Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak kanału Eurosport

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak kanału Eurosport

Otóż Posiadam Smart HD karta aktywowana mam odkodowany Travel Channel a nie mam Eurosport i Eurosportu 2 a nawet Disney Channel czy Discovery Channel w wersji SD.Proszę o Pomoc!!!! Pozdrawiam.

Odezwij się na doradcę zgodnie z moją sygnaturą, prześlemy Ci nowe uprawnienia. Pamiętaj o podaniu numeru karty.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Jak mam panu podać te nr? pozdrawiam

Witam jak mam panu podać?

Komentarz

"Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
        Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!"

Zgodnie z powyższym.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

TNK HD

Witam, posiadam karte (xxxxxxxxxxxxxxxxxxx). Byla ona waża do 2012,10,03
          doładowałem za 20zł wpłata została zaksięgowana na koncie
          Chciałbym przedłużyć umowę.

Dziękuje za odpowieć.

Filipiak
          Pozdrawiam
          Ostatni raz edytowany przez Damian_nc+; 2015-01-27, 20:43. Powód: dane

Komentarz

Witam

Tylko e mail jest nieprawidłowy pozdrawiam

Komentarz

@dziurdziel otrzymaliśmy Twoją wiadomość na doradcę. Proszę o cierpliwość. Wkrótce otrzymasz odpowiedź. Wszystkie wiadomości, są odpisywane za kolejnością.

Komentarz

Witam Pana!!!

Dostał Pan odemnie wiadomość na e mail [xxxxxxxxxxxxxxx?
                Ostatni raz edytowany przez Damian_nc+; 2015-01-27, 21:15. Powód: dane

Komentarz

Witam

Witam mam pytanie czy jest możliwośc włączenie Eurosportów w ofercie smart hd dekoder SD proszę o pomoc!!

Komentarz

@FanFutbolu.pl,
                    standardowo kanały Eurosport nie są dostępne w ofercie SMART HD+. Obecnie można natomiast uzyskać dostęp do ich wersji HD, dzięki promocji "Dodatkowe kanały HD za ZERO - cz. 2", która obowiązuje do 31.03.2015r. Jednym z wymogów tej promocji jest jednak posiadanie dekodera HD zgodnego ze standardem DVB-S/S2, MPEG-4, Conax. Niestety w przypadku tunera SD kanały nie będą aktywne.

Warunki promocji, znajdują się na stronie http://telewizjanakarte.pl/fileadmin...2_12112014.pdf.

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+