Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja strony TNK HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Luki555, dziękuję za spostrzeżenia. Kanał TVP info jako FTA będzie w pakiecie bez opłat, kanał Fokus także. Ponadto w Pakiecie domowym kanał WP będzie miał trójkąt czerwony. Natomiast zdublowane zostaną poprawione i zostaną w pakiecie domowym.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

A ja chciałbym tylko spytać co stoi na przeszkodzie by WP był w pakiecie bez opłat? MUX 8 jest trudno osiągalny drogą naziemną. Czy to nadawcy nie zależy na zwiększeniu ilości otencjalnych odbiorców czy tez platforma satelitarna "nie chce" go dac w bezpłatnym pakiecie? Czy inne kanały z MUX 8, będące na satelicie, mają szanse bys przez nas odbierane w TNK/ NNK ?

Komentarz

Tu nie chodzi tylko o WP ale i o kanał Nova, ATM Rozrywka, 8 tv która zmienia nazwę na eska, a nawet metro i zoom tv które są u konkurencji a nc+ nawet się nie martwi o dodanie podstawowych kanałów z NTC. Kanały które są ogólnodostępne powinny być we wszystkich ofertach. Tyle w tym temacie

Komentarz

Witam, z racji tego że mało popularna oferta nc+na kartę nie ma swojego tematu zmuszony jestem do zadania pytania tutaj, a mianowicie po zmianach z pakietu domowego hd+ zniknął logotyp tvn turbo, ttvhd, i nie wiem czy to jest tylko pomyłka, czy te kanały zniknęły z oferty, w co osobiście wątpię,prosił bym o wyjaśnienie tej kwestii.

Komentarz

TTV HD jest w pakiecie darmowym. A TVN Turbo rzeczywiście zniknęło... Choć w pakiecie Start+ tutaj jest.
            NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

A na innej stronie nc+ tvn turbo jest w ofercie
              http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy

Komentarz

Drodzy,
                skierowałam tę kwestię do weryfikacji. Proszę o cierpliwość.
                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Coś drgneło,logotyp TTV HD pojawił się w bezpłatnych,jeszcze jak by uzupełnili to logotypem TVN TURBO,to było by w końcu jak należy.

Komentarz

Doładowałam kartę TNK na kolejne 12 miesięcy. Czy jest w ofercie start+ program 13 ulica?
                    U mnie nie.

Jolka

Komentarz

• Jolka K.,
                      z jakiej dokładnie oferty TNK korzystasz? TNK SD czy TNK HD?

Komentarz

• W czerwcu 2016 była migracja karty z TNK SD na HD. Teraz mam TNK HD

Komentarz

• Nie można było zmigrować z tnk sd do tnk hd. Migracja była do smatr hd/multi+.
                          wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

• Jak zwał tak zwał. Czyli była migracja z TNK SD na Smart Hd. Gdzie mogę sprawdzić, jakie programy są aktualne?

Komentarz

• http://ncplus.pl/telewizja-na-karte

pod tym linkiem na dole masz 4 oferty wchodzisz w smart hd i masz tam

Komentarz

• Dzięki. Tam w ofercie jest też program WP. Ale niestety nie działa. Hmmmm...

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+