Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z dekoderem TNKHD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z dekoderem TNKHD

Witam
    Jestem w posiadaniu bialego dekodera iti5800. Opisany dekoder nie byl przeze mnie używany ponad pół roku. Ostatnio postanowiłem go doładować pakietem za 25 zł, od strony oprogramowania wszystko jest ok. Po dwóch dniach uzytkowania pojawił się dziwny problem z obrazem, obraz wyswietlany jest przez kabel Hdmi. Kolory są dosyć dziwne, z przewaga strasznie jaskrawego zielonego(zalaczam zdj w temacie). Dekoder sprawdzałem na innym tv, wyglada to dokladnie tak samo. Nawet inny kabel HDMI nie pomogl. Probowalem juz wszystkich metod reset, odlaczenie od pradu, wyjecie karty, kabla od anteny nic nie pomoga. Domyslam sie ze dekoder nadaje sie do serwisu.. czy jest sens w ogole go naprawiać ? Bo jak mam zaplacic za taki stary dekoder z 50 zł to wole go wyrzucic i kupic nowy. Dodatkowe pytanie czy pomoze mi tu kabel typu Scart ?? Dziekuje za odpowiedz.

Leonidas432,
    konieczne będzie diagnostyka sprzętu w firmie SKYMAX.
    Przed wysyłką dekodera konieczna będzie rejestracja na stronie www.skymax.pl/serwis. Szczegóły dostępne są na stronie skymax.pl. Natomiast dekoder należy zwrócić na adres:
    SKYMAX Polska Sp. Z o.o.
    54-440, Wrocław,
    ul. Rogowska 117
    z dopiskiem: SERWIS ITI 5800S
    Podaję także numer telefonu do kontaktu z firmą: 71 341 02 49 (w godz. 9:00 – 16:00)

Zmiana kabla na SCART nie rozwiąże problemu.

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+