Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TNKHD Doładowanie i pakety. Problem

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TNKHD Doładowanie i pakety. Problem

Witam.
    Doładowałem wczoraj po południu moją kartę.
    Zapłaciłem za pakiet nPremuimHD za 6 miesięcy czyli 358,60 złotych.
    Jeszcze nic nie zostało aktywowane bo patrzyłem na tvp1 HD i nie działa.
    Czy żeby korzystać z tego pakietu muszę opłacić jeszcze na 1 miesiąc pakiet domowy hd i premium hd?

@ Roland12

prawdopodobnie środki nie zostały jeszcze zaksięgowane. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje napisz na skrzynkę doradcy zgodnie z moją sygnaturą, podając przy okazji numer karty bądź rachunku bankowego na który realizowałeś przelew.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Już napisałem pod podany adres email. Mam nadzieję ,że szybko otrzymam odpowiedź. Pozdrawiam

Komentarz

Witam. W poniedziałek wykonałem przelew. Dziś mamy środę pieniądze nadal się nie zaksiegowaly .

Komentarz

Cześć
          karta tnk hd nr [ciach]
          Przelew zrealizowany w dniu 11 lipca
          dzisiaj do tej pory brak uprawnień
          ????

pozdrawiam
          Czoper65
          Ostatni raz edytowany przez Michał_nc+; 2016-07-13, 20:31.

Komentarz

@Czoper65,
            napisz na skrzynkę doradcy zgodnie z moją sygnaturą.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+