Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odstąpienie od umowy przejścia na abonament i powrót do TNK HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Odstąpienie od umowy przejścia na abonament i powrót do TNK HD

Czy ktoś wie po jakim czasie od zarejestrowania odstąpienia od zawartej telefonicznie umowy dot. przejścia z TNK HD na ofertę abonamentową dekoder i karta powinny ponownie być aktywne (w sensie umożliwiać oglądanie pakietu bez opłat)?
    Od ponad 30 godzin świeci mi się tylko ekran aktywacyjny a konsultanci na infolinii nie są w stanie pomóc

Nie tylko ty taki problem masz inne osoby, które przechodziły z TNK HD na abonament też miały taki problem konsultanci muszą pomóc niestety. Co do powrotu z powrotem do TNK HD to już nie ma takiej opcji, przynajmniej nie słyszałem o takim przypadku aby nc+ zgodziło się komuś na powrót do wcześniejszej oferty, ten krok, który zrobiłeś jest ostateczny. Musisz przejrzeć forum i zobaczyć co pomogło bo inni też pisali o tym problemie. Ale z tego co kojarzę to pomagało wysyłanie uprawnień i sprawdzanie nr karty przez konsultantów czy karta jest już przypisana do abonamentu. Może tak być, że umowa nie jest jeszcze "zarejestrowana" w nc+ i dlatego nie odbierasz kanałów.
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-12-10, 07:34.

Komentarz

Jeśli zaznaczyłeś zgodę na wcześniejsze włączenie sygnału to umowa weszła w życie. Powinni Ci włączyć sygnał z wybranego abonamentu. Jeśli nie zaznaczyłeś zgody na wcześniejsze włączenie sygnału to możesz odstąpić od umowy, bo umowa nie weszła w życie i powinieneś mieć wcześniejsze warunki.

Komentarz

@raf_ww,
        jeśli chcesz odstąpić do umowy w terminie 14 dni od jej zawarcia, taką wolę musisz wyrazić w korespondencji wysłanej na:
        ITI Neovision S.A.
        Skrytka pocztowa nr 8
        02-100 Warszawa.

Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-12-20, 08:39.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+