Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• chciałeś powiedzieć...napisz, użyj klawiatury

Komentarz

• Witam , mi po tych zmianach zniknął TVP info ?

Komentarz

• Trochę z tą listą namieszali wcześniej było po 2 razy kanały teleTOON+ HD MiniMini+ HD Domo HD i Kuchnia HD Planete HD a teraz na liście są po 3 razy dane np. 3 raz kanał MiniMini i teleToon widnieje na poz. 105 i 106 a Domo i Kuchnia poz. 27 i 28 po co to tak zrobione ?
          MTV Polska to też przesunęli między zwykłe kanały zamiast dać do muzycznych tak jak było kojarzy się z kanałem muzycznym mimo że ma tam różne inne programy oprócz muzyki

Komentarz

• Nsport SD

Witam
            po ostatniej aktualizacji kanałów brak nsport SD chodzi o dekodery nbox, po prostu na liście programów jest ale wersja HD która jest niedostępna, na dekoderze niezależnym nsport sd można znaleźć i jest ok.Jest to dla mnie niezrozumiałe bo program jest w wykazie tnk hd i powinien się tam znależć i działać ,mam nadzieję że to nie celowe działanie platformy i wkrótce to poprawią.

Komentarz

• Nie poprawią bo lista kanałów jest taka jak w abonamencie a kanały sd idą aut czekają tylko aż się skończy ważność TNK SD ( za rok) i wtedy całkowicie usuną kanały sd. Mogą jedynie kanał nsport hd przenieść z pakietu 2 do 1
              Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2015-10-03, 16:13.

Komentarz

• Jeżeli ktoś nie posiada kanału nSport+ SD, musi wyszukać w dekoderze dodatkowe kanały satelitarne, pamiętając, że w ustawieniach zaawansowanych należy zaznaczyć, że ma wyszukać kanały kodowane.

Przykładowo dla dekoderów 2850ST/2849ST:

1) SETUP > DODATKOWE KANAŁY SAT > USTAWIENIA ZAAWANSOWANE > zmieniany z NIE na TAK
                2) WRACAMY DO PRZEINSTALUJ DODATKOWE KANAŁY > wybieramy HOT BIRD i dekoder przeskanuje satelitę w poszukiwaniu dodatkowych kanałów.

nSport+ SD zapewne pojawi się na pozycji 2004.
                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• ŁACHY NIE ROBICIE 40 GODZIN CZEKAŁEM NA E-MAILA OD WAS

Wszelki duch Pana Boga chwali !!!
                  Dało się wreszcie coś napisać ludziom płacącym tnk HD, których N odcięła bezprawnie od programu nsport.
                  Mimo tego porządku (inaczej) jaki sami wykreowali, w ofercie tnkhd nadal pozostaje nsport, tak więc nie robi nikt łaski, że nam pomaga, a czyszczenie forum z niewygodnych postów jest Waszą normą czyli postępowaniem obrzydliwym. WY Panowie tylko mżecie to zmienić poprzez wysilenie się i wyjście ze schowka.

Komentarz

• napisał(a) Damian_nc+ Zobacz post
                    Jeżeli ktoś nie posiada kanału nSport+ SD, musi wyszukać w dekoderze dodatkowe kanały satelitarne, pamiętając, że w ustawieniach zaawansowanych należy zaznaczyć, że ma wyszukać kanały kodowane.

1) SETUP > DODATKOWE KANAŁY SAT > USTAWIENIA ZAAWANSOWANE > zmieniany z NIE na TAK
                    2) WRACAMY DO PRZEINSTALUJ DODATKOWE KANAŁY > wybieramy HOT BIRD i dekoder przeskanuje satelitę w poszukiwaniu dodatkowych kanałów.

Witam.
                    To teraz dla dekoderów białych 5800S Box+ poproszę o rozwiązanie braku nSport SD
                    WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                    01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                    01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• DZIĘKUJĘ PANIE DAMIANIE !!!

Strzał w 10 !!!
                      Jest nsport+ na kanale 2004
                      Szkoda, że trwało to 48 godzin
                      na marginesie jeden z kolegów odpisując na e-maila doradzał głupoty, niech si e wstydzi i ...uczy bo na naukę nigdy....
                      szkoda tej awantury na forum
                      można było napisać;nie wiemy co robić, za 2 dni się dowiemy, a tak wyszło jak wyszło.
                      Dzięki
                      Pozdrawiam

Komentarz

• napisał(a) Damian_nc+ Zobacz post
                        Jeżeli ktoś nie posiada kanału nSport+ SD, musi wyszukać w dekoderze dodatkowe kanały satelitarne, pamiętając, że w ustawieniach zaawansowanych należy zaznaczyć, że ma wyszukać kanały kodowane.

Jak rozwiązać problem dla dekoderów n box hd/

Komentarz

• napisał(a) Oscar63 Zobacz post
                          Witam
                          po ostatniej aktualizacji kanałów brak nsport SD chodzi o dekodery nbox, po prostu na liście programów jest ale wersja HD która jest niedostępna, na dekoderze niezależnym nsport sd można znaleźć i jest ok.Jest to dla mnie niezrozumiałe bo program jest w wykazie tnk hd i powinien się tam znależć i działać ,mam nadzieję że to nie celowe działanie platformy i wkrótce to poprawią.
                          Jasne, że jest to celowe działanie platformy nc+. Kanał nsport+ w ofertach na kartę jest im bardzo nie na rękę o czym świadczy brak tego kanału w nowszej ofercie nc+ telewizja na kartę i teraz robią wszystko, by utrudnić dostęp do tego kanału. Na nboxach wyszukanie nsportu jest niemożliwe, bo te dekodery nie posiadają funkcji wyszukiwania kanałów. Jedynym wyjściem jest przełożenie karty do innego, nieparowanego dekodera, wtedy nsport+ będzie działał, ale nie będą działały Eurosport i Disney XD, bo te dwa kanały są parowane.

Komentarz

• napisał(a) adam90 Zobacz post
                            Jasne, że jest to celowe działanie platformy nc+. Kanał nsport+ w ofertach na kartę jest im bardzo nie na rękę o czym świadczy brak tego kanału w nowszej ofercie nc+ telewizja na kartę i teraz robią wszystko, by utrudnić dostęp do tego kanału. Na nboxach wyszukanie nsportu jest niemożliwe, bo te dekodery nie posiadają funkcji wyszukiwania kanałów. Jedynym wyjściem jest przełożenie karty do innego, nieparowanego dekodera, wtedy nsport+ będzie działał, ale nie będą działały Eurosport i Disney XD, bo te dwa kanały są parowane.
                            Celowe? to bardzo mile i delikatnie określona arogancja monopolistycznej stacji/platformy. Wszechstronne nie liczenie się z abonentami, zwykłe chamstwo operatora, pokazywanie kąta jakie powinni zająć abonenci, po uiszczeniu miesięcznej opłaty.

Komentarz

• Panowie- dzwoniłem dziś do NC+ ... W kilku żołnierskich słowach to czego doświadczyłem / usłyszałem:

- 40 min czekania na połączenie. Po uzyskaniu połączenia za 1 razem zostałem bezczelnie rozłączony

- Pan konsultant nie wie na jakim kanale powinien być nsportSD ....Pan nawet nie wie na jakim aktualnie się znajduję

- gdy na prośbę konsultanta resetowałem dekoder i ten nadal nie pokazywał nsportSD .... zapytał jaki mam dekoder i odesłał mnie DO SERWISU by tam mi powiedzieli jak w ITI 2850ST ręcznie wklepać kanał... bo się nie da

- "wie Pan bo od 1.10 same zmiany" i to wszystko przez nie

- Pan niejako między wierszami potwierdził, że chodzi o ścięcie "telewizji na kartę SD"

- Zaskakujące jest to, że firma która dostarcza usługi, sama wysyła te durne listy kanałów nie wie na jakim numerku ma być nsportSD

- JESTEM PIERWSZĄ OSOBĄ KTÓRA ZGŁASZA TAKI PROBLEM

- Zapytałem czy chodzi tylko o to by ludzie nie mieli tego kanału za normalne pieniądze: Wówczas usłyszałem, że wycofują ofertę SD, kanały SD będą zastępowane HD i tak samo będzie z nstport ale.. " ale naprawdę nie wiem dlaczego Pan nie ma tego kanału"

- Oni nawet nie mają pomysłu jak ten problem rozwiązać

Poprosiłem Pana o Jego dane, zobowiązał się, że oddzwoni z rozwiązaniem kłopotu.
                              Wiem że nie oddzwoni, ale wówczas ja napiszę Tak samo jak nam obcięli nsport z listy, tak Jemu chętnie obetną po pensji- z pazerności w końcu wszystko

pozdrawiam serdecznie
                              elgato

P.S Tatko ma kartę z modułem w tv Samsung... aż się boję tego jak wróci do domu, skapnie się że kanału brak Oby tam także dało się wyszukać ten kanał na 2004

Komentarz

• masz pecha...ale WALCZ, infolinia to porażka nc+

Nie jesteś jedyną "ofiarą" ofiar doradców z infolinii NC+
                                tutaj jest dowód w postaci bilingu z tym numerem;
                                224307777olska=8=2h 38 min 2 sek
                                Najciekawsze ,że NIC nie załatwiłem, byłem jedynym "marudzącym" wg nich, itd, czyli to samo powiedziano co Tobie. Powiem Ci nie odpuszczaj tym nieukom z infolinii, niech się uczą przed doradzaniem, zapisuj ich personalia.

Najlepszym doradcą jest na tym forum Pan Damian; zrób tak jak napisał wyżej i na pewno poskutkuje. Nie dziwię się,że oczekiwanie na poradę skuteczną jest tak długie,skoro tylko jeden DAMIAN jest w stanie cokolwiek poradzić,dawniej był DAWID ale może ma wolne.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+