Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z nowymi starterami Smart HD+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z nowymi starterami Smart HD+

Witam,

Mam dosc nietypowy problem. Do tej pory bylem uzytkonikiem Starej TNK na swoim dekoderze Atlas HD200s. Wszystko dzialalo bez problemu.

Posiadam 3 takie dekodery w domu.

Jako ze tnk sd juz nie istnieje w styczniu kupilem starter 1miesieczny smart Hd+ wszystko chodzilo pieknie.

Jako ze kolega posiada taki sam deloder wiec dalem mu swoja karte i zakupilem 3 nowe startery tym razem 2miesieczne.

Jako ze do pozostalych dekoderow tez potrzebowalem karty.

I tu pojawil sie problem. Karta mimo aktywacji nie dziala w Atlasie ale dziala w module cam. Moim TV.

Myslalem ze moze cos jest nie tak z dekoderem. Resetowalem go i oprogramowanje, wgralen najnowsze uaktualnienia i nic.

U kolegi sprawdzilem karte i tez nowa nie dziala a stara dziala.

Wychodzi na to ze karty zaczynajace sie od nr 020 dzialaja a kart z nr poczatkowym 017 nie dzialaja.

Co jest tego przyczyna? Czyzby byly nowe karty w jakims innym standardzie?

Jak mam rozwiazac ten problem, czy nc+ moze wymienic mi te pakiety startowe na dzilajace w moim dekoderze?

Bo teoretyczni TNK w nim dzilala 3 lata bez problemu, Smart HD+ miesieczna tez a nowe karty juz nie.

Prosze o pomoc,
    Z gory dziekuje i pozdrawim.
    Mariusz

Witam. Kolego ja na Twoim miejscu sprzedał bym tą nową kartę Smart HD na znanym portalu aukcyjnym. Natomiast zakupiłbym starą (nawet używaną kartę Smart HD). Na wymianę karty Smart HD przez nc+ bym nie liczył.
    Ps. Miałem doczynienia zarówno ze starymi, wyłamowalnymi kartami Smart HD, niebieskimi, czarnymi i tymi zmigrowanymi z oferty TNK SD oraz tymi od nr 020 i 021 pełnymi bez wyłamywalnej karty micro sim, jak i z tymi zaczynającymi się od nr 017 i mój poczciwy dekoder Opticum x403p z 2011r doskonale sobie radził z ich dekodowaniem w czytniku dekodera. Być może twój dekoder potrzebuje zmiany oprogramowania na nowsze, pozwalające na dekodowanie kart Smart HD w systemie Conax. Ewentualnie zastosuj się do mojej pierwszej rady tj. sprzedaj tą nową kartę Smart HD, a zamiast niej kup starą sprawdzoną kartę. Jeszcze można je kupić i to nowe zestawy ze starymi kartami Smart HD na Alledrogo.

Komentarz

@Nowmar,
      sprawdź proszę czy zainstalowane przez Ciebie oprogramowanie dekodera jest najnowszym które zaleca producent.

Komentarz

Przecież możesz zmigrować starą kartę TNK na SMART HD. Zadzwoń na infolinię!

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+