Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Są w promocji do końca roku: http://telewizjanakarte.pl/fileadmin...042014_FIN.pdf.
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• napisał(a) tomkep Zobacz post

o widzisz dzięki wielkie tyle sie tego naszukałem i nici :/

mam jeszcze jedno pytanie czy od nowego roku coś się zmieni w związku z wygaśnięciem tych darmowych kanałów tzn zmienią się pakiety czy te które są w te chwili podane na stronie są aktualne i będą także po nowym roku obowiązywać ???

pozdrawiam

Komentarz

• Tego nie wie nikt. Ktoś na którymś forum puszczał jakieś plotki o połączeniu ofert, ale ja osobiście myślę, że nawet w NC+ jeszcze nikt nie wie, co dalej. A nawet jeśli, to użytkownicy dowiedzą się ostatni i pewnie po fakcie.

Komentarz

• Znów nie mam programów!

Przedwczoraj zaplacilam abonament telewizji na karte na 3 m-ce....i czekam zeby zostaly mi odkodowane...i znow jest problem...kontaktu z biurem zero....szkoda czasu.....to jest po prostu jakas zenada.
          Dlatego pisze tutaj i prosze o pomoc w tej sprawie...

Komentarz

• napisał(a) Dew47 Zobacz post
            Przedwczoraj zaplacilam abonament telewizji na karte na 3 m-ce....i czekam zeby zostaly mi odkodowane...i znow jest problem...kontaktu z biurem zero....szkoda czasu.....to jest po prostu jakas zenada.
            Dlatego pisze tutaj i prosze o pomoc w tej sprawie...
            Uprawnienia przesyłane są automatycznie po zaksięgowaniu się wpłaty. Jak chcesz mogę Ci sprawdzić czy dotarła. W tym celu prześlij wiadomość na doradcę zgodnie z moją sygnaturą.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Czy w TNK HD odbiorę TV4 HD i Polsat 2 HD? Czy tylko wersje SD

Komentarz

• napisał(a) angostura Zobacz post
                Czy w TNK HD odbiorę TV4 HD i Polsat 2 HD? Czy tylko wersje SD
                Są dostępne w HD

Komentarz

• Witam,

Czy nc+ przewiduje jakąś możliwość migracji z tnk sd do tnk hd? interesuje mnie wyłącznie TNK HD!

Komentarz

• Zapomnij. Za długi okres bezpłatny, już dawno ukręcili ofercie łeb i wypuścili N na kartę, żeby się go pozbyć. NNK zresztą też jest już prawie niedostępna.

Komentarz

• W goglach można wyszukać sklepy, które jeszcze mają TNK HD i najlepiej po nazwie dekodera a NNK po nazwie oferty tylko wcześniej najlepiej trzeba się ze sprzedawcą skontaktować i się zorientować czy sprzedaż jest jeszcze aktualna, bo jest sklep który ma podane że ma 20 szt tnk hd a w innym 4 szt nnk na innych już jest tylko info że produkt nie dostępny.
                      Powinni wznowić sprzedaż tych 2 ofert we wszystkich sklepach mieliby dużo więcej klientów niż jest to teraz, bo oferta jest dużo lepsza niż to było jeszcze na początku roku.
                      Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2015-11-27, 07:58.

Komentarz

• @Luki555: a czy mógłbyś podesłać na priva link do tego sklepu z 20 szt bo jakoś nic w necie nie znalazłem?

Komentarz

• http://www.sklep-tvsat.pl/TNK_HD_i_S...--default.html
                          http://sprzet-sieciowy.pl/285--zesta...miesiace-.html
                          http://www.sklep.luksat.pl/tunery-tn...b-2850-st.html
                          W pierwszym sklepie jak i w ostatnim (3 strona) dekoder jest od ręki a tam gdzie 20 szt to najpierw pasowałoby się skontaktować ze sprzedawcą czy aktualne to jest
                          http://cardsplitter.pl/na-karte-hd-k...ja-p-1769.html
                          A tutaj NNK niby 98 szt i niby dostępny ale lepiej też się upewnić kontaktując się ze sprzedawcą
                          Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2015-11-27, 09:26.

Komentarz

• Ja bym się w KAŻDYM przypadku upewnił, co to jest, bo już mi się zdarzyło kupić niby moduł TNK HD, a dostać NNK. Czasem niestety zdjęcia produktu wprowadzają w błąd.

Na allegro jest to samo, jest niby aukcja modułów TNK HD, a niestety nie udało mi się wydusić od sprzedającego, że to rzeczywiście to (raczej był to albo NNK albo MIX).

Komentarz

• Dzięki, Luki555

Komentarz

• Przed ewentualnym zakupem podaj nam pełen numer karty, to sprawdzimy jaka oferta jest do niej przypisana.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+