Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• To fajnych fachowców tam macie skorą głupią prostą stronkę tyle czasu robią śmiech na sali porażka na całej linii.

Komentarz

• W ogóle cała strona TNK HD jest skopana, pisaliśmy kilkanaście dni o tym i zero odzewu....

Polsat 2 HD co to za kanał? Chyba na wyłączność TNK HD.

http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/

Panuje ktoś nad tym? Przecież za taką fuszerkę to nigdy bym kasy nie zapłacił..

Ponadto kanał TV Biznes już nie nadaje bardzo długo a nadal widnieje w wykazie kanały niekodowane (FTA) i cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T).

Brak TVP Rozrywka, Polsat Biznes, porażka.....

Komentarz

• Jakby ta strona z ofertą była jak należy to znaczy przedstawiała wszystkie kanały jakie są w ofercie od A do Z nawet z Astry 19 to możliwe, że klientów byłoby więcej bo ktoś nowy jakby chciał kupować to nie wie jakie żeczywiście są kanały. A tak błędy, braki, nie działająca strona. Przedstawiciele z nc+ mogli by przekazać te uwagi naprawde fachowej osobie taka osoba to w 1 dzień by poprawiła błędy naniosła braki i naprawiła stronę z możliwością sprawdzania doładowania
        Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2014-01-09, 08:26.

Komentarz

• To jest brak poszanowania dla użytkowników TNK HD, którzy opłacają ofertę.
          Brakuje jeszcze kanału Polsat Sport News.
          Pierwsza strona częściowo zaktualizowana: http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/
          Druga już całkowicie "w lesie": http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/kanaly.html
          Parametry kanałów z 13.09.2013 r.: http://telewizjanakarte.pl/fileadmin...16-09-2013.pdf

Panowie i Panie Moderatorzy czy coś planujecie z tym zrobić?
          Ostatni raz edytowany przez bogdanzieba; 2014-01-09, 08:30.

Komentarz

• Tu już padało że przekazano komu trzeba a skąd my możemy wiedzieć czy żeczywiście przekazano komu trzeba. Jeśli tak bybyło to ta strona już w grudniu wyglądała jak należy i zmiana logotypu tvn biznes i świat jeszcze powinno się poprawić bo jest stary logotyp. Orange sport niby fta ciekawe od kiedy ? Na stronie jest itv przedstawiony to kiedy pojawi się z powrotem na głównej liście kanałów fta żeby nie szukać powyżej 2000 numeru w końcu to polski kanał, Polsat 2 w HD to chyba trzeba mieć specjalne okulary jak do 3D żeby widzieć to HD. Gdzie tvp rozrywka i Polsat Biznes jest przedstawiony na stronie bo nie widać? Jest więcej kanałów, których brakuje a jakoś na stronie nc+ są wszystkie nawet fta a tu na stronie TNKHD nawet połowy fta nie ma
            Dużo jest do zrobienia na tej stronie ktoś spostrzegawczy może jeszcze co dostrzeże jakie braki czy błędy
            Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2014-01-09, 08:54.

Komentarz

• to ze strona z doladowaniami nieczynna to wiadomo ,,,ale ze zaden doradca nie odpowiada na maile to nowosc ,,,,,, ojjjjj zle sie dzieje

Komentarz

• napisał(a) januszwik Zobacz post
                to ze strona z doladowaniami nieczynna to wiadomo ,,,ale ze zaden doradca nie odpowiada na maile to nowosc ,,,,,, ojjjjj zle sie dzieje
                Przecież otrzymałeś odpowiedź. Wystarczy trochę poczekać. Myślę że udzielenie Ci odpowiedzi po niecałych 30 minutach jest i tak dobrym czasem. Jeżeli chcesz uzyskać odpowiedzi na już, zachęcam do kontaktu z infolinią dedykowaną dla Twojej oferty.

Komentarz

• Panie Jurku a co z fuszerką strony TNK HD?

Komentarz

• Już działa https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_...oladowania.php

EDIT:

Jednak nie działa za szybko napisałem posta działa strona jak by główna ale po wybraniu dekodera nadal nie ładuje strony do wpisania numeru karty.
                    Ostatni raz edytowany przez tom-asz; 2014-01-09, 12:31.

Komentarz

• napisał(a) bogdanzieba Zobacz post
                      Panie Jurku a co z fuszerką strony TNK HD?
                      Wysłałem ponowne zapytanie w kwestii postępu prac nad uaktualnieniem strony. Jak otrzymamy odpowiedź, na pewno ją tutaj zamieścimy.

Komentarz

• Specjalnie się zarejestrowałem aby powiedzieć robicie sobie z klientów jaja strona do sprawdzania konta w TNK HD od 2 miesięcy raz działa raz nie jestem oburzony tylu zdolnych ludzi informatyków wyjechało za granicę a wielka korporacja NC ma problemy z stroną ! Myślę ,że to celowe działanie aby wydoić z pieniędzy klientów TNK HD na połączenie z konsultantem za 1,22 zł !!!!

Komentarz

• Do p.NC+

Dla Chcącego pomóc !
                          ➡➡➡➡➡➡➡➡
                          Do NC+ Przedstawiciela
                          Wysłałem 7 godzin temu e.mail o potwierdzenie salda na adres do doradca.....etc
                          Wg.mojego nicka ,
                          I proszę o odpowiedz.
                          Ostatni raz edytowany przez Marcoo1313; 2014-01-10, 13:42. Powód: brak kontaktu
                          ITI 2849 ST/ADB -TNK HD/Comfort HD & C+ (6pack)
                          LG 42" Plasma HD.TV
                          LNB 13.0*E Hot Bird

Komentarz

• Do NC+ przedstawicieli

Zwracam się z prośbą o sprawdzenie mojego konta tnk HD
                            Czyli zaksięgowania kwoty za 5m.cy ,
                            Szczegółowe dane w emailu wysłanym dzisiaj rano ,wg sygnatury !
                            Proszę o pomoc
                            LG 42" Plasma HD.TV
                            LNB 13.0*E Hot Bird

Komentarz

• napisał(a) figa w nc Zobacz post
                              Specjalnie się zarejestrowałem aby powiedzieć robicie sobie z klientów jaja strona do sprawdzania konta w TNK HD od 2 miesięcy raz działa raz nie jestem oburzony tylu zdolnych ludzi informatyków wyjechało za granicę a wielka korporacja NC ma problemy z stroną ! Myślę ,że to celowe działanie aby wydoić z pieniędzy klientów TNK HD na połączenie z konsultantem za 1,22 zł !!!!
                              Witam. Lepiej zadzwoń na ten numer stacjonarny do BOK TNK - koszt połączenia jak za zwykłe połączenie na numer stacjonarny i od razu się dowiesz do kiedy masz doładowaną kartę. Oto numer do BOK TNK/NNK i Smart HD:
                              tel. 22 4170130

Komentarz

• Do pablo82

Dzięki dobry człowieku,
                                Załatwione poprzez fona ,którego wrzuciłeś na forum !
                                Wplata zaksiegowana wczoraj t.j Piątek
                                Pozdroo
                                Ostatni raz edytowany przez Marcoo1313; 2014-01-11, 08:04. Powód: korekta
                                LG 42" Plasma HD.TV
                                LNB 13.0*E Hot Bird

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+