Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Witam, czy istnieje mozliwosc aktywacjipakietu ekstra hd tutaj na forum za pomoca konsultanta? Bo wyslalem wczoraj (kolo 19) sms aktywacyjnego a do tej pory nic z tego..

Nawiasem.. jak dokladnie ten sms powinien wygladac? :p ..bo nie jestem do konca pewny czy on poprawny byl

Komentarz

• @t-trash,
      aktywacja i dezaktywacja pakietów jest możliwa telefonicznie lub SMS-em. Niestety nie można tego zlecić mailem lub przez forum.

SMS powinien zawierać numer karty w formacie 00000000000-0 i kod A 102. Więcej na stronie http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/doladowania.

Komentarz

• Tzn wiem ze numer i ten kod ;) Po prostu nie wiem czy ma to byc:
        xxxxxxxxxx-x A102

czy moze xxxxxxxxxx-xA102

albo xxxxxxxx-x A 102

Albo moze to w ogole nie ma znaczenia...

A tak +/- ile trzeba czekac na aktywacje pakietu?

Dziekuje za pomoc

Komentarz

• Wyślij ze spacjami czyli 00000000000-0 A 102. Pakiet powinien zostać uruchomiony w ciągu kilku godzin. Aby proces został przeprowadzony poprawnie, na karcie muszą być środki wystarczające na korzystanie z Ekstra HD przez 26 dni. Konieczne jest również posiadanie dostępu do pakietów Domowy HD i Premium HD.

Komentarz

• napisał(a) t-trash Zobacz post
            Tzn wiem ze numer i ten kod ;) Po prostu nie wiem czy ma to byc:
            xxxxxxxxxx-x A102

czy moze xxxxxxxxxx-xA102

albo xxxxxxxx-x A 102

Albo moze to w ogole nie ma znaczenia...

A tak +/- ile trzeba czekac na aktywacje pakietu?

Dziekuje za pomoc
            Witam.
            Jeśli do tej pory masz aktywny tylko pakiet domowyHD to na początek na swoim koncie musisz mieć Domowy HD opłacony na 3miesiące.
            Następnie wysyłasz sms:
            xxxxxxxxxx-x A 101 (czyli aktywujesz Premium HD)
            Następnie wysyłasz sms:
            xxxxxxxxxx-x A 102 (czyli aktywujesz EKSTRA HD)
            WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
            01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
            01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• No wlasnie mam aktywny pakiet premium hd a wczoraj doladowalem za 60zl (przez all wiec kasa juz jest na karcie) ..sms ze spacjami wyslalem wczoraj miedzy 19 a 20.. no i do tej pory niestety nic..

Coz.. troche jeszcze poczekam.. najwyzej bedzie trzeba dzwonic...

dzieki za pomoc ;)

edycja:
              ahh kur.... pokrecilem nr na ktory wysylalem sms ...co za typ ze mnie... teraz juz powinno byc ok
              Ostatni raz edytowany przez t-trash; 2016-01-09, 15:00.

Komentarz

• @t-trash,
                środki są księgowane w ciągu 2-3 dni roboczych. Jeżeli więc przelew wysłałeś wczoraj, możemy jeszcze nie mieć wpłaty.

Komentarz

• Witam,
                  Kupiłem dekoder nc+ telewizja na kartę i w związku z tym mam pytanie, czy można wysłać zgłoszenie aktywacji karty przed podłączeniem dekodera, czy najpierw trzeba podłączyć dekoder i dopiero wysłać zgłoszenie.

Komentarz

• @Kedar13,

uprawnienia są wysyłane od razu po wysłaniu aktywacji. Jeżeli zależy Ci na czasie, najlepiej włącz dekoder przed wysłaniem aktywacji lub zaraz po. Pamiętaj, że okres ważności oferty liczy się od daty aktywacji, a nie od daty włączenia dekodera.
                    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Ok, dzięki. A ile czasu trzeba czekać na aktywację karty? W ofercie napisane jest, że do 2 dni, a w praktyce jak to wygląda?

Komentarz

• @Kedar13,

zgadza się. Aktywacja oferty może potrwać do 48 godzin.
                        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Do 48 godzin...a w praktyce jak to wygląda. I czy przez czas oczekiwania na aktywację dekoder musi być podłączony, czy można go odłączyć i oglądać tv korzystając z innego dekodera.

Komentarz

• Dekoder musi być podłączony do zasilania i instalacji antenowej. Ponadto musisz uruchomić kanał TVP1 HD, aby przyszły uprawnienia na kartę.

TV może być wyłączony lub oglądać kanały naziemne, domyślam się że dekoder SAT masz zewnętrzny.

Komentarz

• Pytanie do Doradców: cóż to za nowa oferta "Canal+ 3 mce gratis"? Mam aktywne wszystkie pakiety i taka wiadomość wyświetla się od paru dni na dekoderze. Proszę o szczegóły.

Komentarz

• Zobacz dokładniej tą wiadomość na samym dole masz podane 2 pakiety comfort i jakiś tam jeszcze i ceny i jak przejdziesz na abonament wybierając ktróryś z tych 2 pakietów to dostaniesz pakiet c+ na 3 miesiące

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+