Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja strony TNK HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jolka K. kanał WP jest parowany i nie jest dostępny w ofercie Smart HD. Kanał WP w ofertach na kartę na pewno działa w ofercie TNK HD oraz w NNK (od pakietu Domowego HD wzwyż), a także w nc+ na kartę.
    Ostatni raz edytowany przez pablo82; 2017-06-25, 12:44.

Komentarz

• Z racji tego, że nie mogłem wyedytować ponownie mojego poprzedniego posta, piszę jeden pod drugim.
      Otóż od 30 czerwca 2017r. w ofercie TNK HD oraz w NNK (od pakietu Domowego HD wzwyż), a także w nc+ na kartę działa kanał Zoom tv.
      Ps. w pakiecie Bez opłat w TNK HD, kanał Zoom tv nie działa.

Komentarz

• Tylko nie wiem czemu pozostałe kanały jak Nowa tv, ATM Rozrywka czy eska nie udostępnią też w ten sam sposób jeśli nie chcą dawać do pakietu bez opłat. Przecież te kanały też są w NTC. Już nie mówiąc o tym, że brakuje w epg programu dla zoom tv nie tylko na dekoderze ale i na stronie nc+ nie ma tego kanału ujętego w programie.
        A na stronie z TNK HD brak logotypu zoom tv i nuty tv
        Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-07-03, 14:45.

Komentarz

• Kiedy ktoś z nc+ zamieści brakujące logotypy na stronie z ofertą TNKHD/NNK chodzi tu o logotyp zoom tv i nuta tv?

Komentarz

• Luki555
            dziekuję za zgłoszenie. Przekazałam informacje do odpowiedzniego działu.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Mam takie pytanie czy forum nc+ piszą sami przedstawiciele nc+ i sami sobie odpowiadają?
              wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

• Przy próbie rejestracji karty wyskakuje "Błąd rejestracji konta" i tyle. Kontakt dostępny po zalogowaniu. Super.

Komentarz

• @xorock,
                  jaka masz ofertę? Gdzie pojawia się komunikat?
                  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

• Po kliknięciu załóż konto, nad blokiem zarejestruj / co zyskujesz. TNK HD. Nie można się gdzieś zalogować na starą stronę?

Komentarz

• @xorock,
                      rozumiem, że masz ofertę TNK HD? W tej ofercie nie masz możliwości zalogowania sie do serwisu moje nc+. Serwis jest dostępny tylko dla umów z abonamentem.

Komentarz

• To gdzie teraz sprawdzić dane które były widoczne na starym serwisie?

Komentarz

• Nie ma gdzie.

Czemu w pakiecie Premium HD Filmbox Extra jest w SD? Wg strony http://ncplus.pl/telewizja-na-karte powinna być wersja HD. Jakość przesyłu, jak na pakiet PREMIUM HD jest ŻENUJĄCA.
                          NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• tomkep kanał nie jest już nadawany w jakości HD. Obecny standard nadawania to SD.

Komentarz

• Związku ze zmianą to ten kanał Filmbox Extra można by było przenieść do pakietu 3 czyli ekstra hd skoro nie jest już HD. A w miejsce tego w pakiecie Premium HD dać jakiś kanał z pakietu Ekstra , który nadaje w HD. Przy okazji aktualizując logotyp Filmbox-u bo nie jest usunięty znacznik HD na stronie.

Komentarz

• napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
                                tomkep kanał nie jest już nadawany w jakości HD. Obecny standard nadawania to SD.
                                To widać. Nawet SD trudno to nazwać...

I tak jak pisał Luki, może Premium HD by jednak było w HD?
                                NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+