Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy dekoder

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nowy dekoder

Witam wszystkich. Mam NC+ na kartę doladowana no rok z góry. Mój dekoder 5800sx pomimo jakości ponad 90% tnie jak najety ale tylko na kanałach HD- sprawdzone wszystko, antena kable, hdmi, TV, resety itp wykonane. Ręce opadają. Podejrzewam że karta jest zparowana z dekoderem. Czy możecie polecić jakieś rozwiązanie? Chętnie kupię nowy dekoder, jakiś bez nagrywania ale za to z dobrym odbiorem(mniejszymi wymaganiami na sygnał czy coś) aby możliwe bylo użycie mojej karty?
    Chce zaznaczyć że nawet mam nową antenę i konwerter

prfraczek,
    przy tych ustawieniach konieczne jest również odpowiednie ustawienie skosu konwertera. Na konwerterze jest skala, powinieneś ustawić skos o na poziomie 6-7% . Problem z pikselami na kanałach HD powinien ustąpić.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Bardzo dziekuje za podpowiedz, niestety skos jest ustawiony prawidlowo. Czy jest mozliwosc przeniesienia funduszy z jednej karty na nowa?

Komentarz

prfraczek, nie ma możliwości przeksięgowania środków pomiędzy kartami w TNK HD.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+