Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odmowa aktywacji pakietu po wpłacie na kolejny miesiąc

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Odmowa aktywacji pakietu po wpłacie na kolejny miesiąc

W dniu 9 maja doładowałem kwotą 20 zł tnk na kolejny miesiąc, jednak do dnia dzisiejszego nie włączono mi pakietu gdyż jak dowiedziałem się w kilku już rozmowach telefonicznych na koncie odbiorcy nie odnotowano wpłaty. Skontaktowałem sie ze swoim bankiem i ustaliłem że przelew został wykonany prawidłowo i wpłata została przyjęta przez bank odbiorcy ( oczywiście na poprawny rachunek bankowy ). Wychodzi na to że tak cienko już przędą ze zaczynają okradać swoich klientów bo dogadać sie na infolinii TNK nie da rady niestety....

Skoro nie odnotowano wpłaty to oznacza nie mniej ni więcej niż "nie odnotowano wpłaty" i telewizji nie będzie. Ciekawe na jakie konto wysłałeś pieniądze jeżeli minął już tydzień od wykonania przelewu.
    wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Ayzyk,
      w związku z wydłużonym czasem oczekiwania na odblokowanie sygnału skontaktuj się z obsługą TNK którą zajmują się Konsultanci spółki Cyfrowy Dom, dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.
      Korespondencję pisemną proszę wysyłać na adres:
      Cyfrowy Dom Sp. z o.o.
      Skrytka pocztowa nr 8
      02-100 Warszawa

Komentarz

Myślenie tu nie pomoże jak się nie potrafi czytać ze zrozumieniem.... !!!!
        Wpłata cudownie sie odnalazła a chodziło jedynie o wyłudzenie danych.
        Ostatni raz edytowany przez Ayzyk; 2017-05-20, 09:01. Powód: (do therektor)

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+