować już niedługo, choć ludzie po was pojadą, nie rozumiejąc problemu. Wielu ogląda np: w polsacie duble (od pozycji 500, bo sygnał mają byle jaki), awantura będzie na pewno. Zrobić ICA dla wszystkich prepaidów aby można było tym "zarządzać" to jest niemożliwe jeszcze długo zapewne. Może kiedyś ktoś (...w odległej galaktyce...) zacznie czytać sugestie użytkowników.
                              ... a smart hd/multi+ polega na tym żeby to było smart ale po przetłumaczeniu? Nie rozumiem dlaczego niektóre kanały są dostępne sd a hd już nie, czy trudno je dodać do oferty a duble wywalić, to samo tyczy się wszystkich TVN-ów, oczekuję że transponder 11393 po znanej dacie nie będzie zawierał dubli tych samych kanałów z 11508.
                              wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

• Dodatkowe kanały HD w Smart HD+, TNK HD i NNK

Dodatkowe kanały HD będą dostępne „do odwołania” w ramach pakietów podstawowych: Domowy HD (w TNK HD i NNK) oraz Smart HD+. Odbiór dodatkowych kanałów jest możliwy tylko na urządzeniach HD/MPEG-4.

Promocja obejmuje 11 kanałów HD:

nSport+ HD,
                                Ale Kino+ HD,
                                MiniMini+ HD,
                                Planete+ HD,
                                Kuchnia+ HD,
                                Domo+ HD,
                                TeleTOON+ HD,
                                TVP Sport HD,
                                AXN HD,
                                Disney Channel HD,
                                Discovery Channel HD.

Dzięki nowej promocji, użytkownicy Smart HD+ znowu otrzymają promocyjny dostęp do szeregu kanałów HD.

Ponadto operator wprowadzi wkrótce zmiany w Pakiecie Multi+ w ofercie Smart HD+. Jak wiadomo, nowo wprowadzona promocja obejmuje wszystkie kanały z tego pakietu, więc można spodziewać się modyfikacji tej oferty.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+