Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Smart HD+ kanały są, ale tylko wybierając je "z palca"

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Smart HD+ kanały są, ale tylko wybierając je "z palca"

Witam serdecznie.

Od kilku dni mam taki problem, że wszystkie kanały mogę wybierać tylko gdy ręcznie wklepię je z przycisków pilota, a gdy chcę wybierać kolejny (nastepny lub poprzedni kanał) przyciskiem <P> (kolejny/poprzedni program) to wskakuje mi inny kanał anizeli powinien.
    Na przykład:
    Oglądam kanał 5 i "z palca" naciskając 6 mogę wybrać kanał 6, a gdy chcę wybrać przyciskiem <P> to wskakuje od razu 24.

Po za tym w EPG (Guide, edycja kanałów) ma widoczne kanały od 24, następnie 83 i potem kolejność jest już prawidłowa. Nie widoczne są kanaly od 1 (włacznie) do 23 (włącznie) i od 25 (włącznie) do 82 (włącznie) i właśnie te wszystkie kanały muszę wklepywać za pomocą przycisków numerycznych na pilocie.

Wszystkie kanały z którymi mam problem, gdy są wybrane są podświetlone niebieską czcionką, a cała reszta jest normalnie białą czcionką.

Zgłaszałem problem w wsparciu u producenta TV (LG) i dostałem informację, ze to "dostawca sygnału testuje nowe listy kanałów (LCN local channel number)."

Dlatego proszę Was o rozwiązanie tego problemu.

Pozdrawiam

Witam.

Od dzisiaj z wyborem kanałów wszystko powróciło do normy i jest OK.
    Dostałem także wiadomość od wsparcia LG, że te trudności były przejściowe (testowanie czasowe) i inni również mieli te same kłopoty, tak, więc wygląda na to, że testy się skończyły i jest OK.

Można wątek uznać obecnie jako zamknięty.

Pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+