Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pakeit startowy w SmartHD (bez plusa)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pakeit startowy w SmartHD (bez plusa)

Ja mam pytanie odnośnie trochę starszej oferty - SmartHD bez plusa. Są jeszcze dostępne startery w tejże ofercie i chciałem się dopytać, czy pakiet startowy dostępny z tymi starterami zawiera kanały z pakietu Multi+, czy będą one niedostępne? Może ktoś coś takiego ostatnio aktywował, a może moderatorzy mogliby to sprawdzić?
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Witam. Podepnę się pod temat. Otóż ponownie nie można aktywować nowych starterów z oferty Smart HD poprzez "waszą' stronę ncplus. Po wpisaniu poprawnych danych i uzupełnieniu wszystkich pól, występuje komunikat:
    Przepraszamy. Aktywacja oferty SMART HD+ nie powiodła się. Wystąpił nieoczekiwany błąd.
    Trudno, aktywuję kartę poprzez konsultanta ale to zazwyczaj dłużej trwa niż przez stronkę internetową.
    Ps. chyba oferta Smart HD odchodzi powoli w zapomnienie, bo nawet nie można aktywować nowo zakupionego startera w sklepie, poprzez internet.
    Panowie z ncplus zgłoście ten problem tam gdzie trzeba, gdyż wg mnie w chwili obecnej jest to jawne zbywanie klienta

Komentarz

napisał(a) tomkep Zobacz post
      Ja mam pytanie odnośnie trochę starszej oferty - SmartHD bez plusa. Są jeszcze dostępne startery w tejże ofercie i chciałem się dopytać, czy pakiet startowy dostępny z tymi starterami zawiera kanały z pakietu Multi+, czy będą one niedostępne? Może ktoś coś takiego ostatnio aktywował, a może moderatorzy mogliby to sprawdzić?
      W ofercie SMART HD nie było kanałów Multi+. Użytkownicy mogli je aktywować, ale to oznaczało przejście na ofertę SMART HD+. Być może w niektórych punktach są jeszcze stare startery, jednak my nie prowadzimy już ich sprzedaży.

napisał(a) pablo82 Zobacz post
      Witam. Podepnę się pod temat. Otóż ponownie nie można aktywować nowych starterów z oferty Smart HD poprzez "waszą' stronę ncplus. Po wpisaniu poprawnych danych i uzupełnieniu wszystkich pól, występuje komunikat:
      Przepraszamy. Aktywacja oferty SMART HD+ nie powiodła się. Wystąpił nieoczekiwany błąd.
      Trudno, aktywuję kartę poprzez konsultanta ale to zazwyczaj dłużej trwa niż przez stronkę internetową.
      Ps. chyba oferta Smart HD odchodzi powoli w zapomnienie, bo nawet nie można aktywować nowo zakupionego startera w sklepie, poprzez internet.
      Panowie z ncplus zgłoście ten problem tam gdzie trzeba, gdyż wg mnie w chwili obecnej jest to jawne zbywanie klienta
      Dziękuję za informację - sprawdzimy to.

Komentarz

@pablo82,
        otrzymałem informację, że nie powinno być problemów z aktywacją. Proszę zatem o ponowną próbę. Jeśli problem się powtórzy, proszę o kontakt przez skrzynkę doradca.n@info2.ncplus.com.pl. W temacie maila wpisz proszę nick z forum oraz "Przepraszamy. Aktywacja oferty SMART HD+ nie powiodła się.", a w treści podaj numer karty.

Komentarz

Witam ponownie. Panie Pawle z tą aktywacją nowego startera Smart HD to są dosłownie jakieś jaja
          Ponownie spróbowałem wpisać wszystkie dane w formularzu poprzez stronę internetową ncplus i teraz wyskoczył mi taki komunikat:

Przepraszamy. Aktywacja oferty SMART HD+ nie powiodła się.
          Przekroczono ilość prób aktywacji.

Oczywiście podam państwu numer mojej karty i za chwilę odezwę się do Pana e-mailowo zgodnie z Pana wytycznymi.
          Ps. Po kolejnej konsultacji telefonicznej na infolinii ncplus - tym razem pozytywnie udało mi się aktywować starter Smart HD. Niestety ale przez stronę internetową nie mogłem aktywować startera. Pozdrawiam pablo82
          Ostatni raz edytowany przez pablo82; 2014-11-02, 13:11.

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
            W ofercie SMART HD nie było kanałów Multi+. Użytkownicy mogli je aktywować, ale to oznaczało przejście na ofertę SMART HD+. Być może w niektórych punktach są jeszcze stare startery, jednak my nie prowadzimy już ich sprzedaży.
            Zdaję sobie sprawę z tego, co jest w ofercie SmartHD. Rzecz w tym, że w ofercie NNK, czy TNK HD też nie było Canal+ Family i Canal+ Family 2, a w pakiecie startowym w tej chwili jednak są. Ta sama historia z NC+MIX - niby w pakiecie startowym HBO nie ma, ale w zestawie, który aktywowałem na początku września HBO świeciło. Czy możecie to sprawdzić w systemie?

Komentarz

Obecnie platforma nc+ oferuje już wyłącznie startery SMART HD+. Rozumiem, że chcesz abym sprawdził czy w punktach są jeszcze stare startery SMART HD. Niestety nie jestem w stanie tego zweryfikować.

Komentarz

Nie . To sam mogę sprawdzić. Jedyne, co mnie interesuje, to co FAKTYCZNIE (a nie na ulotce) wchodzi w skład pakietu na start, a konkretnie - czy będą w nim kanały z pakietu Multi+, czy nie.

A starterów SmartHD+, o ile dobrze widzę, platforma też już nie oferuje.

Komentarz

Nie . To sam mogę sprawdzić. Jedyne, co mnie interesuje, to co FAKTYCZNIE (a nie na ulotce) wchodzi w skład pakietu na start, a konkretnie - czy będą w nim kanały z pakietu Multi+, czy nie.
                  Ok, spróbuje to ustalić.

A starterów SmartHD+, o ile dobrze widzę, platforma też już nie oferuje.
                  Oferujemy - zamówienie można złożyć tutaj https://ncplus.pl/sklep/promocje/kup...rsmarthd/zamow.

Komentarz

Ok, spróbuje to ustalić.
                    Z góry dziękuję

Oferujemy - zamówienie można złożyć tutaj https://ncplus.pl/sklep/promocje/kup...rsmarthd/zamow.
                    Kiedyś był bezpośredni link do strony SmartHD+ ze strony głównej, ostatnio zniknął. Stąd moje domniemanie, że SmartHD+ w ofercie już nie ma... Jedyne, co zostało, to NC+ na kartę.

Komentarz

Faktycznie ostatnio strona oferty SMART HD+ została trochę bardziej ukryta. Aby wejść wybierasz "Telewizja na kartę (bez umowy)". Pojawia się strona nowej oferty nc+ telewizja na kartę. Odnośniki do SMART HD+ oraz nc+MIX znajdują się na samym dole.

Komentarz

...
                        W ramach pakietu startowego starej oferty SMART HD, dostępne kanały będą takie same jak w przypadku startera SMART HD+ czyli także opcja Multi+.

Komentarz

Super! Dzięki. Teraz wiem, co kupować .

Komentarz

Czyżby Smart HD+ rzeczywiście był ofertą HD bez dubli SD??? Od dziś w ofercie tej świecą w HD kanały: Discovery HD, AXN HD i TVP Sport HD
                            Ps. byćmoże to błąd w uprawnieniach ale fajnie, że te kanały działają w ofercie Smart HD+

Komentarz

Doładowałem na 1,5 roku i oglądam Snookera w HD na Eurosport. Ale będzie bolało jak to wyłączą...

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+