Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy tuner -kto pomoże

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nowy tuner -kto pomoże

Witam, posiadam tnk hd na karte i jestem zadowolony z takiej opcji, jednakże od jakiegoś czasu zawiesza się tuner obraz i dzwięk się rwie ,podejrzewam zużycie sprzętu ze starości, zdecydowany jestem kupic nowy, i tu mam pytanie czy po kupnie nowego tunera obecna karta będzie tam działac? kupic w punkcie nc czy na ale-wiadomo ? jakieś wskazówki? Pzdr.
    dopisuję bo nie mozna dodac odp. dekoder iti-5800s
    siła 90% jakosc 65-70%
    BER 2.4 E-3
    Jakosc momentami spada do zera a po czasie wraca do normy ,dzieje się tak niezależnie od warunków pogodowych także przy bezwietrznej i słonecznej pogodzie.
    Ostatni raz edytowany przez marjano; 2017-03-10, 09:55.

marjano
    zakłócenia o których piszesz mogą wskazywać na problem z ustawieniami anteny? Jakie są wskazania siły i jakości? Jaki masz dekoder? Czy na ekranie obok wskazań siły i jakości są wskazania parametru BER? Jeśli tak, to padaj tą wartość?

Komentarz

odpowiedz wyzej.

Komentarz

Pewnie kondensatory Ci zdychają. Dowolny elektronik powinien Ci być w stanie je wymienić za kilkadziesiąt złotych, zakładają, że dekoder jest po gwarancji. Jak na - to serwis SKYMAX.

Jakie masz to TNK HD? To pierwsze z 12 miesiącami pakietu darmowego?
        Ostatni raz edytowany przez tomkep; 2017-03-10, 10:39.
        NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

nie pamiętam jakie były pakiety wtedy , mam to ok. 7lat a wczesniej miałem tnksd

Komentarz

TNK HD, szkoda się pozbywać, bo to najlepsza obecnie oferta prepaid. Poszukaj jakiegoś elektronika, niech Ci wymieni te kondensatory. Ale jak byś koniecznie chciał wyrzucić, to odezwij się na PW.

Komentarz

dlaczego najlepsza? myslisz że warto to naprawiać?

Komentarz

W TNK HD masz możliwość włączenia do trzech pakietów, w nowszych ofertach prepaid od NC+ w zasadzie tego nie ma (poza SmartHD+, które niby ma pakiet dodatkowy). Jeśli to rzeczywiście TNK HD (a nie N na kartę), to masz rok ważności pakietu bez opłat, przydaje się choćby na wakacje, kiedy sie mniej ogląda - podstawowe pakiety świecą, a nie płacisz.

Choć tak naprawdę wszystko zależy od tego co oglądasz, jeśli płacisz tylko za pakiet podstawowy za 19,90 i to Ci wystarcza i nie potrzebujesz nic więcej, to rzeczywiście moga być trochę lepsze opcje. Napisz co chcesz oglądać, to pomyślimy.

Komentarz

Nie myślałem ze to coś szczególnego to tnkhd ,jest tak jak piszesz płacę 19.90 i to co mam mi wystarcza czyli tvn24 turbo Discovery Chanel dla dzieci Disney i tyle resztę Pier.. nie mam czasu gapić sie godzinami w tv.

Ale do tej pory nikt nie odpowiedział czy stara karta zadziała w nowym dekoderze ,Aleksandra zapytala jak każdy admin o ustawienie anteny i sie ulotniła,jak byly jakies problemy techniczne podczas tych 15 lat posiadania różnych dekoderów to zawsze byla sugestia źle ustawionej anteny ,jakby odbiorcy to sami debile i nikt nie wpadnie na to ze jak zanika sygnał to pierwsze sprawdza się antenę .
                  Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-03-13, 11:23.

Komentarz

Karta w nowym dekoderze od NC+ NIE ZADZIAŁA. Jeśli uzywasz tylko pakietu podstawowego (Domowy HD), to prawie wszystko (bez Disney XD i Eurosportu 1) będzie działało na dowolnym dekoderze z czytnikiem Conax.

Jeśli rzeczywiście oglądasz tylko pakiet podstawowy, to nowy dekoder z kartą od NC+ może rzeczywiście być dobrym rozwiązaniem, ale SPRAWDŹ zawartość pakietów, bo się różnią (np. w pakiecie Start nie ma Disney-a i Discovery, ale jest Minimini, Teletoon i Planete).

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+