Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pakiety domowy i premium hd a start+ i comfort+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pakiety domowy i premium hd a start+ i comfort+

Witam,
    Od ponad 10 lat korzystam z oferty TNK HD z pakietem Domowym za 19,90 miesięcznie i pakietem Premium również za 19,9o miesięcznie, w sumie razem rocznie płacę 477,60 zł. Aktualnie moje obydwa pakiety są ważne do 25.05.2018. Czytałem niedawno, że powstały w ofercie TKN HD zamiast domowego i premium pakietu dwa nowe a mianowicie Start+ i Comfort+ z niedużą zmianą cen. Chcę dalej korzystać z TNK HD i miałbym tu pytanie do moderatora: czy mam nadal płacić rocznie 477,60 zł (stara cena) czy wg.nowych cen 479,88 zł ?. No i jeszcze jedno pytanie: czy przejdę automatycznie ze starych (domowy+premium) na nowe (Start+ i Comfort+) pakiety?. Za odpowiedź lub informacje będę wdzięczny. Pozdrawiam, wiesiek.

Zamień TNK HD na Comfort+, daj się nabić w butelkę.
    wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Lepiej sobie zostaw to co masz, oferta na kartę z pakietem comfort i start to jest całkiem inna oferta od TNK HD i zauważ, że w TNK HD jest więcej kanałów kilka takich jest niż w tej o której piszesz bo jest jeszcze pakiet ekstra o którym nie wspomniałeś. Dla kanałów Nova ATM Rozrywka i 3 innych, których nie ma w TNK HD a są w tej z tymi pakietami ja bym się nie decydował przejść zwłaszcza, że powrotu nie ma do poprzedniej oferty jeśli zdecydujesz się na przejście. Jest jeszcze jeden powód, który zniechęca to taki, że nie które osoby piszą tutaj na forum, że po przejściu mieli problem z dostępem do kanałów a jedna osoba to nawet miała problem z smsem aktywującym tą ofertę bo chciała przejść. A te 2 kanały, które wymieniłem to powinny być bez problemu i w TNK HD nie wiem co stoi na przeszkodzie, no ale widać nie chce się nc+ ich dać mimo, że są ogólnodostępne bo są w NTC.
      Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-02-21, 08:10.

Komentarz

Wielkie dzięki za informacje i pomoc. Pozdrawiam, wiesiek59

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+