Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Telewizja na kartę HD (TNK HD)

W tym wątku rozmawiamy na temat oferty TNK HD.

Nowość na rynku pre-paid, to propozycja skierowana do wszystkich osób ceniących sobie niezależność i wolność podejmowania decyzji. Jej najważniejsze zalety to brak konieczności zawierania umowy i opłacania abonamentu, a także dostęp do oferty na zasadzie doładowania miesięcznego.

1. OK, więc teraz pytam, co z użytkownikami TNK HD/NNK po 5 kwietnia 2013 r. ?
    2. Znika kilka kanałów, coś w zamian?
    3. Co z użytkownikami modułów nCAM?
    4. Będzie możliwość migracji do nc+ na kartę?
    5. Jak nc+ na kartę będzie wyglądać?
    6. Kiedy będzie dostępna?
    7. Czy chociaż kanały tematyczne byłej C+ będą w TNK HD/NNK?
    To tak na tą chwilę.
    TNK HD
    ITI - 2850ST
    HotBird + Astra 19,2
    DVB-T:
    MUX 1, MUX 2 - Łódź EC4 (ok. 50 km na północ), w oczekiwaniu na MUX 3 z kier. łódzkiego

Komentarz

napisał(a) Grzesk Zobacz post
      To tak na tą chwilę.
      podpisuje sie pod tymi pytaniami i tez czekam..!!!!!i jak długo czekac trzeba

Komentarz

To tak na tą chwilę.
        Również czekam na oficjalne wiadomości...

Trochę jestem przerażony - po tych wczorajszych wiadomościach dla abonentów. Ciekawe co zrobią z nami ...
        LG 42LW570S
        LG HB905PA
        nc+ - wifibox+ DSIW74 (Comfort+8xCanal+HBO+Eleven - 75,44 PLN/28.02.2019)
        TNK HD - ADB 2850ST (01.09.2010)

Komentarz

To tak na tą chwilę.
          Również jestem ciekaw co wymyślą ekspersci od marketingu fajnie było by gdyby można było np sobie kupować lub tworzyć własną paczkę kanałów z całej oferty nc+
          Marzeniem Polska Liga w HD w naszej N a do tego Fox HD Cartoon Network HD

Komentarz

Ciekawe co z tego wyniknie, było tak pięknie, teraz za dwa canal family 20zł kurcze ostro
            Technisat Digyboxx HD C +
            SMART HD+ MULTI+

Komentarz

Ogólnie prepaid Cyfry nie był tani, tak więc kto wie co stanie się z TNK. Na stronie http://n.pl/oferta/n-na-karte niektóre kanały oznaczone są cyfrą "2" a na dole podpis: Kanały świadczone promocyjnie na podstawie rozdz. V ust. 2 Regulaminu i p. 8 Przewodnika po ofercie n na kartę.

Kto wie co to oznacza. Wcześniej tego nie było i oby nie okazało się, że te kanały wykoszą.

Komentarz

Informujemy, ze 1-ego i 5-ego kwietnia 2013r nastapia zmiany w ofercie programowej telewizji na karte HD. Szczegoly: www.n.pl/info i w Biurze Obslugi Klienta

Takiego smsa dostałem Kiedyś miałem Tnk HD a potem NNK dlatego pewnie mają nr w bazie ;)
                Panasonic 42ST30E
                BOX+ New 2851s
                Comfort + i HBO

Komentarz

tez dostalem takiego esa

Komentarz

Też mam takiego esa.Sprawdzałem na podanej stronie i trochę się zdziwiłem.Ja mam w dekoderze jeden kanał o nazwie WiP-Sundance HD a tym czasem w komunikacie z tej nazwy robi się dwa kanały.Pobrałem przewodnik,ale nie wiem czym to otworzyć.Generalnie ów komunikat to jeden wielki bełkot bez konkretów.

Komentarz

Ja czekam na pełny dostęp do Sportu i żeby nie było drogo tak jak jest to w NC+ drożyzna muszą obniżyć ceny ceny poszły ostro w górę np c+ jest droższy za cały pakiet aż 40 PLN drożej

Komentarz

I co ? Pytania zadane,ale brak odpowiedzi.Czyżby nikt nie potrafił odpowiedzieć co będzie za parę dni?Ja n HD opłaciłem do czerwca-czy dostanę zwrot pieniędzy za wyłączone kanały,czy może dojdą inne?

Komentarz

A czego się można spodziewać po klapie z ofertą abonamentową. Zabiorą kilka kanałów, może lekko podniosą cenę a na koniec zmienia nazwę na" prestiżowa oferta na kartę nc+".

W Polsce klienta,a bardziej ogólnie ludzi, się olewa. Dotyczy to polityki i handlu. Czytam żale w wątku dotyczącym oferty abonamentowej i zastanawiam się co tym ludziom dolega - płacić za telewizję sto i więcej złotych to totalny odjazd. Nie wyobrażam sobie jak wygospodarować czas na oglądanie wszystkich kanałów. A po co płacić za coś z czego nie korzystam? Ja mam pakiet domowy czy podstawowy na kartę ( cholera wie, jak to się nazywa i dysk podłączony do dekodera jest zadowolony w blisko 100%. Od roku praktycznie przestałem czytać książki, przez tą telewizję hd....
                          Tylko gwałtowny spadek dochodów zmusi nc+ do zmiany polityki cenowej.
                          Głupi argument o cenie biletu do kina przewyższającej miesięczny abonament do mnie nie trafia. Wolę mieć programy z naziemnej tv i pójść z żoną lub dziećmi parę razy w miesiącu do kina. Sto razy większa frajda niż siedzenie przed telewizorem.

nie oczekujmy zbyt wiele, moim zdaniem oferta będzie gorsza i droższa.
                          Ostatni raz edytowany przez krzysn; 2013-03-28, 05:22.

Komentarz

Mi się wydaje że nie będzie żadnej migracji i tak TNK HD i NNK jest teraz w rękach NC+ . Tak jak kiedyś była sama TNK HD potem wyszła NNK to nie było migracji tylko rozwój tych ofert równocześnie z tym że nie dało się kupić TNH HD. Tak teraz też będzie nie da się kupic TNKHD za niedługo NNK tylko kupomy NC+NK
                            Technisat Digyboxx HD C +
                            SMART HD+ MULTI+

Komentarz

Mogliby dać paczkę kanałów c+ do TNK HD!!

O nas to już nie pamiętają!

http://media2.pl/media/101563-Pierws...-miesiace.html
                              LG 42LW570S
                              LG HB905PA
                              nc+ - wifibox+ DSIW74 (Comfort+8xCanal+HBO+Eleven - 75,44 PLN/28.02.2019)
                              TNK HD - ADB 2850ST (01.09.2010)

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+