Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uprawnienia Smart HD+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

witam tak kanały chodzą gdyż jeszcze mam waszą konkrecje CP i wszystko chodzi (nawet sąsiada kartę NC+ testowałem w tunerze i śmigało wszystko było) i tak po 2 tygodniach kontaktowania się z infolinia( brak nowych uprawnień w tym czasia) w końcu wyszło ze kartę te musiałem odesłać do Warszawy na skrzynkę pocztową nr8 tam może uprawnienia wgrają przez czytnik z komputera bo przez satelitę nie ma szans by przesłać uprawnienia i zmienić caid na 0B01.i mam nadzieje że ją uruchomią a okres będzie liczył się od dnia dostarczenia do mnie (uruchomienia karty przez infolinie o te 31 dni ) gdyż wiem że jest taka możliwość zrobienia tego technicznie ) i takie też pismo o przesunięciu okresu napisałem w piśnie dołączonym do karty którą wysłałem listem poleconym. Tylko zastanawia mnie ile czasu to zajmie (a nr zgłoszenia 46101 jak by ktoś z Państwa firmy chciał sobie przeczytać) a czy tak dla spokoju użytkowników nie możecie zmienić kanału technicznego do wysyłania uprawnień
    bo od dwóch tygodni patrząc na tuner pod tv ustawiony na tvp1 HD to się źle kojarzy ten napis i czarny ekran .pozdrawiam
    Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2018-03-23, 10:02.

Komentarz

i pytanie w jakim czasie będzie karta zrobiona i odesłana? .bo tego na infolinii mi nie powiedziano ( czy moze mam dzwonić na infolinie i się dowiadywać???) do skrzynki pocztowej dotarła 20go marca jak sprawdzałem na stronie poczty polskiej.pozdrawiam

Komentarz

po dzisiejszym kontakcie z infolinią dalej nic nie wiem a numer karty nie mogę teraz sprawdzić do kiedy jest bo z systemu znikła

Komentarz

wczoraj własnie dotarła nowa karta listem poleconym.wiec sprawę zamykam

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+