Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja strony TNK HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• mariuszb50
    założył(a) wątek Aktualizacja strony TNK HD

Aktualizacja strony TNK HD

Może w końcu z aktualizujecie stronę internetową TNK HD

• Luki555
    replied
    Na stronie z ofertą TNK HD jak i NNK pojawił się błąd mianowicie w pakiecie Ekstra HD pojawił się logotyp Universal (tego kanału od dawna nie ma) powinien być logotyp Epic Drama w tym miejscu a kilka dni temu jeszcze było prawidłowo na stronie, widać, że coś było robione ostatnio i wkradł się błąd przez to. Brakuje jeszcze logotypu Metro. Proszę przekazać to do odpowiedniego działu, żeby poprawili.

Leave a comment:

• therektor
    replied
    napisał(a) ikcyzor Zobacz post
    Znając ich zapał do pracy to można się spodziewać gdzieś po wakacjach
    czy mam zacząć liczyć którego roku będą te wakacje? Proszę nie kasować moich wypowiedzi, wiem że prawda boli.

Leave a comment:

• Aleksandra_nc+
    replied
    @Luki5555,
    dziękuję za zgłoszenie, przekazałam do realizacji.

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    Kiedy na stronie TNK HD/NNK zastąpicie logotyp Universal na Epic Drama, (u siebie przynajmniej mam dostęp do tego kanału) bo nawet w ofertach abonamentowych widnieje logotyp Universal a chyba zakończył nadawanie? Brakuje logotypu Metro też na stronie.
    Aktualizacja: logotypu Universal już nie ma ale to co pisałem nadal tak jest
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-01-04, 09:10.

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    Jak dodadzą do oferty pozostałe kanały jak Nowa, ATM Rozrywka i Eska to będzie dobrze, co im zależy i tak to są kanały powtórkowe zwłaszcza ATM. Co do Metro to jeszcze bym się tak nie cieszył bo to może być błąd w kodowaniu i się pomylili jakoś oficjalnego komunikatu od nc+ nie było a i na stronie z ofertą logotypu brak

Leave a comment:

• pablo82
    replied
    Za to od wczoraj działa w TNK HD i za pewne w NNK też - kanał Metro Tv od pakietu Domowego HD wzwyż. Sprawdziłem osobiście na moim module nCam HD TNK HD.
    Ostatni raz edytowany przez pablo82; 2017-11-01, 16:50.

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    No to już MTV Music nie ma w ofercie usunęli go zamiast przenieść do innego pakietu, jeżeli nie chcieli go w poprzednim pakiecie, nc+ wolało wywalić z oferty.
    Po prostu super. Info na satkurierze

Leave a comment:

• pablo82
    replied
    napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
    Luki555
    kanał MTV Music nie został włączony do oferty TNK, dlatego nie ma go na liście kanałów.
    W ofercie TNK HD na module nCam HD kanał MTV Music Polska działa bez problemów i to tak jak dawniej VIVA Polska świeci on już od Pakietu "bez opłat".

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    U siebie bez problemów odbierałem a mam TNK HD i dekoder adb 2850 dziwna polityka nc+ jedna oferta na kartę nie ma a inne mają. W takiej sytuacji powinien pojawić się logotyp MTV Music na stronie z ofertą TNKHD i NNK bez problemu.
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-10-24, 08:17.

Leave a comment:

• tomkep
    replied
    U mnie na module MTV Music działa... Pakiet startowy (3 miesiące gratis, oryginalna oferta TNK HD). Ale faktycznie na dekoderze ITI-2850 z oferty NC+ na kartę z pakietem Start+ kanału na liście nie ma.

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    Jaki jest tego powód, przecież ten kanał zmienił tylko nazwę, dlaczego miałby być nie dostępny. Dziwnie postępujecie nie dość, że nie raczycie dać dostępu do brakujących kanałów z NTC jak ATM Rozrywka, Nova i Eska to jeszcze zabieracie kanał i uszczuplacie ofertę tym samym, jeżeli to jest prawda i oferty na kartę nie mają teraz dostępu.
    I taka ciekawostka to zaraz przed weekendem (w piątek) był dostęp bez problemu a jak jest dzisiaj to aż sprawdzę wieczorem, chyba, że ktoś z użytkowników ma teraz możliwość i napisze.
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-10-23, 10:55.

Leave a comment:

• Aleksandra_nc+
    replied
    Luki555
    kanał MTV Music nie został włączony do oferty TNK, dlatego nie ma go na liście kanałów.

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    Co się stało z logotypem MTV Music wcześniej Viva na stronie TNK HD nie ma go w żadnym pakiecie. W dniu zmiany na mtv widniał w pakiecie bez opłat a teraz nigdzie go nie ma. Przynajmniej na ten moment.

Leave a comment:

• Aleksandra_nc+
    replied
    @Luki555,
    oczywiście, przekazuje dalej.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+