Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie działa interfejs SMSowy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nie działa interfejs SMSowy

Próbowałem dostać ostatnio (8-go i dzisiaj po północy) numer konta do swojego zestawu wysyłając numer karty na numer podany na stronie (725727272). Do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi do kiedy jest ważny pakiet i jaki jest numer konta. Może to ktoś sprawdzić?
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, TNT SAT, tivusat

@tomkep,
    nie odnotowaliśmy awarii tego numeru. Serwis działa poprawnie.
    W celu uzyskania informacji skontaktuj się z obsługą użytkowników telewizji na kartę zajmują się Konsultanci dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.
    Korespondencję pisemną proszę wysyłać na adres:
    ITI Neovision S.A.
    Skrytka pocztowa nr 8
    02-100 Warszawa.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Wypróbowałem i działa po 5 minutach dostałem smsa. Może z błędem wysyłałeś nr karty dlatego nie dostałeś.
      W tamtym roku zaraz po wysłaniu smsa otrzymałem smsa z informacjami. Tym razem 5 minut czekałem na informację, też już myślałem, że może coś być nie tak, ale przyszedł sms.
      Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-01-12, 09:56.

Komentarz

Numer karty był na pewno poprawny, aktywowałem ją 3 dni temu i działa. Żeby było ciekawiej - informację o innym zestawie dostałem z powrotem prawie natychmiast (choć nie był doładowywany od ponad 2 lat).

Komentarz

Jest jakiś problem z ponawianiem uprawnień i sprawdzaniem ważności pakietów na zestawach, które były oryginalnie sprzedawane przez N-kę: Świat HD i NC+: NC+MIX. Zgodnie z regulaminem: Warunki promocji "nc+ telewizja na kartę - bez umowy" na tych kartach, dostępny jest pakiet Domowy HD+ w trybie prepaid, więc powinno dać się uzyskać numer konta, a przez SMS-a jest to niemożliwe. Na innych portalach są sygnały, że numeru konta nie da się również uzyskać przez kontakt z infolinią.

Nie słyszałem, żeby NC+ odwołała powyższą promocję, więc chyba coś jest nie tak.

Żeby było śmieszniej - mam stary zestaw z oferty NC+MIX, do którego podano mi (przy aktywacji) numer konta. W chwili obecnej zapytanie o numer konta dla tej karty nie skutkuje żadną odpowiedzią.

Proszę o sprawdzenie tego problemu!

I dlaczego nie mogę wstawić linku do regulaminu w tym poście, bo dostaję EMPTY RESPONSE?
          Ostatni raz edytowany przez tomkep; 2018-01-14, 17:29.

Komentarz

@tomkep,
            sugeruję abyś skontaktował się z Infolinią nc+. Pomoc można uzyskać kontaktując się z Telefonicznym Centrum Abonenta pod numerem telefonu 801 044 944 lub 22 310 47 47 (opłata według stawek operatorów). które pozostaje do Twojej dyspozycji całą dobę.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Proszę sprawdzić czy usługa sms nie ma jakiejś awarii, chciałem odświeżyć sygnał i wczoraj wysłałem smsa i teraz i w ogóle żadnej odpowiedzi nie ma (smsa zwrotnego). Wcześniej nie przytrafiło się tak albo zaraz przychodziła odpowiedź albo do 5 minut a teraz nic. Nigdy nie było problemów jak wysyłałem smsa. (Czyżby nc+ rachunku za telefon nie zapłaciła i operator odciął telefon )
              Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-04-13, 09:34.

Komentarz

Ten numer 725727272 to jakaś lipa od tygodnia wysyłam smsy dwa, trzy razy dziennie i raport ze sms dostarczono a odpowiedzi zwrotnej o odświeżeniu sygnału brak i nie wiem do kiedy ważne są uprawnienia aż strach doładować bo numer konta gdzieś tam w historii przelewów mogę odnaleźć ale doładuje i nie mam informacji czy konto doładowane i nie można wysłać uprawnień to jest lipa chyba dam sobie z tym spokój .

Komentarz

dlenetworj
                  skontaktuj się proszę z Infolinią TNK.
                  Obsługą użytkowników telewizji na kartę zajmują się Konsultanci dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.
                  Korespondencję pisemną proszę wysyłać na adres:
                  ITI Neovision S.A.
                  Skrytka pocztowa nr 8
                  02-100 Warszawa.

Komentarz

Tu już nie chodzi o to czy kontaktować się z infolinią a to, żeby sprawdzić czy nie ma jakiejś awarii bo to jest dziwne, że sms zwrotny nie przychodzi po wysłaniu smsa z nr karty. Proszę to zgłosić niech to naprawią, bo lepsze jest wysłanie smsa niż dzwonienie na infolinie.

Komentarz

OK. kontakt z infolinią napewno jest nieunikniony ale skoro są sygnały , że 725727272 nie działa poprawnie może można poprosić technika żeby zrestartował system (- może coś się zawieśiło takie rzeczy się zdarzają) i wszystko zacznie działać poprawnie.

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+