Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja strony TNK HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nie rozumiem tylko jednego skoro nadawca cofnął kanał do SD to dlaczego nie które kablówki mają nadal w HD ten kanał o co tu chodzi w tym wszystkim. Jak już cofnął to u każdego operatora powinien być w sd a nie tylko u wybranych.

Komentarz

• Luki555
      trudno mi się donieść to stanowisk innych operatorów. Potwierdzam jednak, że platforma nc+ nadaje go w standardzie SD.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Aleksandro_nc+ czy zauważyłaś na poprzedniej stronie propozycję aby filmbox ekstra skoro jest w sd przenieść do pakietu ekstra a jakiś kanał nadający w HD przenieść z pakietu ekstra do pakietu premium hd tak aby ten 2 pakiet został nadal w całości w hd tak jak to było do tej pory, a nie tylko z nazwy. Czy tą sugestię mogłabyś podać dalej. Zapewne nic to nie da i nic się nie zmieni no ale spróbować nie zaszkodzi. Oczywiście pasowałoby usunąć ze strony www z logotypu filmbox-u ten znacznik hd skoro ten kanał nie jest nadawany w ten sposób.
        Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-09-15, 09:50.

Komentarz

• @Luki555,
          oczywiście, przekazuje dalej.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

• Co się stało z logotypem MTV Music wcześniej Viva na stronie TNK HD nie ma go w żadnym pakiecie. W dniu zmiany na mtv widniał w pakiecie bez opłat a teraz nigdzie go nie ma. Przynajmniej na ten moment.

Komentarz

• Luki555
              kanał MTV Music nie został włączony do oferty TNK, dlatego nie ma go na liście kanałów.

Komentarz

• Jaki jest tego powód, przecież ten kanał zmienił tylko nazwę, dlaczego miałby być nie dostępny. Dziwnie postępujecie nie dość, że nie raczycie dać dostępu do brakujących kanałów z NTC jak ATM Rozrywka, Nova i Eska to jeszcze zabieracie kanał i uszczuplacie ofertę tym samym, jeżeli to jest prawda i oferty na kartę nie mają teraz dostępu.
                I taka ciekawostka to zaraz przed weekendem (w piątek) był dostęp bez problemu a jak jest dzisiaj to aż sprawdzę wieczorem, chyba, że ktoś z użytkowników ma teraz możliwość i napisze.
                Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-10-23, 10:55.

Komentarz

• U mnie na module MTV Music działa... Pakiet startowy (3 miesiące gratis, oryginalna oferta TNK HD). Ale faktycznie na dekoderze ITI-2850 z oferty NC+ na kartę z pakietem Start+ kanału na liście nie ma.
                  NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• U siebie bez problemów odbierałem a mam TNK HD i dekoder adb 2850 dziwna polityka nc+ jedna oferta na kartę nie ma a inne mają. W takiej sytuacji powinien pojawić się logotyp MTV Music na stronie z ofertą TNKHD i NNK bez problemu.
                    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-10-24, 08:17.

Komentarz

• napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
                      Luki555
                      kanał MTV Music nie został włączony do oferty TNK, dlatego nie ma go na liście kanałów.
                      W ofercie TNK HD na module nCam HD kanał MTV Music Polska działa bez problemów i to tak jak dawniej VIVA Polska świeci on już od Pakietu "bez opłat".

Komentarz

• No to już MTV Music nie ma w ofercie usunęli go zamiast przenieść do innego pakietu, jeżeli nie chcieli go w poprzednim pakiecie, nc+ wolało wywalić z oferty.
                        Po prostu super. Info na satkurierze

Komentarz

• Za to od wczoraj działa w TNK HD i za pewne w NNK też - kanał Metro Tv od pakietu Domowego HD wzwyż. Sprawdziłem osobiście na moim module nCam HD TNK HD.
                          Ostatni raz edytowany przez pablo82; 2017-11-01, 16:50.

Komentarz

• Jak dodadzą do oferty pozostałe kanały jak Nowa, ATM Rozrywka i Eska to będzie dobrze, co im zależy i tak to są kanały powtórkowe zwłaszcza ATM. Co do Metro to jeszcze bym się tak nie cieszył bo to może być błąd w kodowaniu i się pomylili jakoś oficjalnego komunikatu od nc+ nie było a i na stronie z ofertą logotypu brak

Komentarz

• Kiedy na stronie TNK HD/NNK zastąpicie logotyp Universal na Epic Drama, (u siebie przynajmniej mam dostęp do tego kanału) bo nawet w ofertach abonamentowych widnieje logotyp Universal a chyba zakończył nadawanie? Brakuje logotypu Metro też na stronie.
                              Aktualizacja: logotypu Universal już nie ma ale to co pisałem nadal tak jest
                              Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-01-04, 09:10.

Komentarz

• @Luki5555,
                                dziękuję za zgłoszenie, przekazałam do realizacji.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+