Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak "Pakietu bez opłat" na dwóch modułach TNK HD.

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • #16
  bogdanzieba masz może znajomego co ma własny niezależny dekoder z czytnikiem kart w systemie Conax? Ja bym na innym dekoderze spróbował złapać uprawnienia na kanale TVP1 HD.
  Ps. Mnie też w TNK HD z modułem nCam HD zniknął nagle Pakiet bez opłat (mam go ważny do grudnia 2017r.). Było to w dniu 15 marca 2017r. Ponieważ mam własny niezależny od operatora dekoder z czytnikiem kart w systemie Conax, to po prostu wyjąłem kartę z modułu nCam HD i przelożyłem ją do czytnika w dekoderze. Po niecałej minucie na kanale TVP 1 HD obraz mi wskoczył na tv. Uprawnienia mam marcowe. Z powrotem włożyłem kartę do modułu i działa mi bez problemu.

  Komentarz


  • #17
   Dzięki już zaskoczyło. A słuchaj gdzie się teraz sprawdza ważność doładowań dla TNK HD?

   Komentarz


   • #18
    też podpinam się do pytania odwiedzając stronę nc+ i wybieranie doładuj na 3 miesiące czy też sprawdź stan konta wraca mnie do ich reklamy czyli jak zakupić dekoder aktywować go i tak w kółko mam już dosyć czasu tą ofertę i szczerze pogubiłem się kiedy płaciłem bo zawsze na 3 miesiące doładowywałem
    Ostatni raz edytowany przez Play23; 2017-04-15, 18:30.

    Komentarz


    • #19
     napisał(a) bogdanzieba Zobacz post
     Dzięki już zaskoczyło. A słuchaj gdzie się teraz sprawdza ważność doładowań dla TNK HD?
     Również zauważyłem, że przez dotychczasową stronę internetową nie da się sprawdzić daty ważności TNK HD, NNK, Smart HD i innych ofert nc+ prepaid.
     Ja póki co sprawdzam stan ważności doładowania karty poprzez mój oryginalny moduł nCam HD TNK HD.
     Proponuję wejść w ustawienia modułu, następnie w zakładkę Wiadomości lub w zakładkę Twoje doładowania i tam jest wyświetlona dokładna data ważności pakietów dla karty TNK HD. Od tej daty trzeba sobie dodać 12 miesięcy dla oferty TNK HD i mamy wówczas datę ważności pakietu bez opłat.
     U mnie ten sposób na module nCam HD TNK HD działa bez problemu.

     Komentarz

     Pracuję...
     X
     nc+