Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie się podziało TVP2??

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Dlaczego nie moge dodac dlugiego komentarza?? cdn

Komentarz

Andrzej, ja jestem 1974, wiec moze przejdzmy na "ty"?

Komentarz

Nie wiem co zrobilam, przeszlam po niebieskich ekranach w bok az do WSZYSTKIE KANALY, no i powrocilo m.in. TVP2. cdn

Komentarz

Nie nie, niczego nie nagrywamy, nic nie jest podpiete.
          Kanalow mi teraz pokazalo 2703.

Komentarz

Trzeba pisać krótko, ale często. Nagranie własnej listy kanałów na nośnik pamięci to: "Edycja kanałów" wybieramy z listy "Lista kanałów użytkownika", a tam wybieramy "Zapisz listę kanałów użytkownika" wyskakuje okno dialogowe: "Wszystkie dane i ustawienia będą zapisane. Czy kontynuować?" naciskamy strzałkę w pilocie w lewo, by zmienić NIE w TAK i zatwierdzamy OK. Później można odzyskać wszystkie swoje ustawienia sprsed operacji. O ile zajdzie taka konieczność.

Komentarz

Jeżeli naciśniesz OK to pojawia się lista kanałów z lewej strony. Naciskając strzałki Lewo lub Prawo możesz ograniczyć tę listę do: "Niekodowane kanały" lub "Kodowane kanały" lub "Kanały HD" i ostatecznie "Wszystkie kanały". To takie udogodnienie gdybyś chciała znaleźć konkretny kanał np. HD, wówczas pełna lista jest zbyteczna. Oczywiście powinniśmy na koniec pamiętać o przywróceniu ustawienia "Wszystkie kanały".

Komentarz

Andrzejb1975 - Dzięki za info: https://forum.ncplus.pl/forum/forum/...92#post1269092 . Twój sposób zadziałał i kanały wróciły Trzeba było tylko poprzesuwać na swoje miejsca i usunąć stare. Pozdro

Komentarz

xendox... jak przeskanujesz 10911V to pojawi się FightBOX. Niestety 13ulicy tam nie znalazłem. Ciekawe, czy wszystkie BOXy Polsat odkodował? Jeszcze tego nie sprawdziłem.

Komentarz

Andrzej, brak mi slow, bardzo serdecznie Ci dziekuje za wszystko, za Twoja cierpliwosc tez, nie tylko za wiedze! Jeszcze sie odezwe. Pozdrawiam Cie.

Komentarz

Movida... jak masz wolny pendrive, to podłącz go do tunera i zgraj obecne ustawienia tunera (opis powyżej). Wówczas nie dostaniesz zawału.

Komentarz

Działa już wszystko? Kanały ustawia się: Edycja kanałów - Kanały TV - a dalej można intuicyjnie dojść lub przeczytać jedną, dwie strony z instrukcji obsługi ;)

Komentarz

Andrzej, nie bede sie juz z tym bawic, wybacz. A pendrajv mam ale prawie caly zajety.

Komentarz

Na zgranie listy, niewiele trzeba pamięci. Jeżeli będziesz chciała coś nagrywać lub korzystać z oglądania z przesunięciem czasowym (remedium na uporczywe reklamy) to trzeba zainwestować w pendrive "klasy 10". Inaczej nagrania będą się rwały, znikały lub w ogóle nie wykryje pendriva. Ja ma 16GB klasy 10 i mogę nagrać ponad 6 godzin programu w jakości HD.

Komentarz

W tunerach Opticum jest jeszcze szybkie wyszukiwanie kanałów. Niestety listy są często przestarzałe. Jak nowy dekoder to jeszcze są aktualne. Kiedyś często z tego korzystałem. W x310 są listy różnych operatorów. Gdybyś zgrała obecną listę, to mogłabyś poeksperymentować. Te listy są namiastką ułatwienia z jakiego korzystają abonenci. Teoretycznie wgrywasz listę jednym naciśnięciem przycisku. Taki komputerowy RESET.
                              Ostatni raz edytowany przez andrzejb1975; 2016-11-19, 22:55.

Komentarz

Nie nie.. my niczego nie nagrywamy, nie ma takiej potrzeby. Jak cos jest mi potrzebne, to sobie to sciagam z sieci. Ale dziekuje Ci bardzo.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+