Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

uprawinienia TVN - grudzień 2016

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• uprawinienia TVN - grudzień 2016

Mam pytanie. Nie było mnie kilka dni, brak uprawnień, po ustawieniu na TVP1HD, doszły uprawnienia, działa kilka programów, nie działa TVN24HD, Turbo itd.
    Znalazłem informacje o usunięciu kanałów SD ostatnio, czy przesunięto TVN-y HD również? Na Lyngsat i King of Sat nic się nie zmieniło. Płacę domowy czy podstawowy za ok. 20 PLN/mies.

Czy ktoś może coś wie? Hakerzy co nie lubią TVN? na usługach pewnej partii?

Pozdr.

Miszczu na infolinii kwestionuje ustawienie anteny (jest 90%) i proponuje wgranie nowej listy kanałów (!) i czekanie 4 godziny. Ręce opadają. Ale dowiedziałem się, że te co działają, to są bez opłat (ale nie są przecież FTA). Nie słucha, że nie było nic, teraz jest TVP1HD - jest kodowany, nie FTA, więc jakieś uprawnienia są. Poza tym na karcie są ważne do 31.12.2016..

Komentarz

Edytowanie nie wychodzi, wiem, że nie pisze się pod swoimi postami, ale doliczyłem się 5 osób z tym samym lub podobnym problemem (razem z PM). Oczywiście najlepiej powiedzieć, że antena źle ustawiona. Co za wioska. Pozdr.

Komentarz

Zadzwoń jeszcze raz na infolinię i domagaj się przesłania ponownego przesłania uprawnień. Ja dzisiaj też miałam taki sam problem. Po telefonie na infolinię do godziny wszystko wróciło. BTW dziwne że dzisiaj tylu osobom "pogubiły się" uprawnienia.

Komentarz

Działa już wszystko.
          Tel. 22 430 77 77.
          Tak jak napisała EwaB. Uprawnienia jeszcze raz i TVP1HD (30 minut?).

Pozdr.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+