Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NOWY PRE-PAID nc+ ''SMART HD+''

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) legionista1916 Zobacz post
    A kiedy oferta z C+ full C+ ?????
    najlepiej za trzy dychy prawda
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
      najlepiej za trzy dychy prawda
      Na karcie nieparowanej jaką jest Smart HD/HD+ nigdy pełnej paczki C+ nie bedzie prędzej na cam-ach TNK HD czy NNK HD lub dedykowanych do tych ofert dekoderach
      Pozdrawiam EagleEye
      TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

Proszę o pilną odpowiedź. Karta TNK HD posiada uprawnienia od dziś. Świeci cały pakiet Smart HD+, ale na ferdku AF-6318. Natomiast po zainstalowaniu w/w karty w Arivie HDcombo nic nie świeci. Czy jest taka potrzeba ponownego "zawołania" o uprawnienia na Arivę, jeśli tak to na jakim kanale należy to uczynić??
        TV CRT 36" Panasonic
        Ariva 250 combo HB 13,0 + Smart HD + Net 6Mb/s
        MUX 1, 2, 3 Góra Św. Marcina

Komentarz

napisał(a) ulotne1982 Zobacz post
          Proszę o pilną odpowiedź. Karta TNK HD posiada uprawnienia od dziś. Świeci cały pakiet Smart HD+, ale na ferdku AF-6318. Natomiast po zainstalowaniu w/w karty w Arivie HDcombo nic nie świeci. Czy jest taka potrzeba ponownego "zawołania" o uprawnienia na Arivę, jeśli tak to na jakim kanale należy to uczynić??
          Kolego udzieliłem Ci juz odpowiedzi w dziale Ferguson

CZYTAJ !!!

http://www.forum.ncplus.pl/forum/sho...641#post721641
          Pozdrawiam EagleEye
          TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

napisał(a) EagleEye Zobacz post
            Na karcie nieparowanej jaką jest Smart HD/HD+ nigdy pełnej paczki C+ nie bedzie
            to ja wiem ale wytłumacz koledze legioniście

powiem wiecej nigdy w pre-paid nie będzie paczki Canal+ bo wówczas branie pakietu na umowę stałoby się bezsensowne
            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Dziękuję, czyli mnie nie pocieszyliście Chcąc oglądać trzeba zaopatrzyć się w moduł CAM eehh
              TV CRT 36" Panasonic

Komentarz

Dzięki serdeczne
                TV CRT 36" Panasonic

Komentarz

Nie migrowaliśmy ze SMART HD automatycznie do SMART HD+, bo w Przewodniku po ofercie SMART HD+ jest następujący punkt:
                  ....
                  5. Zakres dozwolonego Dostępu
                  ....
                  6) Dostawca zastrzega sobie możliwość trwałego uniemożliwienia korzystania z Kart dekodujących bez możliwości ponownej Aktywacji w przypadku wygaśnięcia Dostępu do Pakietu bez opłat.

Na to musi być wyrażona nasza zgoda. Więc mamy do wyboru SMART HD i płacić kiedy się chce oglądać oraz SMART HD+ i płacić co najmniej raz na dwa miesiące 20zł.
                  SMART HD+ ...płać kiedy chcesz. Dostawca może uniemożliwić korzystanie z Kart w przypadku wygaśnięcia Dostępu do Pakietu bez opłat

Komentarz

Ja nigdzie nie migrowałem i po doładowaniu kwotą 20 PLN u mnie świecą wszystkie kanały kodowane z oferty Smard HD+ na ferdku AF-6318
                    TV CRT 36" Panasonic

Komentarz

napisał(a) ulotne1982 Zobacz post
                      Ja nigdzie nie migrowałem i po doładowaniu kwotą 20 PLN u mnie świecą wszystkie kanały kodowane z oferty Smard HD+ na ferdku AF-6318
                      Nic dziwnego, przypomnę, że dla Klientów korzystających z oferty Smart HD została przygotowana promocja "Paczka Multi+ bez dodatkowych opłat". Promocja obowiązuje do 30.06.2013r. i polega na uzyskaniu przez Klienta bezpłatnego dostępu do kanałów telewizyjnych: TVP Historia, TVP Rozrywka i Paczki multi+ (Ale Kino+HD/SD, Planete+HD/SD, kuchnia+HD/SD. TeleToon+HD/Hyper+HD/SD, nSportHD) przez okres obowiązywania promocji. Dopiero w przypadku, gdyby po okresie promocyjnym Klient wyrażał chęć korzystania z powyżej wymienionych kanałów telewizyjnych, będzie miał możliwość przejścia do oferty Smart HD+.
                      Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
                      Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!

Komentarz

@ Monika, zapytaj lepiej Artura Przybysza (wiceprezesa nc+ ds. sprzedaży i logistyki) i nie mieszaj. To co napisałaś to mydło maślane i w dodatku wiele nieprawdy!
                        Edit:
                        Do tego widzę, że tekst co chwilę się zmienia i podlega edycji.
                        Ostatni raz edytowany przez miet55; 2013-05-28, 12:03.

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                          to ja wiem ale wytłumacz koledze legioniście

powiem wiecej nigdy w pre-paid nie będzie paczki Canal+ bo wówczas branie pakietu na umowę stałoby się bezsensowne
                          Nie byłbym taki pewny , czy w ofercie pre-paid nie będzie paczki Canal + . A dlaczego tak myślę... Po pierwsze NC+ to dużej mierze dawna N-ka , a jak w N-ce na abonament pakiet Npremium nie sprzedawał się w stopniu takim jakby chcieli włodarze platformy to wtedy wrzucili do N na kartę pakiet Npremium , więc teraz może być podobnie. Po drugie ... był w Cyfrze taki pakiet Multipakiet Canal +,więc mogą zrobić podobny pakiet np. za 60 zł tylko za te 6 kanałów. Po trzecie ... oni teraz boją się o sprzedaż oferty abonamentowej , więc wszystko jest możliwe , bo mogą chcieć odbić sobie straty wykorzystując oferty prepaid - oczywiście zmian w ofercie na abonament także nie wykluczam .

Komentarz

napisał(a) Monika_nc+ Zobacz post
                            Dopiero w przypadku, gdyby po okresie promocyjnym Klient wyrażał chęć korzystania z powyżej wymienionych kanałów telewizyjnych, będzie miał możliwość przejścia do oferty Smart HD+.
                            No i wszystko. Nie ma co dywagować na ten temat. Jeśli w lipcu na kartach smart hd znikną dodatkowe kanały (TVP Historia etc.), będzie to dowód że konsultanci wiedzą co piszą. I tyle. Rzeczywistość sama zweryfikuje te twierdzenia.

Komentarz

napisał(a) doniu Zobacz post
                              Nie byłbym taki pewny , czy w ofercie pre-paid nie będzie paczki Canal + . A dlaczego tak myślę... Po pierwsze NC+ to dużej mierze dawna N-ka , a jak w N-ce na abonament pakiet Npremium nie sprzedawał się w stopniu takim jakby chcieli włodarze platformy to wtedy wrzucili do N na kartę pakiet Npremium , więc teraz może być podobnie. Po drugie ... był w Cyfrze taki pakiet Multipakiet Canal +,więc mogą zrobić podobny pakiet np. za 60 zł tylko za te 6 kanałów. Po trzecie ... oni teraz boją się o sprzedaż oferty abonamentowej , więc wszystko jest możliwe , bo mogą chcieć odbić sobie straty wykorzystując oferty prepaid - oczywiście zmian w ofercie na abonament także nie wykluczam .
                              No nie wiem... Moim zdaniem, jakby 6xC+ miały być w Smart HD+, to już dawno by były w... Smart HD
                              PAY TV:
                              • CP - Familijny Max HD+Film HD+Sport HD
                              • CP - Darmowy HD
                              • TNK - Smart HD+ & Multi+
                              • TNK - Pakiet Bez Opłat - do 31.10.2016r. (CAID: 0B01)
                              • TNK HD - Pakiet Bez Opłat

Komentarz

@ArturG Ja tu mówiłem , a raczej pisałem o wszystkich ofertach pre-paid czyli także o N na kartę, a nie tylko o SMART HD+ .

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+