Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe dekodery w ofercie na kartę

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nowe dekodery w ofercie na kartę

Witam,
    czy planowane są nowe dekodery do ofert na kartę?

Ja ma trochę inne pytanie. Pojawiła się informacja, że nc+ chce wymieniać dekodery abonentom na nowsze a na liście jest m.in. dekoder adb 2850 do wymiany taki dekoder posiada większość osób, które mają ofertę na kartę. Ta wymiana jest obowiązkowa i ma objąć wszystkich klientów nawet tych co mają oferty na kartę czy ten ruch jest dobrowolny i kto chce sobie wymienić na nowszy ten wymieni zwłaszcza w abonamencie? Jak to rozumieć i czym to jest podyktowane oprócz tego, że ktoś będzie miał nowszy model dekodera? Czy nc+ chce się pozbyć całkowicie nie których dekoderów a co za tym idzie nie będzie aktualizacji oprogramowania, co w tej sytuacji z takimi użytkownikami tych ofert?
    satkurier.pl/news/167767/nc-wymieni-dekodery-box-i-pvr-box.
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-02-04, 07:21.

Komentarz

Podejrzewam, że będziemy musieli sami wymienić dekodery na własny koszt. Czytałem, że Box+ 2849/50 straciły wsparcie i nie dostaną nowych aktualizacji, ale ostatnio wyszła aktualizacja serwisowa x50. Jestem ciekawy czy wejdą nowe dekodery do oferty na kartę np. mediabox+ czy wi-fi premiumbox+.

Komentarz

Nie bardzo w to wierzę bo większość kart jest przypisana (sparowana) do konkretnego dekodera i w innym nie przejdzie karta, zwłaszcza jeśli ktoś ma TNK HD/NNK bo w nc+ na kartę może jest inaczej nie wiem. Ale choćby nawet to wątpię, żeby ktoś chciał się pozbyć w ten sposób jednej z lepszych ofert na kartę bo w ten sposób musiałby całość kupować i inną ofertę, bo tej już nie ma w sprzedaży.
        Myślę nawet, że ta oferta zmiany dekodera jest tylko dla tych co mają abonament i nie jest obowiązkowa, kto będzie chciał ten sobie wymieni na nowszy dekoder, no ale czas pokaże jak to pójdzie, miejmy nadzieję, że takich osób z ofertami na kartę nie zostawią na lodzie bo chcieliby się pozbyć nie których dekoderów, które są w abonamentach a które są głównie w ofertach na kartę nie dając chociażby tych aktualizacji co jakiś czas.
        Ciekawe ile osób się zdecyduje na wymianę ja tłumów nie przewiduję parę osób na to pójdzie i to wszystko, bo jeśli chcieliby się pozbyć rzeczywiście na amen tych dekoderów to by musieli wprowadzić tą ofertę obowiązkowo, że każdy musi zdać ten konkretny model dekodera a nigdzie nie zauważyłem tego, żeby było obowiązkowe dla każdego klienta z abonamentu.

Co do tego co piszesz to ja bym się nie spodziewał tych lepszych dekoderów w ofertach na kartę może za jakiś czas ale nie teraz nam zostają te, które właśnie nc+ oferuje wymienić.
        Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-02-04, 13:25.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+