Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skandal ! Brak DARMOWYCH kanałów DVB-T w NC+ na KARTE !

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Skandal ! Brak DARMOWYCH kanałów DVB-T w NC+ na KARTE !

Tego po takiej firmie jak NC+ się nie spodziewałem. Dzisiaj 15 marca dodano nowy DARMOWY kanał naziemnej telewizji cyfrowej WP. I co ? Podobno wszyscy abonenci NC+ mieli mieć do niego dostęp, ale z tego wynika, że jesteśmy jakimś gorszym sortem. W TnK brakuje kolejnego darmowego kanału NTC. Na tej liście znajdują się: NOWA TV, 8TV, ATM Rozrywka i teraz WP. WSTYD nc+ !!!!! Oczekuję na dodanie tych kanałów do oferty podobnie jak FOKUS TV, kiedy się można tego spodziewać ? Proszę o odpowiedź.

Nie tylko ty o tym piszesz na tym forum. Już od dłuższego czasu o tym piszemy, że powinni dodać kanały z NTC do wszystkich ofert na kartę a oprócz tego zaktualizować strony tych ofert przejrzyj sobie forum i nic się nie dzieje w tych kwestiach

Komentarz

Kanał WP świeci od dzisiaj w TNK HD oraz w NNK od pakietu Domowego HD wzwyż.

Komentarz

Co się stało, że dali a może to tylko błąd w kodowaniach, bo i tak się zdarzało czasami np. z kanałem fihgtbox hd pod koniec roku przez 2 dni był dostęp. Póki co na razie się nie cieszmy bo nawet na satkurierze nic o tym nie piszą a o informacji tutaj to nie ma co marzyć
        Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-03-17, 14:35.

Komentarz

Luki555 podałem tutaj na forum informację, którą sprawdziłem osobiście. Posiadam u siebie 2 moduły TNK HD: jeden z rocznym pakietem bez opłat - i tam kanał WP nie działa. Natomiast drugi moduł TNK HD, też z rocznym pakietem bez opłat ale z doładowanym aktualnie pakietem Domowym HD za 19,90zł - tam kanał WP działa.

Komentarz

Kanał WP został dodany do pakietów na doładowanie.

Komentarz

Olu, a kiedy pozostałe kanały z oferty DVB-T, nadawane z satelity, zostaną włączone do oferty? Co stoi na przeszkodzie by stało się tak jak z WP?
              Ostatni raz edytowany przez irjanas; 2017-03-29, 12:51.

Komentarz

Ja podam kolejne pytanie: Kiedy strona z TNK HD zacznie normalnie działać bo nadal trzeba sobie wchodzić przez google, żeby sprawdzać stan konta a o zakładce z ofertą już nie wspominając kieruje do strony nc+ gdzie jest oferta TNK HD z logotypami tak jak było wcześniej????

Komentarz

irjanas
                  decyzje o dołączeniu nowych programów są podejmowane na najwyższym szczeblu menadżerskim. Wasze uwagi i opinie przekazywane są do odpowiedniego działu niemniej jednak wymaga to szeregu działań.
                  W momencie uzyskania potwierdzonych informacji powiadomimy naszych Abonentów o zmianach za pośrednictwem środków masowego przekazu i strony internetowej www.ncplus.pl.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+