Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rejestracja na moje nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Rejestracja na moje nc+

Witam chce się zarejestrować na stronie https://logowanie.ncplus.pl/cas/register ale po wpisaniu wszystkich informacji do rejestracji wyskakuję czerwony napis błąd rejestracji konta.

kaliber0
    jak podajesz numer abonenta? Ważne abyś podał tylko pierwsze 7 cyfr i pominął -01.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Kupiłem telewizje na kartę ze strony e-bay i nie wiem jak dokładnie sprawdzić numer abonenta, na mój pesel nic nie działa nawet dzwoniac na linie z podaniem nr abonenta to wpisuje ten z dekodera a pesel nie prawidłowy.

A czekam cały czas na odbiór mam status 67

Komentarz

Także umowy nie mam z nc+ tylko przysłali mi kartę i dowód zakupu czy coś takiego nie mam nawet żadnej faktury ani nic. cały czas pisze błąd rejestracji konta

Komentarz

Należy wysłać sms z numerem karty na numer +48 725 727272
          http://ncplus.pl/telewizja-na-karte?...pm_source=menu
          WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
          01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88)
          01.12.2016r.-30.11.2018r. Extra+,8C+,HBOGO/OD,HustlerHD,KinoŚwiat (119,98) 4K UltraBOX+

Komentarz

Witam próbuje sie zarejestrowac do moje nc+ po wpisani danych wyskakuje komunikat "Istnieje już konto na podany nr PESEL ale inne pozostałe dane. Sprawdź wprowadzane dane lub skontaktuj się z Telefonicznym Centrum Abonenta w celu założenia konta."

Komentarz

Chudy91
              czy miałeś już wcześniej umowę z nc+ na która rejestrowałeś sie do mojencplus.pl? Lub czy dokonywałeś cesji umowy?
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+