Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

POMOCY-problem z aktywacja karty !

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• POMOCY-problem z aktywacja karty !

Witam , panowie i panie.

pisałem email'e (niedostalem odpowiedz) dzwoniłem to się dodzwonić nie idzie...
    zona wczoraj dzwonila przez 20 minut na dwa telefony to się dodzwonić nie mogla
    tylko melodyjke nam zagrali.....

chodzi mi o aktywacje karty smart hd
    a dekoder mam Globo HD xs2

zakupiłem ogolnie w tym sklepie jeśli to ma pomoc:

http://www.skymedia.pl/0sklep/telewi...xs2-p-881.html

Pomocyyyyyyyyy !

ps
    jeszcze jedno jeśli chodzi o aktywacje przez www to do dnia dzisiejszego nie dostałem kodu sms'em...

BOK znajduje sie pod numerem 22 430 77 77 ??
    bo już naprawdę rece opadają...dzwonie ....dzwonie.... i :x
    Ostatni raz edytowany przez majamp; 2014-09-16, 20:05.

Niestety - ja ze swoim problemem (brakiem kanałów z opłaconej oferty) borykam się od tygodnia. Na maile odpisuje mi raz dziennie (prawdopodobnie) automat, gdyż powtarzają się stale utarte wyrażenia i... nie bardzo wiadomo, czy odpisuje do mnie czy do kogoś innego (ja pytam o daty ważności mojej karty - a oni podają datę rozbieżną o kilka miesięcy).

PRZESTRZEGAM - na razie nie aktywuj/nie kupuj pakietu MULTI+.
    Sprawdź jak będzie się sprawował dekoder na pakiecie podstawowym (jak już ci go aktywują).
    NIE DZWOŃ, tylko pójdź do jakiegoś punktu Cyfry+ i tam poproś o pomoc. Zwykle w takich punktach pomogą Ci szybciej!

U mnie wszystko było dobrze przez 3 miesiące. Od początku września jest tylko coraz gorzej (znikające kanały, dla których przeszedłem z SD na HD).

Ogólnie - PRZECHWALIŁEM BOK i teraz mam za swoje :-(
    Jeśli nie musicie - nie przechodźcie do SMARk HD+ (ciekawe jak szybko ten post zostanie usunięty).
    Ostatni raz edytowany przez chrisk89; 2014-09-18, 08:06.

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+