Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zablokowane kanały / brak dostępu po aktywacji

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zablokowane kanały / brak dostępu po aktywacji

Witam wszystkich serdecznie Jestem tu nowy i zarejestrowałem się specjalnie ze względu na problem występujący u mnie. Mianowicie w poniedziałek 26.01 aktywowałem świeżo zakupiony starter NC+ SMART HD+ około godziny 16, czekałem prawie cierpliwie 48h, ale niestety komunikat na ekranie tv nie zmieniał się (zdjęcie komunikatu w załączniku). Postanowiłem zadzwonić do BOK, aby wyjaśnić sprawę. Nic konkretnego się nie dowiedziałem jedynie zostały od nowa odświeżone uprawnienia dla mojej karty i kazali mi czekać 24h. Doba od odświeżenia uprawnień minęła dziś tj. 29.01 około godziny 13 / 14 więc zadzwoniłem ponownie i ponownie odświeżone zostały mi uprawnienia i dodatkowo informacja "Ja niestety nic więcej nie mogę zrobić"....

Czekam już ponad 60h i nic. Mogę jedynie oglądać kanały FTA (Eska.tv, Fokus.tv etc.)

Mój dekoder to: TechniSat DIGIT CD e BLACK FL

Siła sygnału to: 86%
    Jakoś sygnału to: od 70%+ (dokładnie (7,4 dB- 7,8dB), czyli myślę, że bardzo dobrze

Dekoder od wczoraj ustawiony na kanał TVP1, przywracałem ustawienia fabryczne, wyszukiwałem kilka razy kanały, wyłaczałem go kilka razy i czekałem klikadziesiąt sekund i nic. Dodam, iż wcześniej ten dekoder współpracował z TNK i nie było problemów.

Proszę o pomoc gdyż jestem bezradny. Starter kosztował mnie 89zł! i nie chce, aby te pieniążki przepadły. ;/
    Attached Files

@Lolek21 jeżeli starter Smart HD masz aktywowany, to za pewne na stronie internetowej TNK sprawdź jego ważność doładowania (do kiedy je masz ważne). Wtedy będziesz miał pewność, że Twoja karta Smart HD jest widoczna w systemie Cyfrowego Domu. Natomiast co do uprawnień- idź najlepiej do znajomego lub sąsiada, co ma niezależny (własny) tuner satelitarny obsługujący nieparowane karty z systemem kodowania Conax - mówiąc prościej np. Opticum, Ferguson Ariva itp., włóż Twoją kartę do czytnika dekodera znajomego i zostaw na 15 minut na kanał TVP1 HD. Jeśli Ci on zaświeci, to będzie znaczyć, że Twoja karta pobrała uprawnienia i będziesz mógł ją z powrotem włożyć do Twojego tunera.

Komentarz

Wlasnie u niego jestem i widnieje ekran aktywacyjny. Czekamy.
      Attached Files

Komentarz

Na tym dekoderze nie uruchomisz SmartHD+. Jest to dekoder z oferty Abonamentowej, gdzie dekoder i karta są ze sobą sparowane.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

yhymm. Czyli sprawa ma się nie za ciekawie. Włożyłem kartę ponownie do mojego dekodera i czekam. Jutro rano dam ją koledze bo on ma tv na kartę może u niego zczyta uprawnienia.... Masakra... Od poniedziałku czekam.

Komentarz

Przywróciłem jeszcze raz ustawienia fabryczne i zatrzymalem sie jak na razie na ekranie aktywacyjnym. I tak Sb oczekuje na aktywacje karty. Zobaczymy co z tego wyniknie. Dekoder zostawię wlaczony na noc i może akurat zadziała.
            Attached Files
            Ostatni raz edytowany przez Lolek21_PL; 2015-01-29, 22:08.

Komentarz

Jednak nic to nie dalo :/ dziś dam znajomemu ten mój starter SMART HD. On m tv na kartę na starych zasadach, ale może u niego sie odkoduje. Dam znac co z tego wyniknie

Komentarz

Sprawa wygląda tak, że jeśli włoże tą karte do dekodera i wejde w dostep warunkowy to mi jej wgl nie czyta. Jeśli włoże stara karte tnk to wyskakuj CONAX i ja czyta. W czym tkwi problem? Jak go rozwiązać? Przecież karty mają takie same wymagania co do dekodera.

Komentarz

Sprawa ma się tak, że kupiłem dekoder Globo XS2 no i dalej nie mam kanałów. Odświeżyli mi podobno uprawnienia no i czekam już tak od około 15 i dalej nic nie wyswietlało... Jutro przyniosę dekoder od kolegi i zobaczymy czy to na pewno dekoderem czy może coś z antena albo czyms innym, ale siła sygnału to 90%, a jakość 70% + w góre.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+