Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomysł na promocje w TNK HD/NNK

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pomysł na promocje w TNK HD/NNK

Witam, mam dla nc+ pomysł na promocje.
    ​Otóż przy doładowaniu z góry wszystkich 3 pakietów na 6 miesięcy gratis na tyle samo dostajemy pakiet HBO.

​Zalety promocji:
    ​1. Oferty już nie ma na rynku, więc skorzystajš z niej tylko posiadacze dekoderów i modułów.
    2. Długie doładowanie i pienišdze z góry, tym bardziej teraz gdy NC+ oferuje umowy 12M.
    ​3. Ciekawa oferta szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

​Sam obsługuje dwa dekodery jeden TNK HD ( u rodziców) drugi NNK, i doładowuje tylko domowy HD, bo wg mnie w pozostałych pakietach nie ma nic ciekawego.
    ​Telewizji nie oglšdam od maja do wrzeœnia bo wole spędzac czas na wolnym powietrzu, myœle, że nie tylko ja tak robie.

@Harpun: Proponuję Kolego "zejść na ziemię". Oni z listą programów (zdublowania, bezsensowny układ itd.) nie mogą sobie poradzić, nie wspominając już o dołączeniu Nowa tv i innych z DVB-T, więc co dopiero taka skomplikowana promocja?

Komentarz

Wychodzą z założenia, że lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu .

Komentarz

Harpun,
        dziekujemy za sugestie.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+