Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NOWY PRE-PAID nc+ ''SMART HD+''

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ale w końcu po coś mamy forum żeby wymieniać się sprawdzonymi informacjami od użytkowników

Komentarz

• napisał(a) sonikus Zobacz post
      Ale w końcu po coś mamy forum żeby wymieniać się sprawdzonymi informacjami od użytkowników
      Już kiedyś napisałem żeby pseudo konsultanci lepiej się tu nie odzywali. Zero profesjonalizmu! Wystarczy przelecieć te parę stron i zweryfikować ich wypowiedzi. Chyba tylko jeden z nich miał "jaja" i potrafił się na samym początku przyznać do "mieszania bzdur" jakie wcześniej napisał.

Komentarz

• napisał(a) miet55 Zobacz post
        Już kiedyś napisałem żeby pseudo konsultanci lepiej się tu nie odzywali. Zero profesjonalizmu! Wystarczy przelecieć te parę stron i zweryfikować ich wypowiedzi. Chyba tylko jeden z nich miał "jaja" i potrafił się na samym początku przyznać do "mieszania bzdur" jakie wcześniej napisał.
        Niejednokrotnie przekonałem się, że konsultanci na tym forum byli ostatnimi osobami z którymi mogłem coś załatwić, wyjaśnić itd; dlatego nie osądzałbym ich tak pochopnie. Myślę, że to wszystko wynika z faktu, że najpierw my coś wiemy, a dopiero później oni oficjalnie się o tym dowiadują. Nie oficjalnych informacji nie mogą nam przekazywać, no i co najważniejsze nie mogą krytykować tych, od których te wszystkie pomysły przychodzą.
        SMART HD+ ...płać kiedy chcesz. Dostawca może uniemożliwić korzystanie z Kart w przypadku wygaśnięcia Dostępu do Pakietu bez opłat

Komentarz

• Bo to my jesteśmy od krytykowania a oni od wychwalania no i jest równowaga w przyrodzie też myślę że goniec jest niewinny tylko przepływ informacji mają tam g...niany (tak g...niany że zwykle prędzej oni się czegoś od nas dowiedzą niż my od nich).

Komentarz

• o ile przepływ info jest niedostateczny, więc lepiej przemilczeć pewne kwestie a nie upierać się przy swoim ;)

Komentarz

• Witam.Jak wykupić Multi+ bez kompa?
              km

Komentarz

• Promocja na opcję Multi+, zgodnie z informacją ze strony http://ncplus.pl/oferta/smart-hd trwała pierwotnie do końca czerwca. Została jednak przedłużona do 9 lipca. Niebawem pojawi się możliwość wykupienia tej usługi.
                Czyli nie potrzebnie wczoraj dokonałem wpłaty na "swoje" konto na przedłużenie Multi +, skoro dopiero będzie taka możliwość. A myślałem że można to już wykupić.

Komentarz

• napisał(a) romek21 Zobacz post
                  Jeśli posiadam tnk hd + dekoder HD5800S to czy mogę przejść do SMART HD+?
                  Czy jest już możliwość przejścia?
                  Czy może wiadomo kiedy taka możliwość bedzie?

Komentarz

• wczoraj aktywowałem nową karte z pakietem smarthd i niby było by wszystko ok, ale nie mam kilku kanałów
                    HD - tvn, tvn24
                    SD - tvn, tvn meteo, cnbc, tvn7, ttv, tvp1, tvp2, tvp info, tvp sport, discovery, religia, kinopl, disney, puls2
                    no i nie ma też pakietu multi+ - choć nie wiem czy on powinien być, ani w wersji hd ani w sd
                    dziwne to jest bo niby tvnhd i tvnstyle są na jednym transponderze, a jeden kanał jest, a inny nie
                    jaka jest tego przyczyna ???

Komentarz

• napisał(a) robert141 Zobacz post
                      Czyli nie potrzebnie wczoraj dokonałem wpłaty na "swoje" konto na przedłużenie Multi +, skoro dopiero będzie taka możliwość. A myślałem że można to już wykupić.
                      Jeśli masz zasilone konto odpowiednią kwotą, wystarczy wypełnić ten formularz i wpisać kod otrzymany SMSem. Uprawnienia przechodzą dość szybko - u mnie trwało to kilka minut.

Komentarz

• Skąd jednak wziąść hasło cyfrowe do kontaktu z BOK( na nr 714700 nie mogę się dodzwonić), a konto mam ważne do końca miesiąca w ramach promocji, potem mam zamiar przedłużyć.

Komentarz

• napisał(a) robert141 Zobacz post
                          Skąd jednak wziąść hasło cyfrowe do kontaktu z BOK...
                          Z umowy
                          Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• W pre-piaid mam tylko paragon.

Komentarz

• Hasło ustalałeś przy migracji z TNK SD do Smart HD. Pewnie je gdzieś sobie zapisałeś?

Komentarz

• Niestety miła pani wypytała mnie o dane i aktywowała kartę, na tym koniec. Czy jest możliwość odzyskania/zdobycia tych danych?

E:
                                po wielu telefonach udało się włączyć multi +.
                                Jednak może ktoś wie jak zdobyć te dane tj. cztero cyfrowy nr. konta oraz sześcio cyfrowe hasło cyfrowe do kontaktu z bok?
                                Ostatni raz edytowany przez robert141; 2013-07-11, 18:10. Powód: nowe fakty

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+