Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TNK HD (SWIAT HD)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TNK HD (SWIAT HD)

Mam karte z oferty SWIAT HD ale nigdzie nie mogę znaleźć aktualnej listy kanałów i opłat za ta kartę czy ma ktoś informacje na ten temat?
    Pozdrawiam

@matekma,
    oferta Świat HD była udostępniona na Twojej karcie tylko na okres 3 miesięcy po tym terminie konieczny był wybór nowej oferty. Obecnie nie ma w TNK oferty Świat HD więc lista kanałów nie jest dostępna. Skontaktuj się z Infolinią w celu ustalenia jaki masz teraz pakiet, po tym będziesz mógł sprawdzić do jakich kanałów powinieneś mieć dostęp.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Błędna odpowiedź serwera.

Jak nie ma jak jest. Aktywowałem w styczniu i cały czas odbiera (jeszcze parę dni). A zgodnie z informacją na stronie: http://ncplus.pl/telewizja-na-karte cały czas powinna być dostępna promocja "nc+ telewizja na kartę - bez umowy" (o ile nie było na tej karcie umowy) z pakietem Domowy HD+. Wykaz kanałów w pakiecie Domowy HD+ też na tej stronie jest.
      NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Drodzy,
        zweryfikuje te sprawę raz jeszcze. Proszę o cierpliwość.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Drodzy,
          oferta Świat HD po okresie aktywacji przechodzi na ofertę nc+ telewizji na kartę. Nie ma więc listy kanałów Świat HD.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+