Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak wyłączyć pakiet Multi plus w Smart HD plus

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jak wyłączyć pakiet Multi plus w Smart HD plus

Mam pytanie jak wyłączyć pakiet multi plus ? na stronie nc plus jest tylko jak aktywować natomiast nie ma jak dezaktywować ? a chciałbym mieć teraz tylko podstawowy pakiet. Bardzo proszę o pomoc.
    Technisat Digyboxx HD C +
    SMART HD+ MULTI+

W takim wypadku pozostaje kontakt z BOK Cyfrowego Domu.
    Mailowo czy też przez kontakt z nami nie ma takiej możliwości.

Komentarz

Na infolinii BOK ponifromowano mnie ,że nie mogę tego pakietu wyłączyć!
      Dlaczego nie ma takiej informacji przy zgłaszaniu chęci przystąpienia do promocji "Przejdź na HD"?

Komentarz

Napisz zatem na do jakiego BOK dzwoniłeś? Na jaki numer?

Komentarz

703102602
          Powiedzieli ,że mogę co najwyżej złożyć reklamacje.

Komentarz

Witam,
            Mam podobny problem co kolega andrewst, również nie mogę dezaktywować pakietu Multi+.
            Z oferty promocyjnej ,,Przejdź na jakość HD z dekoderem Globo XS2” skorzystałem 22.05.2014.r. W lipcu doładowałem kartę za 180,- złotych, spodziewając się że będzie ona ważna do 22.08.2015.r. Niestety okazało się że jej ważność to tylko 26.03.2015.r.
            W okolicach 18 sierpnia zadzwoniłem więc do BOK aby dezaktywować pakiet Multi+. Uprzejma konsultantka poinformowała mnie, że w tej chwili nie ma możliwości wyłączenia pakietu, ale zostanie on wyłączony w przeciągu kilku dni. Niestety nie został on dezaktywowany, więc dziś zadzwoniłem tam ponownie. Już mniej uprzejmy konsultant stwierdził że nie będzie to możliwe w ogóle, a na moje pytanie dlaczego, odpowiedział z rozbrajającą szczerością że nie wie.
            Moje pytanie brzmi zatem KTO MA WIEDZIEĆ ?
            W "Warunkach Oferty Promocyjnej Przejdź na jakość HD” czy w "Przewodniku użytkownika" nie ma oczywiście nawet słówka o braku możliwości dezaktywacji Pakietu Multi+.
            Czuję się oszukany, pytanie tylko co można z tym dalej zrobić ?
            Proszę o poradę.

Komentarz

Gadają. Tu jest Przewodnik po ofercie SMART HD+.

Interesuje nas punkt 3 "Zmiany w zakresie Dostępu do Pakietów", podpunkt 4:
              4) Dostawca Dezaktywuje Pakiet/y Dodatkowe/Ekstra:
              a)  z upływem 31 dnia od daty przyjęcia przez Dostawcę dyspozycji Dezaktywacji, jeżeli w dniu przyjęcia przez Dostawcę dyspozycji Dezaktywacji Saldo konta Abonenta umożliwiało Dostęp na co najmniej 31 dni,
              b) bez zachowania 31-dniowego terminu, o którym mowa w lit. a) niniejszego punktu, z końcem aktualnie posiadanego Dostępu, jeżeli w dniu przyjęcia przez Dostawcę dyspozycji Dezaktywacji Saldo konta Abonenta nie umożliwiało Dostępu na co najmniej 31 dni,
              c) bez zachowania 31-dniowego terminu, o którym mowa w lit. a) niniejszego punktu, w przypadku złożenia przez Abonenta polecenia Dezaktywacji w okresie, gdy Abonent posiada na koncie Pakiety, lecz ich Okres ważności wygasł.
              I tyle w temacie. Jak konsultant odmawia - zacytować. Jak odmawia dalej - grzecznie poprosić o imię i nazwisko i o przełączenie do kierownika.
              NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Dzięki za szybką poradę, jutro sobie do nich przedzwonię i powołam się na podany przez Ciebie punkt 3.
                Pozdrawiam

Komentarz

nie trzeba powoływać się na punkt 3
                  bez problemu deaktywują opcje dodatkową - zyskałem 3 miesiące
                  Termin ważności doładowania: 2015-02-01, wcześniej 2014-11-30

pani twierdzi ze deaktywację można zrobić ze strony

Komentarz

pani twierdzi ze deaktywację można zrobić ze strony - napisał przemek_
                    Czy ktoś coś wie na ten temat?
                    Możesz przemek_ podać numer na który dzwoniłeś aby wyłaczyć Multi+

Komentarz

Witam,
                      Kilka postów wyżej pisałem o moich problemach z dezaktywacją pakietu Multi+.
                      Przebywałem ostatnio dłuższy czas za granicą i dziś po powrocie stwierdziłem że pakiet Multi+ mam ciągle aktywny, pomimo że jego dezaktywację zlecałem 18 sierpnia (ważność karty 26.03.2015.r.).
                      Przygotowałem się już na dłuższą rozmowę [kłótnię] z konsultantem, tymczasem ten bez szemrania w ciągu minuty rozmowy, niechciany pakiet Multi+ wyłączył (ważność karty wydłużyła się do 7.07.2015.r.).
                      Jak widać jednak można, szkoda tylko że wszystko zależy od widzi mi się konsultanta.
                      Pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+