Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SMART HD+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• SMART HD+

W tym wątku dyskutujemy na temat oferty SMART HD+.

SMART HD+ to oferta pre-paidowa z kanałami HD możliwa do odbioru na dowolnym tunerze satelitarnym wyposażonym w czytnik kart obsługujący system dostępu warunkowego Conax.

Kanały HD wymagają odbiornika SAT HD z DVB-S2 zgodnego z MPEG-4, kanały SD wymagają tylko odbiornika SAT HD z DVB-S zgodnego z MPEG-2. Odpowiedniki kanałów HD, są dostępne w jakości SD.

Takie dekodery są bardzo łatwo dostępne na rynku. Często Klienci posiadają odpowiednie urządzenia w domu.

Karta nie zadziała w dekoderach sparowanych (np. w ofercie abonamentowej)

Cechy oferty:

brak umowy i stałych zobowiązań
    Alternatywa lub uzupełnienie dla bezpłatnej telewizji naziemnej DVB-T
    48 polskojęzycznych kanałów w tym 5 kanałów HD
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2014-01-22, 17:27.

Dlaczego 5 w HD jak obecnie jest 6? Pytam, bo nie wiem czy warto doładować.
    SMART HD+ ...płać kiedy chcesz. Dostawca może uniemożliwić korzystanie z Kart w przypadku wygaśnięcia Dostępu do Pakietu bez opłat

Komentarz

Jest jakas Strona Internetowa gdzie mozna zobaczyc jaki Rozklad Kanalow jest?
      Opticum x405p - SMART HD+
      Samsung UE32F5070 - nCam HD

Komentarz

Jest to: http://smarthd.pl/

I to: https://n.pl/nsklep/Content/pdf/regu...y-Smart-HD.pdf

I to: http://n.pl/oferta/smart-hd

Oraz to: http://n.pl/~/media/Dokumenty/Komuni...y-Smart-HD.pdf

Ostatni raz edytowany przez sonikus; 2013-03-24, 08:37.

Komentarz

Witam,
          Kupiłem "Oferta N z pakietem Świat HD". Oferta została aktywowana 5.12.2012r. na karcie nr: 017xxxxxx. Niestety, sprzedany dekoder był uszkodzony, wysłany do serwisu SKYMAX, który stwierdził nieprawidłowości w działaniu. Serwis dokonał wymiany wadliwego urządzenia na inne z kartą o numerze 017xxxxxx. Pomimo aktywowania SMS-em pierwszej karty o numerze 017xxxxxx (zgodnie z instrukcjami zawartymi w załączonym folderze) nie działały wszystkie kanały zgodnie z przedstawioną przez Państwa ofertą.
          Dekoder wraz z kartą o numerze 017xxxxxx został włączony dnia 18.12.2012r. i od tego dnia oferta została aktywowana i powinna być liczona aktywacja, oraz 3 - miesięczny okres promocyjny, który został wyłączony w dniu 8.03.2013r. czyli 10 dni przed końcem obowiązującej oferty programowej.
          Jestem zniesmaczony krótszym oglądaniem oferty. Co mogę zrobić w tej sprawie.

Komentarz

Co za Religia tv

Ciekawe czy do smart HD cos dorzucą zamiast kanału rligia tv, może też będziemy mieli możliwość oglądania w wersji sd Canal+ od 5 kwietnia do 30 kwietnia.Moim marzeniem jest aby dodali którys z tych kanałów:Comedy Central,Eurosport lub kanał z bajkami dla najmlodszych.

Komentarz

Smart hd

Problem z przejsciem z tnk na smart hd na koncu formularza po wpisaniu kodu z obrazka zatwierdzeniu wszystkich opcji wyskakuje "
              wystąpil nie oczekiwany bład sprobuj ponownie pozniej"
              Doradcy napisali ze to moze byc przez to ze nie doładowałem konta a ja doładowałem 20zł pakiet ale jeszce go nie zatwierdzili w piatek wysłałem pieniadze na konto... Taki mam problem moze ktos sie z tym juz spotkał???

Komentarz

smart hd problem

Kanały aktywowali po wpłaceniu ale nadal nie moge przejsc na smart hd pisze wystapił nie oczekiwany bład prosimy sprubowac pozniej...

Komentarz

Smart hd

Witam ponownie tym razem utkwiłem w punkcie drugim sms nie dociera na telefon raz wypełniłem formularz podajac nr moj drugi raz mojej matki i na zaden telefon nie dotarł sms zeby taki problem był z przejsciem na smart hd czy tylko ja mam taki problem...

Komentarz

Witam.Ja wczoraj z rana doładowałem konto karty przez internet,a dzisiaj już kanały śmigają zdekodowane.Jeszcze ani razu dotychczas nie miałem tak szybkiej aktywacji karty.

Komentarz

Witam, mam rozumieć, że aby aktywować doładowanie wystarczy wysłać pieniądze na wskazany nr konta bankowego ?? Czy muszę dzwonić do was złodzieje pod 0700 ??? Bo już drugi dzień od wysłania kasy a konto dalej nie aktywne?? Boshe co za żenada... Doradzam moim znajomy żeby zrezygnowali z waszej zapchlonej oferty ncplus. Mam nadzieję, że ludzie przejrzą na oczy i dadzą sobie spokój z telewizją na jakiś czas i wielki monopolista upadnie prędzej niż się narodził... A ile musieliście dać UOKiK kasy w łapę, aby zaakceptowali taką monopolistyczną fuzję ??

Komentarz

Generalnie trzeba liczyć ze 3 dni. Zależy o jakiej godzinie wpłata, zależy o której była w bankach sesja elixir i dodatkowo czas na zaksięgowanie na koncie tnk.

Komentarz

Zalezy pewnie jak wplacales, ja wplacilem na poczcie 20tego tego miesiaca a zaksiegowane zostalo 27ego (piec dni roboczych). Juz sie martwilem bo 27ego konczyl sie mi sie abonament i chcialem uniknac telefonowania do BOKu. Chociaz na dobra sprawe nie taki diabel straszny jak go maluja, przy innej okazji musialem dzwonic i obsluga byla bardzo mila i zalatwilem wszystko szybko. mozesz w razie czego dzwonic na naziemna linie, przeciez nikt nie zmusza Cie do 0700. Naprawde niepotrzebnie nazywasz kogos zlodziejem, przeciez masz wyraznie napisane w opisie uslugi zeby wplacac co najmniej 7 dni przed uplywem subskrypcji, w razie przypadkow takich jak napisal CI moj poprzednik w tym watku

Komentarz

W dobie elektonicznej bankowości na prawdę śmieszy mnie postępowanie firmy... Wysłałem kasę 27 o godzinie 9 rano, o 10 mam sesję wychodzącą z mojego banku. Tego samego dnia w PEKAO s.a, w którym jest mój nr konta Smart HD były jeszcze dwie sesje elixir przychodzące. Dziś mamy 30, nie uwierzę, w to, że ktoś tam klika, żeby uaktualnić mi uprawnienia... Już dawno jest tam kasa tylko chcą żebym zadzwonił na 0700... No trudno odetną dzisiaj uprawnienia, trudno i tak pewnie zabiorą 1 większość kanałów, albo dorzucą kino+ i powiedzą, że kwota którą zapłaciłem starczy na 40 dni zamiast 3 miesięcy... Kochajcie ncplus dalej...

Komentarz

Problem po doladowaniu

Witam nie uzywalem dekodera ok 4 mc dzis doladowalem karte w punkcie nc+ i swieca tylko kanaly Platne TVN24 i kanaly FTA a te niby nieplatne TVP1 Polsat i np TVN nie ciemnosc co sie dzieje.
                              nr karty 020 0027 2173 4 SMART HD dek PHILIPS 6010

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+