Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gdzie jest NOVA TV i Focus ?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• gdzie jest NOVA TV i Focus ?

na Nova pisze zablokowany i na Focusie też ???? u was to samo ?

U mnie zablokowany: FOKUS TV i 8 TV. Nie wiem dlaczego? Może mnie ktoś oświeci?
    Pozdrawiam.
    SMART HD+ / Ferguson Ariva 153Combo
    DVB-T: MUX1, MUX2 - Śnieżne Kotły, MUX3 - Chełmiec

Komentarz

Od 06 grudnia te kanaly sa kodowane i w smart hd+ nie ma mozliwosci ich odbioru.Moze kiedys beda dodane ale kiedy i czy to teraz wielka niewiadoma.
      Ostatni raz edytowany przez adamkr; 2016-12-12, 11:25.

Komentarz

Dzisiaj jeszcze TTV u mnie zakodowane, też macie tak samo?

Komentarz

U mnie zakodowane: Nova TV, 8 TV oraz Fokus TV wszystkie na 11393, zaś TTV HD działa na 11508, kanał TTV SD zgasł już dawno

Komentarz

Znając NC+ to nowa technologia czyli spodziewam się po nowym roczku Idą święta więc czas z rodziną trzeba spędzać albo z kotem a nie gapić na bzdury

Komentarz

Czy Nowa tv i Fokus będą w ogóle dostępne w Smart hd?

Komentarz

grzego45,
                decyzje o dołączeniu nowych programów są podejmowane na najwyższym szczeblu menadżerskim.
                W momencie uzyskania potwierdzonych informacji powiadomimy naszych Abonentów o zmianach za pośrednictwem środków masowego przekazu i strony internetowej https://telewizjanakarte.pl/tnk .

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
                  i strony internetowej https://telewizjanakarte.pl/tnk[/url] .
                  Witam !
                  Mam takie wrazenie ze administratorzy nc+ bardzo dawno nie zagladali na powyzej wym. strone.Na tej stronie sa nieaktualne dane z 2013 roku dot. starej oferty, ktora zakonczyla swoj zywot 2016.10.31 i nie ma ani jednego slowa dot. oferty Smart HD+.Moze ktos z nc+ potrafi ta strone zaktualizowac na nowa oferte (wykaz kanalow w ofercie, ceny pakietow itp.)
                  pozdrawiam

Komentarz

Witam.
                    Patrze na to działanie na 'najwyższym szczeblu menadżerskim" i brak mi słów. Kto za taki ogólny chaos odpowiada? Zresztą mam to w tylnej części, za taką propozycje programową podziękujmy i do CP - ja przechodzę do DVB-T... ZA DARMO!!!

Komentarz

adamkr
                      wszelkie informacje dotyczące oferty Smart HD+ są dostępne pod adresem http://ncplus.pl/oferta/bez-umowy/smart-hd . Znajdziesz tam informacje o dostępnych kanałach, przewodnik po ofercie, parametry nadawania kanałów czy warunki promocji.

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
                        adamkr
                        wszelkie informacje dotyczące oferty Smart HD+ są dostępne pod adresem http://ncplus.pl/oferta/bez-umowy/smart-hd . Znajdziesz tam informacje o dostępnych kanałach, przewodnik po ofercie, parametry nadawania kanałów czy warunki promocji.
                        No to dlaczego nie mam Orange Sport , Polsat Spor News? dajcie spokój z głupimi niedorzecznymi odpowiedziami. Pisza Wam że macie bałagan totalny, a wy swoje . Zaglądnij na proponowany adres i zobaczysz .

Komentarz

Taka jest prawda że żadna strona przedstawiająca ofertę na kartę czy to jest Smart HD czy TNK HD ma nie aktualne informacje o ofercie. Powiedzmy sobie prawdę nikomu z nc+ (Cyfrowy Dom) nie chce się zaktualizować tych stron bo po co a kasę co miesiąc zabierają sobie do kieszeni, a strony wprowadzają w błąd takie osoby jak my klientów już od dłuższego czasu

Komentarz

Focus już jest dostępny. Dziękujemy!

Komentarz

Tak, FOKUS już jest niekodowany!
                              Czekam na odkodowanie 8TV.
                              Pozdrawiam właścicieli SMART NC+
                              SMART HD+ / Ferguson Ariva 153Combo
                              DVB-T: MUX1, MUX2 - Śnieżne Kotły, MUX3 - Chełmiec

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+