Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SMART HD+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dawid_nc+
    założył(a) wątek SMART HD+

SMART HD+

W tym wątku dyskutujemy na temat oferty SMART HD+.

SMART HD+ to oferta pre-paidowa z kanałami HD możliwa do odbioru na dowolnym tunerze satelitarnym wyposażonym w czytnik kart obsługujący system dostępu warunkowego Conax.

Kanały HD wymagają odbiornika SAT HD z DVB-S2 zgodnego z MPEG-4, kanały SD wymagają tylko odbiornika SAT HD z DVB-S zgodnego z MPEG-2. Odpowiedniki kanałów HD, są dostępne w jakości SD.

Takie dekodery są bardzo łatwo dostępne na rynku. Często Klienci posiadają odpowiednie urządzenia w domu.

Karta nie zadziała w dekoderach sparowanych (np. w ofercie abonamentowej)

Cechy oferty:

brak umowy i stałych zobowiązań
    Alternatywa lub uzupełnienie dla bezpłatnej telewizji naziemnej DVB-T
    48 polskojęzycznych kanałów w tym 5 kanałów HD
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2014-01-22, 17:27.

• Luki555
    replied
    Ten kanał zmienił parametry nadawania przywróć ustawienia domyślne w dekoderze może to pomoże przy przywracaniu dekoder pobierze listę kanałów i może zaskoczy ten kanał. Lub w inny sposób zaktualizuj listę kanałów. Dlatego nie masz bo akurat wyłączyli przekaz ze starych parametrów. Możesz też wyszukać kanały na satelicie i wtedy sprawdzisz czy wśród wyszukanych kanałów jest Kino Polska i czy masz dostęp.
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2019-01-08, 10:38.

Leave a comment:

• Jolka K.
    replied
    Od dzisiaj nie ma Kino Polska na Telwizja na karte. Czy cos sie zmienilo?

Jolka

Leave a comment:

• Aleksandra_nc+
    replied
    kemi_73 , ważność karty sprawdzisz na tej stronie https://ncplus.pl/telewizja-na-karte..._source=stopka

Leave a comment:

• markar
    replied
    Pisałem już o tym w innym dziale to zaraz odezwali się co niektórzy, że mam zgłaszać bezpośrednio bo to forum wymiany informacji. No właśnie jest to informacja..Pisałem także poprzez moje ncplus to odpowiedzieli, że dzwonić. Przecież są tu administratorzy z nc+, którzy mogą popchnąć sprawę do przodu.

Leave a comment:

• kemi_73
    replied
    Stronka https://ssl.telewizjanakarte.pl/spra...oladowania.php nie dziala mozecie cos w tym temacie zrobic ? Jak mam sprawdzic waznosc karty ?

Leave a comment:

• tomkep
    replied
    Karty Smart HD+ nie da się aktywować SMS-em. Tylko telefonicznie.

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    Czy dobrze podajesz nr karty bez błędów z tą kreską przed ostatnią liczbą?
    Można też zadzwonić i podać nr karty pod tym telefonem 22 430 77 77 przynajmniej taki jest nr podany w info jak aktywować

Leave a comment:

• tom2486
    replied
    witam kupiłem kartę smart hd i nie mogę jej aktywować wysyłam sms z nr karty na nr 725727272 i przychodzi odpowiedz dane niepoprawne spróbuj ponownie

Leave a comment:

• Aleksandra_nc+
    replied
    kbomb dołączam warunki promocji z tabelą opłat:
    Attached Files

Leave a comment:

• kbomb
    replied
    Niedawno aktywowałem kartę z oferty SMART HD+. Niebawem kończy mi się "gratis" i w związku z tym proszę o info który cennik mnie obowiązuje.
    Na ncplus.pl nie znalazłem informacji czy mam płacić według stawek pakietu Start+ czy może Smart HD+.

Leave a comment:

• zielonyag
    replied
    Dzięki Luki

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    Z tą ofertą nic się nie zmieniło dalej możesz dawać na rok 180 zł. Na stronie ncplus w zakładce kup nc+ masz telewizję na kartę i tam są wszystkie wersje tych ofert

Leave a comment:

• zielonyag
    replied
    Proszę o udzielenie mi informacji czy jest możliwe kontynuowanie przez ze mnie pakietu z którego korzystam z tej chwili TNK Pakiet Smart HD+.
    Obecny pakiet kończy mi się z dniem 2018-07-04. Jestem zainteresowany kontynuacja umowy tylko i wyłącznie na dotychczasowych warunkach finansowych czyli:180zł na rok.

Leave a comment:

• Aleksandra_nc+
    replied
    @enka10,
    koniczny jest Twój kontakt z obsługą użytkowników telewizji na kartę, którą zajmują się Konsultanci dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.
    Korespondencję pisemną proszę wysyłać na adres:
    ITI Neovision S.A.
    Skrytka pocztowa nr 8
    02-100 Warszawa.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+