Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Miesiąc bez dokonania wpłaty na konto

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Miesiąc bez dokonania wpłaty na konto

Przez miesiąc nie dokonałem wpłaty na konto i wszystkie kanały zostały zablokowane (również te ogólnodostępne bezpłatne). Jest tylko plansza z informacją, żeby doładować konto. Jak kupowałem dekoder chyba 8 lat temu to można było nie dokonywać wpłaty na konto przez rok i bezpłatne kanały działały. Czy coś się zmieniło w tym temacie

Oferta nc+ pozwala na darmowy odbiór wybranych stacji przez okrez 1 miesiąca po wygaśnięciu ważności konta.

Komentarz

Czy karta jest ważna bezterminowo. Mam na myśli tutaj, że np. przez rok lub pół roku nie doładowuję karty (wyjeżdżam) i po tym okresie dokonuję wpłatę na konto

Komentarz

Tak. Zdażało mi się dokonać opłaty TNK HD po paru latach i nigdy nie miałem problemu. Ale sprawdź regulamin, nowsze oferty NC+ na kartę są ograniczone czasowo (do końca października 2019).
        NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Szukałem regulaminu ale ciężko cokolwiek znaleźć stąd moje pytanie na forum. Jestem użytkownikiem TNK chyba 8 lat, to chyba podlegam pod starsze zasady

Komentarz

@cytryna55,
            prawdopodobnie konieczne jest wysłanie aktywacji na sprzęt. Koniczny jest Twój kontakt z obsługą użytkowników telewizji na kartę, którą zajmują się Konsultanci dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.
            Korespondencję pisemną proszę wysyłać na adres:
            ITI Neovision S.A.
            Skrytka pocztowa nr 8
            02-100 Warszawa.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Dziękuję za odpowiedz ale w dalszym ciągu nic ona nie wyjaśnia. To w końcu jest jakiś okres ważności karty czy nie ma, czy jest w tym temacie jakiś regulamin czy każdy pisze sobie z własnego doświadczenia ale zero konkretów ze strony nc+. Wyjechałem na jakiś czas, po miesiącu od niepłacenia pakietu zablokowano możliwość oglądania czegokolwiek. Nie chcę co miesiąc dokonywać wpłat jeśli nie korzystam z TV. Jako wieloletni użytkownik TNK chciałbym wiedzieć czy muszę raz na rok, pół roku, kwartał doładować swoją kartę aby nie stała się bezużytecznym kawałkiem plastiku.

Komentarz

cytryna55,
                karta nie traci ważności, możesz ją doładować w każdej chwili.
                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Tylko, że jeśli po dłuższym nie używaniu karty wpłaci się na konto kasę i będzie już zaksięgowana, uprawnienia mogą nie zaskoczyć od razu na wszystkich kanałach, wtedy trzeba dzwonić lub smsa wysłać zależy jaka to oferta, żeby ponowili wysłanie uprawnień. Może się tak zdarzyć a nie musi miej to na uwadze cytryna55

Komentarz

Dziękuję za odpowiedz

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+