Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SMART HD+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• @didu, wygląda na to, że dostałeś odroczenie wyroku na dekoder: http://satkurier.pl/news/120160/tema...taja-w-sd.html. Tylko nie wiadomo, na jak długo.
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• No niestety ale dziś pogasło jednak trochę programów: Polsaty, TV4, Puls, TVP Info, Discovery. Czyli po zakupie nowego dekodera te wszystkie kanały będą dostępne ?

Komentarz

• @didu,
        wymienione przez Ciebie kanały nadal są dostępne w DVB-S, więc Twój tuner powinien je odbierać. Sugeruję ponowne wyszukanie kanałów skanując satelitę.

Jeżeli szukasz dekodera HD, zachęcam do zapoznania się z ofertą http://ncplus.pl/sklep/promocje/zestaw-platinum-box-99.

Ważność oferty TNK SD upływa 31 października 2016r.

Komentarz

• Smart HD na razie kanały na tunerze SD dalej są

Mam tuner SD i na razie większość kanałów jest dalej dostępna (Nsport, TVN, Turbo, Meteo itd.)
          Obawiałem się że po 1.10 br. wszystkie te kanały znikną i czekać mnie będzie wydatek na nowy tuner HD.

Czy ktoś się orientuję czy to jest sytuacja chwilowa i te kanały jednak znikną czy też nie ma czego się obawiać i nie będę musiał przesiadać się ze swoim Smart HD na nowy tuner ???

Bardzo proszę o info bo już się trochę pogubiłem

Komentarz

• Pytanie do przedstawicieli NC+, czy możecie wymóc na osobach odpowiedzialnych za aktualizacje stron ofert telewizji na kartę: TNK SD, TNK HD, Smart HD+ i innych, aby na bieżąco aktualizowali parametry kanałów będących w danych ofertach?

Wstyd, żeby były zamieszczone parametry kanałów ze stanem na dzień 13.09.2013 r.

13.09.2013 r. Smart HD+.

Komentarz

• W środę dokonałem przelewu i do dnia dzisiejszego doładowanie nie zostało przedłużone. Czy jest to możliwe, że jeszcze nie zostało zaksięgowane? Pytam, bo zawsze po dniu góra dwóch wszystko działało.

Edycja. Późnym wieczorem uprawniania wskoczyły
              Ostatni raz edytowany przez siwyfido; 2015-10-19, 22:23.

Komentarz

• Witam wszystkich, opcję Eleven na Smart HD+/Multi+?
                dzięki

Komentarz

• Brak uprawnien po migracji

Proszę o ponowienie uprawnień. Mail z danymi karty wysłany

Komentarz

• Pytanie do przedstawicieli nc+: Co dalej z kanałami promocyjnie dostępnymi do 31 grudnia? Czy to prawda, że na ich bazie ma powstać nowa opcja dodatkowa, która zastąpi "Multi+"?
                    PAY TV:
                    • CP - Familijny Max HD+Film HD+Sport HD
                    • CP - Darmowy HD
                    • TNK - Smart HD+ & Multi+
                    • TNK - Pakiet Bez Opłat - do 31.10.2016r. (CAID: 0B01)
                    • TNK HD - Pakiet Bez Opłat

Komentarz

• Obecnie nie posiadam wiadomości na ten temat. W momencie uzyskania potwierdzonych informacji powiadomimy Was o zmianach za pośrednictwem środków masowego przekazu, forum i strony internetowej www.ncplus.pl.

Komentarz

• Ile można czekać na aktywację karty ? Doładowanie karty wykonane wczoraj. Dziś po godz 16 nadal brak uprawnień.

Komentarz

• Sprawdzałeś na stronie czy zmieniła się już data ważności pakietu? Jeśli nie, to na uprawnienia nie masz (jeszcze) co czekać.
                          NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• napisał(a) kemi_73 Zobacz post
                            Ile można czekać na aktywację karty ? Doładowanie karty wykonane wczoraj. Dziś po godz 16 nadal brak uprawnień.
                            @ kemi_73,

napisz do Doradcy zgodnie z moją sygnaturą. Wówczas będziemy mogli zweryfikować sytuację.
                            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Smart hd+

Zrobiłem dziś migrację z tnk sd na smart hd+, ale nie miałem czasu potwierdzić maila, w tej chwili link jest nieaktualny, uprawnienia do odbioru tnk sd zgasły. Konto doładowałem na rok(180zł) przelewem, po jakim czasie aktywowane są kanały od wpłaty?

Komentarz

• @ bodek510 kanały powinny się pojawić automatycznie po zaksięgowaniu środków na koncie. Napisz proszę wiadomość e-mail zgodnie z moją sygnaturą. Postaramy się pomóc
                                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+