Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak "Pakietu bez opłat" na dwóch modułach TNK HD.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak "Pakietu bez opłat" na dwóch modułach TNK HD.

Witam wszystkich.
    Jak w tytule: na dwóch modułach TNK HD bez jakiejkolwiek przyczyny zniknął "Pakiet bez opłat". Najpierw 25.01.2017r na jednym module, a dzisiaj tj. 27.01.2017r na drugim module. Chodzą tylko programy FTA. Pisałem dwukrotnie e-maile do doradcy 25.01 oraz 27.01 i niestety zero odzewu.
    Pozdrawiam i proszę o pomoc.

ALI-one
    odpowiedzi na e-mail zostały wysłane. Konieczny jest Twój kontakt z obsługą użytkowników telewizji na kartę. Konsultanci spółki Cyfrowy Dom, dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.

Komentarz

A czy moglibyśmy dostać informację, czemu te pakiety same z siebie znikają? Bo mam wrażenie, przeglądając kilka forów TV-SAT, że ostatnio jest to nagminny problem. Dodatkowo użytkownicy jednego z forów zauważyli zmiany w przesyłanych uprawnieniach przez NC+, które mogą świadczyć o CELOWYM wyłączaniu uprawnień na kartach prepaid.

Poproszę o komentarz.
      NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Problem rozwiązany poprzez OBOWIĄZKOWY telefon do BOK i ponowne przesłanie uprawnień na obydwie karty. Jaka to jest "droga przez mękę" wie każdy, kto próbował się dodzwonić do BOK, płacąc i płacząc za DŁUGOTRWAŁE wiszenie na linii i wysłuchiwanie koszmarnych melodii, bo: "aktualnie wszyscy konsultanci są zajęci". Poprosiłem o wyjaśnienie dlaczego pojawia się taki problem, że pomimo iż karta ma nadane uprawnienia na cały miesiąc to w dowolnym momencie przestaje odbierać programy i wymaga ponownego przesyłania uprawnień do odbioru. Niestety pani z BOK nie umiała wyjaśnić dlaczego tak się dzieje. Jest to kuriozalne tym bardziej, że w moim przypadku chodziło teraz tylko o "Pakiet bez opłat". Posiadam cyfrową telewizję satelitarną od czasów "WIZJI TV" i nigdy dotychczas nie było takich problemów z odbiorem jak teraz.
        TRAGIFARSA ! ! ! Nie wiem czy śmiać się, czy płakać.

Komentarz

Nawiązując do powyższej wypowiedzi kolegi tomkep również mam nieodparte wrażenie, że wszelkie tego typu działania mają zniechęcić osoby mające karty prepaid, a szczególnie TNK, bo nie jest tajemnicą, że w każdej tego typu firmie najcenniejszy jest klient abonamentowy (stały dochód, który firma może sobie zaplanować w pewnej perspektywie czasowej - czas umowy). Natomiast klient prepaid-owy jest nieobliczalny, może doładuje jakiś pakiet, a może nie. Wiadomo, że lepszy rydz niż nic, ale czemu by nie spróbować "zmusić" go do przejścia na abonament, bo ten prepaid to takie "dziadostwo".

Komentarz

Uważam, że firma niestety coraz bardziej totalnie olewa swoich klientów: blokowanie czy też nieprzesyłanie bieżących uprawnień dla kart; upadające forum, z masą nieaktualnych informacji; oczekując na połączenie z BOK wysłuchujemy komunikatów z ubiegłego roku; niemożność załatwienia reklamacji poprzez forum czy też e-mail do doradcy; odpowiedzi doradców na forum czy też e-mail z kilkudniowym opóźnieniem (wynikające pewnie ze zbyt małej ich ilości); etc.
            Musiałem pisać własne posty jeden pod drugim (czego nie lubię), bo forum nie przyjmuje pojedynczego długiego postu !!!
            Ostatni raz edytowany przez ALI-one; 2017-02-01, 11:39.

Komentarz

Mam podobny problem z TNK HD, brak uprawnień na pakiet bez opłat a e-maile wysyłane do doradcy pozostają niestety bez odpowiedzi co świadczy jedynie delikatnie mówiąc o braku kultury..... Zwykłe nękanie klientów poprzez zmuszanie ich co miesiąc do dzwonienia na infolinię gdzie i tak nie można się dodzwonić.
              Chyba czas zakończyć tą znajomość.
              Jest jeszcze byle jaka konkurencja no ale to zawsze coś.......
              W Ipli można mieć 22 kanały dokumentalne za 4 zł miesięcznie !!!
              Ostatni raz edytowany przez Ayzyk; 2017-02-07, 11:30.

Komentarz

@Ayzyk,
                informacje dotyczące poruszonych przez Ciebie kwestii zostały udzielone w wiadomości e-mail.

Komentarz

Minął miesiąc i znowu to samo brak uprawnień na karcie ! ! ! Normalnie ŚREDNIOWIECZE ! ! ! Może Wy się zastanówcie i przestańcie brać opłaty za pakiety, bo ciągłe wydzwanianie do BOK-u, tracenie czasu i związane z tym koszty to wystarczające koszty dla klientów (nie zapominając o regularnym wqrwi.....niu klientów, ale co Was to obchodzi) ! ! ! Nie dziwne, że oprócz klientów również amerykańscy właściciele są niezadowoleni (choć oni to chyba tylko ze zbyt małej kasy).

Komentarz

Potwierdzam ja mam opłacony najwyższy pakiet za 59,90zł w TNK HD mam kanały dodatkowo płatne a kanałów "podstawowych" (Polsat,TVN,TVP,) BRAK za mało płace czy jaka cholera co to ma być ?? Pismo do UOKIK poszło jak nie potraficie tego naprawić wasz problem.
                    WIFIBOX+ kiedy w końcu stabilny soft ???

Komentarz

U mnie tak samo "zniknął" pakiet Bez Opłat normalnie czary. Co radzicie? Kiedyś ustawiło się dekoder na kanale TVP 1 HD i sam pobierał uprawnienia a teraz ****. Zadzwoniłem na infolinię a Pan do mnie mówi, że mam już stary ten moduł
                      Ostatni raz edytowany przez bogdanzieba; 2017-03-20, 18:45.

Komentarz

Ale ponowił uprawnienia?

Komentarz

Powiedział, że tak ale pewności nie mam, póki co nadal ciemność.

Komentarz

Czasem to trwa... Ja kiedyś na aktywację z godzinę czekałem. Mozna jeszcze kartę wyjąć na 15 sekund i ponownie włozyć.

Komentarz

No kiedyś to się ustawiło na kanale TVP 1 HD i wskoczyło do 10 minut. Teraz czekam już z godzinę i nadal ciemność "zakodowane". Celowe działanie, żeby nas zniechęcić do tej oferty. Część ludzi się odezwie i zadzwoni a część machnie ręką i wywali w kosz tą ofertę. Tak wyjmowałem kartę, restartowałem dekoder, samą kartę wkładałem w czytnik i nic.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+