Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dlaczego nie działa Fokus TV?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dlaczego nie działa Fokus TV?

Zgodnie ze stroną: http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd Fokus TV jest w pakiecie Darmowym w TNK HD. NIE DZIAŁA. Dlaczego?

W pakiecie startowym w ofercie NC+ na kartę też nie chodzi. Czy w ogóle jest jakaś lista kanałów dostępnych w pakiecie startowym NC+ na kartę? Jeśli tak, to poproszę.

O 8 TV nie wspominam, bo to jakiś kanał widmo jest...
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Kanały 8TV, Nowa TV i Fokus zostały zakodowane. Myslę, że wkrótve dostaniemy uprawnienia na kartach do ich odbioru bo system kodowania Conax jest nadawany. Ciekawe czy Polsat Cyfrowy udostępni dla nc+ kanały Metro i Zoom

Komentarz

Ja nie pytam o przyczyny techniczne, bo te są mi znane . Pytam o powody biznesowo-procesowe, no bo przecież NC+ i Cyfrowy Dom miały dość czasu, żeby albo zadbać o ich dostępność od momentu włączenia kodowania (tak jak to zapewne jest w abonamencie), albo o odpowiednią aktualizację strony.

Moderatorzy, może jakiś komentarz? Oficjalne stanowisko dostawcy usług?

Komentarz

napisał(a) tomkep Zobacz post
        Ja nie pytam o przyczyny techniczne, bo te są mi znane . Pytam o powody biznesowo-procesowe, no bo przecież NC+ i Cyfrowy Dom miały dość czasu, żeby albo zadbać o ich dostępność od momentu włączenia kodowania (tak jak to zapewne jest w abonamencie), albo o odpowiednią aktualizację strony.

Moderatorzy, może jakiś komentarz? Oficjalne stanowisko dostawcy usług?
        Czekamy na oficjalne stanowisko w sprawie braku dostępu do kanału FOKUS. Moderatorze do roboty!!!!!!!!

Komentarz

napisał(a) nAbo Zobacz post

Czekamy na oficjalne stanowisko w sprawie braku dostępu do kanału FOKUS. Moderatorze do roboty!!!!!!!!
          Jakiej roboty? Oni już Święta mają,jak i zresztą cały rok.
          WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
          01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
          01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Kanał Fokus nie wchodzi w skład oferty TNK HD.

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
              Kanał Fokus nie wchodzi w skład oferty TNK HD.
              To co jest w TNK HD/NNK HD w płatnym pakiecie Domowy HD ? Ja tam widzę kanał Fokus.
              Kanał Fokus był FTA a teraz został zakodowany.
              W nc+ na kartę tylko jest dostęp do kanału w płatnym pakiecie Start+ na module CI+
              Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2016-12-19, 15:53.
              WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
              01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
              01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

To było do przewidzenia, że nie otrzymamy dostępu do Fokusa, choć co niektórzy jeszcze się łudzili. W ofercie faktycznie figurował jako FTA, jednak po zakodowaniu go na początku grudnia, nie jest już kanałem FTA. Podobnie sprawa wygląda z 8TV (dawna Eska TV) oraz Nowa TV. Jedyne wyjście to korzystać z tych kanałów w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. "Ubytków" będzie po nowym roku jeszcze więcej, bo Orange Sport nadaje tylko do 31.12.2016 r., a Polsat Sport News ma zastąpić w naziemnej kanał powtórkowy Super Polsat. Polsat Sport News będzie zaś nadawał w HD w tv satelitarnej, czyli wszystko na to wskazuje, że i do niego użytkownicy prepaid stracą uprawnienia, Można powątpiewać w poziom, jaki oferują ww. kanały, ale mimo wszystko będzie o 4 kanały mniej.

Komentarz

W takim razie jakim cudem na TNK HD działa Eska TV? Przecież on też jest kodowany a wcześniej chyba nie był.

Komentarz

Eska TV jest NADAL niekodowana. 8TV, który jest następcą poprzedniej Eski, już jest. A aktualna Eska idzie z nowej koncesji. Strasznie to porąbane.

Komentarz

"1 lutego 2017 roku użytkownicy ofert prepaid należących do spółki Cyfrowy Dom - Smart HD+, Telewizja na kartę HD i n na kartę - zyskali dostęp do kanału dokumentalnego należącego do Grupy ZPR Media - Fokus TV." - cyt. za Sat Kurier. Faktycznie u mnie działa. Myślę, że to miły ukłon w stronę klientów, bo kanał faktycznie znajdował się wcześniej w każdej ofercie na kartę jako FTA.
                      Jeżeli korzystacie z "list użytkowników" to poszperajcie sobie po kanałach, bo ja miałem taki przypadek, że nie dodałem sobie kilku muzycznych, które niedawno odkodowano oraz ciekawej stacji HGTV, która jest następczynią TVN Meteo Acitve.
                      Ostatni raz edytowany przez fidel22; 2017-02-21, 10:08. Powód: uzupełnienie informacji

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+