Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak sprawdzić ważnosc karty SMARTHD aktualnie strona nie działa ?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jak sprawdzić ważnosc karty SMARTHD aktualnie strona nie działa ?

cześć
    Jak sprawdzić ważnosc karty oferta SMARTHD aktualnie strona ssl.telewizjanakarte.pl nie działa ?
    wysłanie numeru karty na numer 725727272 = Dane nie poprawne ....

Karta działa ale nie pamiętam do kiedy, gdzie to teraz sprawdzić, czy tylko dzwoniąc na numer BOK ?
    Ostatni raz edytowany przez nc-smarthd; 2019-01-04, 11:04.

Jest jakaś awaria ze stroną można zadzwonić do BOK (chyba obsługuje wszystkie oferty na kartę) podać nr karty i powiedzą do kiedy ma się ważną ofertę i czy wpłynęły pieniądze. Co do smsa to on działa tylko w pozostałych ofertach na kartę w tej to nie przejdzie. Przy okazji rozmowy z konsultantem można zgłosić problem ze stroną im więcej osób zadzwoni tym szybciej się uporają z problemem.
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2019-01-04, 11:12.

Komentarz

Potwierdzam u mnie jest dokładnie to samo.

Komentarz

bm9ib2r5, przepraszamy za brak dostępności serwisu. Zachęcamy do kontaktu z infolinią TNK.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Aleksandra_nc+, Patrząc na posty z innych forów (np. forum.satkurier.pl) wypowiadający się informują o niemożności sprawdzenia ważności kart SMART HD dostępnej pod adresem: https://ssl.telewizjanakarte.pl/spra...oladowania.php już w dniu 2 grudnia 2018 - czyli już od ponad miesiąca Wasza Firma nie może uporać się z przywróceniem działania tak ważnej w tej ofercie usługi.

Komentarz

1) Czy Wasza Firma zamierza przywrócić działanie usługi sprawdzenia ważności kart SMART HD za pośrednictwem przeglądarki internetowej? Jeżeli macie taki zamiar, to czy moglibyście określić planowane ramy czasowe przywrócenia tej usługi (np. w przeciągu tygodnia, miesiąca, roku, a może wieku )
            2) Czy Wasza Firma planuje dalsze "innowacje" w zakresie "optymalizacji" procedury sprawdzania ważności kart SMART HD, np. po przez zablokowanie możliwości uzyskania informacji o ważności karty na Waszej Firmowej infolinii i zastąpienie tej formy np. SMSem Premium o podwyższonej płatności?

Pozwoliłem sobie na trochę ironii, bo mówiąc wprost sytuacja, w której tak poważna firma NC+ nie może sobie przez ponad miesiąc czasu poradzić z przywróceniem działania usługi sprawdzania ważności kart w systemie przedpłaconym po prostu poraża.

Komentarz

Witam. Dokładnie mam to samo SMART HD działa mi już od 2 lat a tu zonk od miesiąca nie wiem ile mam jeszcze doładowania. Kasa poszła ale nikt nic nie wie do kiedy jest aktywne. NC+ leci trochę w balona z nami bo jeżeli chcecie wygasić tą ofertę to po prostu wydajcie taki komunikat i tyle a nie w jakiś dziwny sposób po cichu utrudniacie użytkownikom obsługę pakietu.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+